• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Skierniewice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Wołominem

(67)
  • Wynajmę pomieszczenie na warsztat lub magazyn , Radzymin

    Radzymin

    • 400 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcie pomieszczenie o powierzchni 16m2 znajdujące się w Radzyminie ul. Hallera 39. Lokal znajduje się na zamkniętej i zamieszkałej posesji. Do dyspozycji wynajmującego możl...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 15 584 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MAGAZYN - WARSZTAT + BIURO. Powierzchnia 540 m2. Magazyn / warsztat 470 m2 ,część biurowa 70m2. Wysokość magazynu 5,6-7 m, bramy wjazdowe 4 sztuki o wymiarach szer. 3,5m x...

  • Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 15 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek parter + piętro z przeznaczeniem pod produkcję, magazyny usługi. Budynek z oddzielnym wejściem oraz bramą garażową. Na parterze duża hala, pomieszczenia socjalne, t...

  • Lokal Wólka Radzymińska ul. Wirażowa

    Wólka Radzymińska » ul. Wirażowa

    • 990 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 990 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    EKSLUZYWNA INWESTYCJA - KOMPLEKS SPORTOWO-REKREACYJNY Z 2 DOMKAMI WYNAJEMOWYMIDoskonała lokata kapitału - ROI nawet do 20% rocznie!Lokalizacja: Blisko Jeziora Zegrzyńskiego - cisza...

  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 6 519 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala o powierzchni 400 metrów. Powierzchnia hali produkcyjnej to ponad 400 m2 - lakiernia z dolnym wyciągiem i nagrzewnicą -suszarnia - pomieszczenie biurowe - kuchnia i...

  • Inwestycja z potencjałem- lokal w Zielonce.
    Inwestycja z potencjałem- lokal w Zielonce.

    Zielonka

    • 145 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 1 791 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy w Zielonce, idealna inwestycja, 81 m2. Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym? Marzysz o własnym biznesie? Chcesz otworzyć sklep, biuro lub punkt u...

  • Lokal Nowe Lipiny

    Nowe Lipiny

    • 10 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo produkcyjna o pow.400m2. Pomieszczenia pod produkcję lub magazyn. Pomierzenie biurowe oraz socjalne Obiekt zlokalizowany jest blisko stacji kolejowej W...

  • 1 / 4
    Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 15 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo - usługowa około 450 metrów. Powierzchnia pod usługi, magazynowe lub inne. Strefa sucha i mokra . Oświetlenie . Pomieszczenia świetnie wyizolowane...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 5 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pomieszczenia przeznaczone pod handel ,usługi ,magazyn ,biura ,produkcja nie uciążliwa. Powierzchnia od 100 do 1000m2 na obiekcie. Wygodny wjazd szeroka brama 8m dla Ti...

  • 0%, lokal w budynku mieszkalnym w Radzyminie

    Radzymin

    • 806 260 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 145 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Podana cena ofertowa jest ceną netto. Należy doliczyć 23% VAT - Cena brutto: 875 809,20 zł 0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Budynek A, lokal nr LU-9 , DO KAŻDEGO Z LOKALI...

  • 0%, lokal w budynku mieszkalnym w Radzyminie

    Radzymin

    • 712 040 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 14 241 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Podana cena ofertowa jest ceną netto. Należy doliczyć 23% VAT - Cena brutto: 875 809,20 zł 0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Budynek A, lokal nr LU-7 , DO KAŻDEGO Z LOKALI...

  • Magazyn-Lokal użytkowy wynajmę
    1 / 16
    Magazyn-Lokal użytkowy wynajmę

    Sulejówek

    • 42 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal nadający się na każdy rodzaj działalności gospodarczej.Powierzchnia - 360 m2 w tym biurowa ok 120 m2/ h- 3mb. (powierzchnia magazynowa bez ograniczeń wewnętrznymi słupami, co...

  • Lokal użytkowy/ biurowo magazynowy
    1 / 14
    Lokal użytkowy/ biurowo magazynowy

    Sulejówek

    • 14 600 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowo-magazynowy 360 m² do wynajęcia – idealna lokalizacja! Blisko wschodniej obwodnicy Warszawy – szybki dojazd z Wilanowa, Siekierek i Sadyby (15-20 minut). Funkcjonaln...

  • Lokal użytkowy Nieporęt
    Lokal użytkowy Nieporęt

    Nieporęt

    • 22 900 zł cena
    • 920 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa, o powierzchni 920 m², zlokalizowana w gminie Nieporęt. Trasa S8 około 10 km, Zalew Zegrzyński ok 5 km. Idealna propozycja dla firm...

  • WynajmęCzęśćLokaluNaGabinety,Fryzjer,Kosmetyczka60m²
    1 / 16
    WynajmęCzęśćLokaluNaGabinety,Fryzjer,Kosmetyczka60m²

    Ząbki

    • 4 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia część powierzchni lokalu usługowego mieszcząca się wolnostąjcym budynku, w którym obecnie funkcjonuje salon fryzjerski. Powierzchnia przeznaczona...

  • Wynajmę Plac o pow. 1600 m², Monitoring, Utwardzone Podłoże
    1 / 13
    Wynajmę Plac o pow. 1600 m², Monitoring, Utwardzone Podłoże

    Zielonka

    • 5 700 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia działka o pow. 1600 m² znajdujący się w Zielonce w dzielnicy Bankówka. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o wymiarach 70m x 23m. Duży, monit...

  • Lokal użytkowy Marki Centrum, Słoneczna
    Lokal użytkowy Marki Centrum, Słoneczna

    Marki

    • 15 920 zł cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Budynek biurowo-magazynowy zlokalizowany w Centrum Marek Budynek jest idealny na siedzibę firmy, czystą produkcję, showroom, składowanie magazynowe, sklep internetowy, sale wyk...

  • Lokal użytkowy Nowy Konik gm. Halinów, Terespolska
    1 / 6
    Lokal użytkowy Nowy Konik gm. Halinów, Terespolska

    Nowy Konik

    • 4 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE  Serdecznie przedstawiamy ofertę najmu hali magazynowej w dobrym punkcie lokalizacyjnym. Obiekt znajduje się w miejscowości Konik Nowy, 400 m od w...

  • Wielofunkcyjny obiekt biurowo produkcyjno magazynowy Zielonka/War...

    Zielonka

    • 10 000 000 zł cena
    • 2 260 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość biurowo–produkcyjno–magazynowa – Zielonka k. Warszawy KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Lokalizacja Nieruchomość położona w Zielonce przy ul. Prymasa Stefana Wyszyń...

  • Wielofunkcyjny obiekt biurowo produkcyjno magazynowy Zielonk
    1 / 6
    Wielofunkcyjny obiekt biurowo produkcyjno magazynowy Zielonk

    Zielonka

    • 10 000 000 zł cena
    • 2 260 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość biurowo–produkcyjno–magazynowa – Zielonka k. Warszawy KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Lokalizacja Nieruchomość położona w Zielonce przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego...