• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Wołominem

(67)
  • Lokal Radzymin

    Radzymin

    • 3 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości DOMiwa Nieruchomości Mazowieckie oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50 m, usytuowany na I piętrze budynku położonego w centrum Radzymina. Lok...

  • Lokal Radzymin

    Radzymin

    • 5 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości DOMiwa Nieruchomości Mazowieckie do wynajęcia lokal użytkowy w centrum Radzymina o powierzchni 102 m2 z opcją wynajmu dodatkowych 20m2 na piętrze, połączonych b...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 2 500 000 zł cena
    • 640 m2 powierzchnia
    • 3 907 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania budynek biurowo-magazynowy, idealny na siedzibę firmy, o pow. całk. użytkowej 640 m2, usytuowany na działce 950m2. Działka ogrodzona, teren przed budynkiem wyłożony k...

  • 1 / 2
    Lokal Ząbki

    Ząbki

    • 10 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SALON HANDLOWO - USŁUGOWO - WYSTAWIENNICZY Wyposażenie Ogrzewanie i klimatyzacja oparte na osobnych systemach nadmuchowych dla: PARTERU (olej grzewczy 2 x 39,39KW mocy grzewcz...

  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 3 600 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy w nowym obiekcie usługowo - handlowym. Bardzo dobra lokalizacja, sąsiedztwo urzędu gminnego, stacji PKP, sklepów, targowiska miejskiego. Możliwość dowolnej aranż...

  • Lokal Zielonka ul. Staszica Stanisława

    Zielonka » ul. Staszica

    • 2 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu przestrzeń biurowa w Zielonce. Budynek jednorodzinny, cicha, spokojna okolica, blisko centrum Zielonki. Ofertę stanowi powierzchnia na I piętrze i poddaszu. Wejśc...

  • Lokal Zielonka ul. Staszica Stanisława

    Zielonka » ul. Staszica

    • 4 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Powierzchnia biurowa Opacz-Kolonia gm. Michałowice
    1 / 16
    Powierzchnia biurowa Opacz-Kolonia gm. Michałowice

    Opacz-Kolonia

    • 12 000 000 zł cena
    • 1 785 m2 powierzchnia
    • 6 723 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży atrakcyjny obiekt, w doskonałej lokalizacji, na terenie którego znajduje się: Budynek biurowy jednopiętrowy o pow.365,4 m2 parter- 4 pokoje plus recepcja , kuchn...

  • Lokal Raszyn ul. Raszyńska

    Raszyn » ul. Raszyńska

    • 7 500 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna w Raszynie/Rogalinie. Spokojna, zielona okolica z zabudową jednorodzinną oraz usługami. W sąsiedztwie tereny rekreacyjne, jeziorko, basen, sk...

  • Lokal Janki ul. -----------------------------

    Janki » ul. Słowackiego

    • 126 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn wysokiego składowania o powierzchni 9000m2 z możliwością rozbudowy w perspektywie kilku miesięcy do 17000m2. Dane techniczne magazynu: - wysokość w świetle 10 m - wytrzy...

  • Lokal Jawczyce

    Jawczyce

    • 21 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o powierzchni 700m2 zlokalizowany w bdb komunikacji w bliskiej odległości od trasy S8. Magazyn jest 7m wysoki, posiada dwie bramy wjazdowe 4,30m. Dodatkowo w obiekcie zosta...

  • 1 / 2
    Lokal Mory

    Mory

    • 9 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Ogrzewany magazyn o powierzchni 450m2 zlokalizowany w sąsiedztwie nowo wybudowanej trasy S8. Magazyn ma wysokość od 380mm do 450mm i posiada wydzieloną część biurowo socjalną. 1 br...

  • 1 / 2
    Lokal Macierzysz Wieruchów ul. Sochaczewska

    Macierzysz » ul. Sochaczewska

    • 30 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia magazynowa na obrzeżach Warszawy. Teren zamknięty z monitoringiem, funkcjonalny, wyposażony w infrastrukturę techniczną. Obiekt w sąsiedztwie węzła ko...

