• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wołomin +20 km
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wołominem

(730)
  • Siedlisko 4,3 ha 30 km od Warszawy 0% prowizji

    Działy Czarnowskie

    • 2 900 000 zł cena
    • 43 400 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy duże siedlisko o powierzchni 4,3 ha położone w Działach Cza...

  • 1 / 4
    Działka budowlano-rekreacyjna | Kowalicha

    Kowalicha

    • 190 000 zł cena
    • 1 414 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Kowalicha, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego – z przeznaczeniem pod zabudowę letniskową. Informacje p...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 473 360 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • Działka budowlana 2060 m² Łosie blisko Radzymina.

    Łosie

    • 399 000 zł cena
    • 2 060 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2060 m² położoną w miejscowości Łosie, gmina Radzymin, w otoczeniu innych działek budowlanych i rekreacyjnych. Nieruchomość z...

  • 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 599 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Zakończenie budowy - do czerwca 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zm...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 597 060 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Cicha działka pod dom 30 min. od Warszawy

    Jarzębia Łąka

    • 300 000 zł cena
    • 1 334 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 1334 m2 położoną w miejscowości Jarzębia Łąka gmina Tłuszcz. Działka znajduje się w...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 483 686 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 557 138 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 669 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 945 217 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 11 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Działka usługowa Radzymin blisko trasy S8

    Radzymin

    • 924 000 zł cena
    • 2 980 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości dostępna tylko u nas. Do sprzedania atrakcyjna działka usługowa w Radzyminie blisko trasy S8. Wymiary działki ok. 137 x 25 x 123 x 23 m. Przy działce w...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 703 086 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 592 245 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• 1 / 3
    Działka 1089 m² zabudowa wolnostojąca i bliźniacza

    Radzymin

    • 360 000 zł cena
    • 1 089 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1 089 m², położoną w Radzyminie, w spokojnej części miasta, z dobrym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość objęta jest miejscowy...

  • 1 / 4
    Działka inwestycyjna 5,5 ha, produkcja i usługi.

    Radzymin

    • 19 950 000 zł cena
    • 55 416 m2 powierzchnia
    • 361 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 55 416 m², z czego 14 390 m² stanowi teren 2P/U przeznaczony pod zabudowę produkcyjną, magazynową i usługową (w tym stację paliw). Dopus...

  • 1 / 3
    Teren inwest. 3211 m² – zabudowa usługowa/przem.

    Marki

    • 3 730 000 zł cena
    • 3 211 m2 powierzchnia
    • 1 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 3211 m², położoną w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego M1 oraz trasy Toruńskiej. Działka przylega do ulicy, a j...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 500 175 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 803 054 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 165 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro