• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wołominem

(730)
  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 607 168 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • Wolnostojący dom w Sulejówku na działce 2591 m2

    Sulejówek » ul. Konwaliowa

    • 3 500 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony w Sulejówku -na dużej, zielonej działce o powierzchni 2591 m². To nieruchomość dla osób, które szukają przestrzeni, p...

  • Dom Sulejówek, Hetmana Ludwika Paca
    Dom Sulejówek, Hetmana Ludwika Paca

    Sulejówek

    • 1 490 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 10 276 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący o powierzchni 145 m2 na działce 563 m2 w świetnym punkcie Sulejówka + garaż wolnostojący, murowany Stacja kolejowa SULEJÓWEK ( SKM lub KM ) 8 minut pieszo - 700...

  • 1 / 3
    Działka idealna na rekreacje 2361m2 [Łosie gm.Radzymin]

    Łosie

    • 110 000 zł cena
    • 2 361 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferta bezpośrednia :) Sprzedam działkę w miejscowości Łosie gmina Radzymin [05-250] jedyne 40min drogi od centrum Warszawy. Działka znajduje się w środku lasu brak bezpośredni...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 280 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam Państwa do zielonej części Duchnowa. To właśnie tu mamy na sprzedaż piękną działką ze starymi drzewami i lasami wokoło. Działka ma już wyrobione warunki zabudowy na dom j...

  • Dom do remontu z garażem i dużą działką

    Marki

    • 1 700 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny z dużym potencjałem adaptacyjnym, idealny zarówno do prowadzenia działalności gospodarczej, jak i do własnej aranżacji. Dom parterowy z ni...

  • 0%, 154 m z poddaszem, blisko Radzymina i S8

    Ciemne » ul. Wygodna

    • 759 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Powierzchnia łącznie z poddaszem: 157m2 Powierzchnia użytkowa: 74,05m2 Powierzchnia ogródka: ok. 120m2 z dwoma miejscami parkingowymi. W skład l...

  • Magazyn-Lokal użytkowy wynajmę
    1 / 16
    Magazyn-Lokal użytkowy wynajmę

    Sulejówek

    • 42 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal nadający się na każdy rodzaj działalności gospodarczej.Powierzchnia - 360 m2 w tym biurowa ok 120 m2/ h- 3mb. (powierzchnia magazynowa bez ograniczeń wewnętrznymi słupami, co...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy/ biurowo magazynowy
    1 / 14
    Lokal użytkowy/ biurowo magazynowy

    Sulejówek

    • 14 600 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowo-magazynowy 360 m² do wynajęcia – idealna lokalizacja! Blisko wschodniej obwodnicy Warszawy – szybki dojazd z Wilanowa, Siekierek i Sadyby (15-20 minut). Funkcjonaln...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 592 245 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 1 / 3
    Działka 3000 m² zabudowa wolnostojąca i bliźniacza

    Radzymin

    • 1 350 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3 000 m², położoną w Radzyminie, w spokojnej części miasta, z dobrym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość objęta jest miejscowy...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 653 366 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 597 274 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 860 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Cicha działka pod dom 30 min. od Warszawy

    Jarzębia Łąka

    • 150 000 zł cena
    • 668 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 668 m2 położoną w miejscowości Jarzębia Łąka gmina Tłuszcz. Działka znajduje się w...

  • 1 / 4
    Działka budowlano-rolna 30min.od Warszawy trasa S8

    Rasztów

    • 1 854 750 zł cena
    • 12 365 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas! Pobieramy prowizję od Strony Kupującej za doprowadzenie do transakcji, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji. Działka budowlano-...

  • 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 499 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Zakończenie budowy - do czerwca 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zm...

  • 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• 1 / 3
    Na sprzedaż działka w Radzyminie – 2000 m²

    Radzymin

    • 150 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka w Radzyminie – 2000 m² Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2000 m², położoną w atrakcyjnej lokalizacji – blisko centrum Radzymina, z doskonałym doja...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 597 060 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Działka bud. 1021m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 383 000 zł cena
    • 1 021 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1021 m², położoną w drugiej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, natom...