  • Lokal Józefosław

    Józefosław

    • 1 395 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ DO ZAKUPU POŁOŻONA PRZY GRANICY WARSZAWY Z PIASECZNEM NIEOPODAL LASU KABACKIEGO. Przedmiotem sprzedaży jest własność gruntu - dużej działki budowlanej o p...

  • Lokal Janki

    Janki

    • 3 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal handlowo-usługowy, parter, witryna w Jankach. Ofertę stanowi wydzielona powierzchnia (3 pomieszczenia 40 i 2x20m) w pawilonie. Dobry punkt na drobny handel, us...

  • Lokal Macierzysz Piotrkówek Duży ul. Sochaczewska

    Macierzysz » ul. Sochaczewska

    • 44 800 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia magazynowo-biurowo-produkcyjna na obrzeżach Warszawy w kierunku zachodnim (Ożarów - Maz./Macierzysz. Teren zamknięty z monitoringiem, funkcjonalny, wypos...

  • Lokal Macierzysz Wieruchów ul. Sochaczewska

    Macierzysz » ul. Sochaczewska

    • 26 100 zł cena
    • 702 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Janów ul.

    Janów

    • 350 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 3 018 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku usługowego / warsztatu w Janowie w gminie Brochów.  Budynek ma 116 m2 i usytuowany jest na działce o powierzchni 804 m2. W sk...

  • Lokal Opacz Kolonia

    Opacz-Kolonia

    • 9 934 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Doskonała, powierzchnia usługowo-biurowa w nowoczesnym budynku . Parter 57,95 m2: wydzielona recepcja, sala konferencyjna (wyposażona w rzutnik, ekran, system głośnomówiący),...

  • Do sprzedania stalowa hala

    Reguły

    • 3 500 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania stalowa hala o powierzchni ponad 600 m2 składająca się z dwóch części po około 300 m2 wraz z obiektem socjalno - biurowym o powierzchni 72 m2, który składa się z 17 m...

  • Lokal użytkowy Opacz-Kolonia gm. Michałowice
    1 / 14
    Lokal użytkowy Opacz-Kolonia gm. Michałowice

    Opacz-Kolonia

    • 12 000 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 9 600 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Sala imprezy okolicznościowe/wynajem Konstancin-Jeziorna
    1 / 12
    Sala imprezy okolicznościowe/wynajem Konstancin-Jeziorna

    Bielawa

    • 2 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy do wynajmu sali lub sal na imprezy/przyjęcia okolicznościowe-urodziny, komunie, wieczory panieńskie/kawalerskie i inne. Miejsce to elegancka i klimatyczna kawiarnia pos...

  • Wynajmę magazyn 250m2parter+250m2 piętro winda Michałowice
    1 / 10
    Wynajmę magazyn 250m2parter+250m2 piętro winda Michałowice

    Michałowice

    • 16 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJMĘ tylko magazyn 250m2 ,biuro PIĘTRO ok al.jerozolimskich Michałowice dobra lokalizacja ewentualna mała produkcja siła lokal wysoki 3.20m piętro CENA WYNAJMU 16000zł OBECNIE P...

  • Lokal Krubin

    Krubin

    • 1 150 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 575 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | NA SPRZEDAŻ OBIEKT INWESTYCYJNY WRAZ Z BUDYNKIEM MIESZKALNYM NA DZIAŁCE 1,4 HEKTARA Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Krubin (3 km od Sannik). Na terenie...

  • Lokale biurowe na pograniczu Piaseczna i Starej Iwicznej - różne powierzchnie
    1 / 9
    Lokale biurowe na pograniczu Piaseczna i Starej Iwicznej - różne...

    Stara Iwiczna

    • 3 420 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem lokale, na pograniczu Piaseczna i Starej Iwicznej. Teren zamknięty, ochrona. Na korytarzu og...

  • Hala magazynowa z biurem blisko Aleji Jerozolimskich
    1 / 5
    Hala magazynowa z biurem blisko Aleji Jerozolimskich

    Reguły

    • 3 250 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DANE OGÓLNE: Na sprzedaż stalowy magazyn/hala o powierzchni około 600m2, w skład którego wchodzi magazyn/hala o powierzchni około 520m2 + budynek biurowy o powierzchni 74m2. Całoś...

