• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
  • Wołomin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wołominem

(730)
  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    1 / 15
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 800 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowe mieszkanie o powierzchni 74 m?, położone na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną . Idealna propozycja dla osób, które cenią wysoki standard życia, bli...

  • Wielofunkcyjny obiekt biurowo produkcyjno magazynowy Zielonk
    1 / 6
    Wielofunkcyjny obiekt biurowo produkcyjno magazynowy Zielonk

    Zielonka

    • 10 000 000 zł cena
    • 2 260 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość biurowo–produkcyjno–magazynowa – Zielonka k. Warszawy KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Lokalizacja Nieruchomość położona w Zielonce przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego...

  • Działka przemysłowa przy S8 30 km od Warszawy
    1 / 3
    Działka przemysłowa przy S8 30 km od Warszawy

    Karpin

    • 2 250 000 zł cena
    • 10 050 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Cena 2 250 000 zł netto + 23% VAT Na sprzedaż oferujemy działkę przemysłową o...

  • Działka budowlana Sulejówek Wola Grzybowska
    1 / 3
    Działka budowlana Sulejówek Wola Grzybowska

    Sulejówek

    • 4 630 284 zł cena
    • 5 022 m2 powierzchnia
    • 922 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, proponuję Państwu działkę budowlaną objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Możliwość zabudowy budynkiem mieszkalnym. Wszystkie media miejskie.Ulica asfalt...

  • Działka budowlana – Teodorów, gm. Skórzec | 1390m2
    1 / 10
    Działka budowlana – Teodorów, gm. Skórzec | 1390m2

    Teodorów

    • 225 000 zł cena
    • 1 390 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana – Teodorów, gm. Skórzec Marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka jest idealnym wyborem – cisza, natura i wygoda...

  • Działka Teodorów - 1025 m2 !
    1 / 4
    Działka Teodorów - 1025 m2 !

    Teodorów

    • 210 125 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Teodorowie, ul. Siedlecka o numerze geodezyjnym 194/10 ! (Dodatkowo jest możliwość wyboru działki z 7 innych położonych blisko siebie) Cena: 210 125 z...

  • BEZPOŚREDNIO DZIAŁKA REKREACYJNA SULEJÓWEK K/WARSZAWY
    1 / 3
    BEZPOŚREDNIO DZIAŁKA REKREACYJNA SULEJÓWEK K/WARSZAWY

    Sulejówek

    • 299 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 492 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Bezpośrednio sprzedam kameralną zadbaną działkę wypoczynkową o powierzchni 120m Sulejówek Urokliwy zielony zakątek na której jest całoroczny ogrzewany domek kontener mieszkalny o...

  • Połówka bliźniaka, pod Warszawą, szybki dojazd
    1 / 4
    Połówka bliźniaka, pod Warszawą, szybki dojazd

    Sieraków

    • 816 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż połówkę bliźniaka położoną w Sierakowie przy ul. Sienkiewicza pod Warszawą. Cała inwestycja składa się z dwóch budynków, w każdym po 2 lokale mieszkalne na pr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 405 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka przy ul. Altany czeka na nowego Właściciela. To już jedna z ostatnich nieruchomości na sprzedaż przy tej ulicy. Było tu kilkanaście działek, wszystkie poszły jak świ...

  • Udział w wysokości 1/8 (nieruchomość Nowy Konik)
    1 / 3
    Udział w wysokości 1/8 (nieruchomość Nowy Konik)

    Nowy Konik

    • 21 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: LU1S/GUp-s/342/2025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki udziału w wysokości 1...

  • Przestronna działka w Teodorowie!
    1 / 2
    Przestronna działka w Teodorowie!

    Teodorów

    • 195 000 zł cena
    • 1 247 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu urokliwej działki o powierzchni 1247 m2, położonej w spokojnej i malowniczej miejscowości Teodorów, zaledwie 5 kilometrów od dynamicznie rozwijających się Sied...

  • Na sprzedaż działka blisko molo w Nieporęcie
    1 / 4
    Na sprzedaż działka blisko molo w Nieporęcie

    Nieporęt

    • 470 000 zł cena
    • 1 122 m2 powierzchnia
    • 419 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie pobieram wynagrodzenia od Kupującego. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana, z MPZP, blisko Warszawy, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad Jeziorem Zeg...

  • ZĄBKI, JPII – działka budowlana z KW, 320 m2
    1 / 5
    ZĄBKI, JPII – działka budowlana z KW, 320 m2

    Ząbki

    • 598 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 1 869 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZĄBKI, JPII – działka budowlana z KW, 320 m2 BEZPOŚREDNIO sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną z KW położoną w centrum miasta ZĄBKI przy ulicy JANA PAWŁA II blisko granicy z Wars...

  • Bliźniak 144 m2, oś. zamknięte, blisko PKP Halinów
    1 / 13
    Bliźniak 144 m2, oś. zamknięte, blisko PKP Halinów

    Krzewina

    • 975 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na budowanym przez nas Osiedlu Krzewina, na peryferiach podwarszawskiego Halinowa. Segment o metrażu 144 m2 będzie się składał z 5 pokoi. N...

  • Nowoczesne domy-deweloperskie 5km od Siedlec
    1 / 9
    Nowoczesne domy-deweloperskie 5km od Siedlec

    Teodorów

    • 749 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 6 457 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W naszej ofercie posiadamy ponad 300 mieszkań i domów w stanie deweloperskim oraz ponad 200 ofert z rynku wtórnego w Siedlcach i okolicach. Nie wszystkie nieruchomości są publikowa...

  • Dom Kąty Węgierskie ul.

    Kąty Węgierskie

    • 850 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 183 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, położonej zaledwie 10 minut od Zalewu Zegrzyńskiego. Na całość składa się działka - powierzchni 111...

  • Działka Sulejówek ul. Świętojańska

    Sulejówek » ul. Świętojańska

    • 828 000 zł cena
    • 904 m2 powierzchnia
    • 916 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka na sprzedaż.Znajduje się w Sulejówku, w spokojnej okolicy blisko terenów zielonych.Wymiary działki: 23m x 39 mWjazd na działkę od strony ZACHODNIEJ.Działka budow...

  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    1 / 13
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 580 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    PODPISANA UMOWA pRZEDWSTĘPNA Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,26 m , zlokalizowane przy ulicy Powstańców w Ząbkach, na zamkniętym osiedlu z monitoringiem, w ciche...

  • APARTAMENT Z OGRODEM
    1 / 7
    APARTAMENT Z OGRODEM

    Marki

    • 620 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie parterowe w odebranym budynku z ogrodem i 2 miejscami parkingowymi. Dwie sypialnie, salon z aneksem łazienka i wiatrołap. Ogród z wyjściem z mieszkania od strony połudn...

  • Sprzedam fajną działkę z domkiem w Kuligowie
    1 / 8
    Sprzedam fajną działkę z domkiem w Kuligowie

    Kuligów

    • 239 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam fajną działkę rekreacyjno-budowlaną z domkiem w turystycznej miejscowości Kuligów. Działka leży blisko rzeki Bug. Powierzchnia działki to 396 metrów. Domek do remontu l...