• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wołominem

(730)
  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Stanisławów Pierwszy

    • 1 849 999 zł cena
    • 327 m2 powierzchnia
    • 5 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Klembów

    • 950 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 5 249 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Cicha kształtna działka w otulinie lasu koło rzeki

    Łosie

    • 265 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od kupującego. Działka budowlana 900 m² w Łosiach – idealna pod nową zabudowę! Na sprzedaż oferujemy wyją...

  • Budowlana 2,6 ha nad Bugiem 30 km od Warszawy

    Nowe Załubice

    • 1 890 000 zł cena
    • 26 000 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas! Pobieramy prowizję od Strony Kupującej za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Oferujemy na spr...

  • Działka budowlana 1,5 km od centrum Radzymina

    Radzymin

    • 599 500 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 545 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy ustawną działkę budowlano - usługową, położoną w rejonie ul....

  • Działka budowlana w pobliżu centrum Radzymina, SKM

    Radzymin

    • 390 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 426 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji. Na sprzedaż of...

  • Działki budowlane 1,5 km od centrum Radzymina

    Radzymin

    • 2 588 750 zł cena
    • 4 750 m2 powierzchnia
    • 545 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana blisko S8, 30 min. od Warszawy

    Rasztów

    • 1 294 715 zł cena
    • 8 353 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze! Pobieramy prowizję od Strony Kupującej za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Na spr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 1 150 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 8 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka bud. 960 m² przy lesie, zielona okolica.

    Nadma

    • 499 000 zł cena
    • 960 m2 powierzchnia
    • 520 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną 15 km od Warszawy, w miejscowości Nadma. Nieruchomość o powierzchni 960 m² ma wymiary około 23 x 43 m. Wszystkie media (prąd, ga...

  • Działka bud. 1371 m² przy lesie, zielona okolica.

    Nadma

    • 710 000 zł cena
    • 1 371 m2 powierzchnia
    • 518 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną 15 km od Warszawy, w miejscowości Nadma. Nieruchomość o powierzchni 1371 m² ma wymiary ok 36 x 35 m. Wszystkie media (prąd, gaz,...

  • Dom Kobyłka ul.

    Kobyłka

    • 1 399 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 968 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!To jedna z najbardziej efektywnych kosztowo nieruchomości w tej części aglomeracji. Budynek z 2017 roku, który łączy duży met...

  • Mieszkanie Marki ul. Okólna

    Marki » ul. Okólna

    • 1 099 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!Unikatowy segment z ogrodem i potencjałem na 6 pokoi - Marki, przy samej PuszczySzukasz nieruchomości, która łączy solidne wykonanie z blis...

  • Halinów dom, basen, 230 m2, dz. 800 m2, 0 prowizji
    1 / 10
    Halinów dom, basen, 230 m2, dz. 800 m2, 0 prowizji

    Halinów

    • 1 870 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 8 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący z 2006 roku CENA: 1.870.000 Powierzchnia użytkowa: 230 m2  Działka: 800 m2 Bez prowizji dla Kupującego!! Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom wielorodzinny wr...

  • Top lokalizacja! 3 pokoje Ząbki

    Ząbki » ul. Szwoleżerów

    • 700 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Ząbek – idealne do zamieszkania dla rodziny lub pod inwestycję! Mieszkan...

  • Dom, 180 m2, Grabów nad Pilicą, Lipinki
    1 / 16
    Dom, 180 m2, Grabów nad Pilicą, Lipinki

    Lipinki

    • 999 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 180,7 m², położony na dużej działce 0,31 ha (3600 m²) w miejscowości Lipinki, gmina Grabów nad Pilicą, powiat kozienicki. Nieruchomość zn...

  • 2-pok. mieszkanie Radzymin Victoria + parking

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 465 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 342 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 41,5 m², położone na 2 piętrze na osiedlu Viktoria w Radzyminie. Lokal jest ciepły i słoneczny, posiada balkon or...

  • 0%, w domu dwulokalowym - Radzymin - gotowe !

    Radzymin » al. Sybiraków

    • 649 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, 1 etap - 8 lokali mieszkalnych. Zakończenie IV kwartał 2025 r. ( inwestycja 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w zabudowie bli...

  • Działka 1306m2 nad rzęką z domkiem 50m2
    1 / 9
    Działka 1306m2 nad rzęką z domkiem 50m2

    Duchnów

    • 549 000 zł cena
    • 1 306 m2 powierzchnia
    • 421 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest malownicza działka o powierzchni 1306 m², z unikatowym dostępem do rzeki Mienia. Na terenie posesji znajduje się uroczy domek o powierzchni 50 m², uzupeł...

  • Lokal Wólka Radzymińska ul. Wirażowa

    Wólka Radzymińska » ul. Wirażowa

    • 990 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 990 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    EKSLUZYWNA INWESTYCJA - KOMPLEKS SPORTOWO-REKREACYJNY Z 2 DOMKAMI WYNAJEMOWYMIDoskonała lokata kapitału - ROI nawet do 20% rocznie!Lokalizacja: Blisko Jeziora Zegrzyńskiego - cisza...