  • Blisko S2, parking, duża posesja
    1 / 9
    Blisko S2, parking, duża posesja

    Jatne

    • 5 400 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia budynek wolnostojący  o powierzchni ~ 268 m2 z przeznaczeniem na biuro. Budynek usytuowany na ogrodzonej posesji bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Przed budynkiem o...

  • Lokal użytkowy Wieliszew
    1 / 6
    Lokal użytkowy Wieliszew

    Wieliszew

    • 2 655 000 zł cena
    • 986 m2 powierzchnia
    • 2 693 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż obiekt magazynowo- produkcyjny z częścią biurowo socjalną , o łącznej pow. 986,45 m2, na działce o pow. 3419 m2. zlokalizowany w Wieliszewie. Rozkład powierzchni...

  • Lokal użytkowy Dawidy gm. Raszyn,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Dawidy gm. Raszyn,

    Dawidy

    • 22 500 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

     HALA MAGAZYNOWA 550 m² Z BIUREM - DAWIDY | DOSTĘPNOŚĆ 06.2026 BEZ PROWIZJI Oferujemy do wynajęcia halę magazynową o łącznej powierzchni 550 m², z wydzieloną częścią biurową ok. 5...

  • Lokal Janów ul.

    Janów

    • 3 500 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę budynek usługowy (warsztat) w Janowie w gminie Brochów.  Budynek ma 116 m2 i usytuowany jest na działce o powierzchni 804 m2. W skład nieruchomości wchodzi warsztat z kanał...

  • Lokal użytkowy Raszyn
    1 / 9
    Lokal użytkowy Raszyn

    Raszyn

    • 7 500 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do wynajęcia obiekt usługowo -produkcyjno - magazynowy z częścią biurową o powierzchni 430 metrów kwadratowych rozmieszczonych na...

  • Lokal użytkowy Janki gm. Raszyn, Mszczonowska 20
    1 / 15
    Lokal użytkowy Janki gm. Raszyn, Mszczonowska 20

    Janki

    • 49 500 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do wynajęcia funkcjonalny, dwukondygnacyjny obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni ok. 1200 m² (ok. 800 m² hali magazynowej + ok. 500 m²...

  • Lokal użytkowy Michałowice
    1 / 7
    Lokal użytkowy Michałowice

    Michałowice

    • 9 840 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biurowy lokal o pow. 120 m2 zlokalizowany w Michałowicach w sąsiedztwie Alei Jerozolimskich. Dobry dojazd do Warszawy. Lokal usytuowany na 1 piętrze. Pomieszcze...

  • Lokal użytkowy Michałowice
    1 / 7
    Lokal użytkowy Michałowice

    Michałowice

    • 12 300 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biurowy lokal o pow. 153 m2 zlokalizowany w Michałowicach w sąsiedztwie Alei Jerozolimskich. Dobry dojazd do Warszawy. Lokal usytuowany na 1 piętrze. Pomieszcze...

  • Lokal użytkowy Janki
    1 / 6
    Lokal użytkowy Janki

    Janki

    • 9 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 120 m2, zlokalizowany w Jankach. Odległości: centrum handlowe Janki 3,4 km, przystanek autobusowy 2 km. Lokal usytuowany na 1...

  • Lokal użytkowy Raszyn, Jaworskiego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Raszyn, Jaworskiego

    Raszyn

    • 15 000 zł cena
    • 510 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prezentujemy do wynajęcia przestronną nieruchomość handlowo-usługową położoną w Raszynie, w bardzo dobrej lokalizacji, z dogodnym dojazdem do tras S2, S8 oraz lotniska Chopina. Sz...

  • Pensjonat / kwatery pracownicze / sala bankietowa!
    1 / 16
    Pensjonat / kwatery pracownicze / sala bankietowa!

    Chylice

    • 3 000 000 zł cena
    • 660 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ POD WARSZAWĄ IDEALNA NA BIZNES - pensjonat, hostel, pokoje, kwatery pracownicze, imprezy okolicznościowe, warsztaty (duża sala). AKTUALNIE DZIAŁAJĄCY BIZNES - KWATERY...