• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wołominem

(730)
  • Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach

    Marki

    • 399 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ na większe (dopłacę) w Warszawie ( lub bliskie okolice) Oferuje do sprzedaży ustawną...

  • Wynajmę pomieszczenie na warsztat lub magazyn , Radzymin

    Radzymin

    • 400 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcie pomieszczenie o powierzchni 16m2 znajdujące się w Radzyminie ul. Hallera 39. Lokal znajduje się na zamkniętej i zamieszkałej posesji. Do dyspozycji wynajmującego możl...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, ZĄBKI BLISKO M1

    Ząbki

    • 1 186 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 10 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% prowizji, - GOTOWA INWESTYCJA Segment skrajny nr 6 - W CENIE 2 M-CA POSTOJOWE Kameralna inwestycja składająca się z 6 segmentów położona w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Do...

  • Mieszkanie Zegrze gm. Serock
    Mieszkanie Zegrze gm. Serock

    Zegrze

    • 790 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98 m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Zegrzu, w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zegrzyńskiego. Mieszkanie znaj...

  • 58,5m², 3-pokoje, Taras, ostanie piętro Marki, ul. Kościuszki
    1 / 16
    58,5m², 3-pokoje, Taras, ostanie piętro Marki, ul. Kościuszki

    Marki

    • 672 750 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 58,5 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach. Lokal znajduje się na II piętrze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalny...

  • Marki k/Warszawy. Dom 147m2, garaż+ 2. m. parkingowe, zielona okolica.
    Marki k/Warszawy. Dom 147m2, garaż+ 2. m. parkingowe, zielona oko...

    Marki

    • 1 299 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 837 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marki k/Warszawy. Do sprzedaży komfortowy dom typu bliźniak o pow. 147m2 z działką 306m2. Dom położony jest na terenie zamkniętego osiedla w kameralnej części Marek, tuż przy les...

  • Działka inwestycyjna Małopole gm. Dąbrówka,
    Działka inwestycyjna Małopole gm. Dąbrówka,

    Małopole

    • 145 000 zł cena
    • 1 166 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 066 m², położona w miejscowości Małopole, gmina Dąbrówka, na terenie nowopowstającego osiedla domów jednorodzinnych. Posiadamy także i...

  • Mieszkanie Sulejówek

    Sulejówek

    • 600 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny bezczynszowy o pow. 56,20m2 zlokalizowany w Sulejówku. Lokal 2 pokojowy umiejscowiony na 1 piętrze w kamienicy z 1958 r. Mieszkanie składa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Hipolitów

    Hipolitów

    • 1 375 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 4 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Hipolitów gm. Halinów Dom z dużym potencjałem i lokalem usługowym przy głównej ulicy. Na sprzedaż przestronny dom o łącznej powierzchni ok. 320 m&su...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 15 584 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MAGAZYN - WARSZTAT + BIURO. Powierzchnia 540 m2. Magazyn / warsztat 470 m2 ,część biurowa 70m2. Wysokość magazynu 5,6-7 m, bramy wjazdowe 4 sztuki o wymiarach szer. 3,5m x...

  • Mieszkanie 2-pokojowe 40,20 m2, Marki. Gotowe do wprowadzenia!
    Mieszkanie 2-pokojowe 40,20 m2, Marki. Gotowe do wprowadzenia!

    Marki

    • 490 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż - mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,20 m², zlokalizowane na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Markach przy ul. Kosynierów 8 – na pograniczu Marek/Ząbek i Warszawy...

  • Mieszkanie Marki, Marii Skłodowskiej-Curie
    Mieszkanie Marki, Marii Skłodowskiej-Curie

    Marki

    • 499 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zakup od  Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Piękne Nowoczesne - 2-pokojowe mieszka...

  • Mieszkanie Marki, Marii Skłodowskiej-Curie
    Mieszkanie Marki, Marii Skłodowskiej-Curie

    Marki

    • 799 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 6 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup prosto od  Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Piękne Nowoczesne - 2-pozimowe...

  • Wolnostojący dom w Sulejówku na działce 2591 m2

    Sulejówek » ul. Konwaliowa

    • 2 950 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 8 195 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony w Sulejówku -na dużej, zielonej działce o powierzchni 2591 m². To nieruchomość dla osób, które szukają przestrzeni, p...

  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 899 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie w Ząbkach na zamkniętym, kameralnym osiedlu domków wielorodzinnych. W skład mieszkania wchodzi : duży, jasny salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon (w...

  • Działka usługowo-mieszkaniowa 999 m²

    Ciemne

    • 540 000 zł cena
    • 999 m2 powierzchnia
    • 541 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 999 m², z możliwością zakupu większej powierzchni do ok 3 500 m². Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy...

  • Działka 3508 m² mieszk. 1.U

    Ciemne

    • 1 895 000 zł cena
    • 3 508 m2 powierzchnia
    • 541 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 3 508 m², położoną w spokojnej, zielonej okolicy w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z dogodnym dojazdem do Warszawy tras...

  • Działki na sprzedaż – Ciemne k. Radzymina

    Ciemne

    • 380 000 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana – Ciemne k. Radzymina | 1116 m² | Zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1116 m², położona w miejscowości Ciemne (gmina Radzymin). I...

  • Działki na sprzedaż – Ciemne k. Radzymina

    Ciemne

    • 475 000 zł cena
    • 1 397 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana – Ciemne k. Radzymina | 1397 m² | Zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1397 m², położona w miejscowości Ciemne (gmina Radzymin). I...

  • Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 15 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek parter + piętro z przeznaczeniem pod produkcję, magazyny usługi. Budynek z oddzielnym wejściem oraz bramą garażową. Na parterze duża hala, pomieszczenia socjalne, t...