• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wołominem

(730)
  • 1 / 3
    Działka budowlana w lesie, 1500 m² .

    Łosie

    • 310 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną położona na malowniczym, zadrzewionym terenie w miejscowości Łosie, zaledwie 7 km od Radzymina. Dojazd do nieruchomości zapewnia dr...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 581 240 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 178 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • Działka budowlano-usług. przy S8 22km od Warszawy

    Emilianów

    • 1 646 250 zł cena
    • 6 585 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA BIURA NIERUCHOMOŚCI DOSTĘPNA TYLKO U NAS - NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlano-usługową położoną w miejscowości Emilian...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 926 296 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 12 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • 1 / 4
    Działka leśna 2,31 ha, w Łosie koło Radzymina

    Łosie

    • 500 000 zł cena
    • 23 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę leśną o powierzchni 2,31 ha, położoną w miejscowości Łosie koło Radzymina. Nieruchomość ma kształt prostokąta o szerokości około 70 m i długości oko...

  • Działka rolna 2ha 20 km od Warszawy blisko S8

    Stary Kraszew

    • 1 040 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od Kupującego. Na sprzedaż oferujemy ziemię rolną o powierzchni 2 ha, położoną w Starym Kraszew...

  • Działka 950 m² centrum, MPZP:mieszkaniowo-usługowa

    Radzymin

    • 1 540 000 zł cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 1 572 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 950 m², położoną w ścisłym centrum Radzymina, w pierwszej linii zabudowy przy głównej ulicy. Zgodnie z MPZP, teren przeznaczony jest po...

  • 1 / 3
    Działka 799 m² w Radzyminie, MPZP, media

    Radzymin

    • 336 000 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 421 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 799 m², położoną w Radzyminie, około 2 km od centrum. Działka ma kształt prostokąta o szerokości 27,5 m i znajduje się przy p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Siedlisko 4,3 ha 30 km od Warszawy 0% prowizji

    Działy Czarnowskie

    • 2 890 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 16 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy duże siedlisko o powierzchni 4,3 ha położone w Działach Cza...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 607 168 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, 2 m-ca parking.i poddasze dodatkowo

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 590 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 579 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Zakończenie budowy - do czerwca 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zm...

  • 1 / 2
    Radzymin:tereny pod zabudowę mieszkaniową i usługi

    Radzymin

    • 3 570 000 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 11 500 m² położoną przy drodze asfaltowej, z dostępem do wszystkich mediów, w spokojnej okolicy blisko lasu i terenów rekreacyjnych, z...

  • Działka bud. 716 m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 268 500 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 716 m², położoną w piątej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, natomia...

  • Cicha działka pod dom 30 min. od Warszawy

    Jarzębia Łąka

    • 150 000 zł cena
    • 666 m2 powierzchnia
    • 226 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 666 m2 położoną w miejscowości Jarzębia Łąka gmina Tłuszcz. Działka znajduje się w...

  • Działka 5979 m² usługi i zabudowa jednorodzinna

    Marki

    • 9 298 000 zł cena
    • 5 979 m2 powierzchnia
    • 1 556 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 5979 m², przeznaczoną zgodnie z MPZP pod zabudowę usługową oraz nieuciążliwą zabudowę przemysłową i rzemieślniczą. Dodatkowo dopuszcz...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 607 168 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 660 033 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 001 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 607 168 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• 0%, m-ca parking.i poddasze dodatkowo

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 590 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro