• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wołominem

(730)
  • Atrakcyjna nieruchomość o pow. 41 902 m².

    Ciemne

    • 15 085 000 zł cena
    • 41 902 m2 powierzchnia
    • 361 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o powierzchni 41 902 m², położoną w malowniczej okolicy przy oświetlonej gminnej drodze asfaltowej (ul. Marszałka Józefa Piłsudskieg...

  • Lokal użytkowy Nieporęt
    Lokal użytkowy Nieporęt

    Nieporęt

    • 22 900 zł cena
    • 920 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa, o powierzchni 920 m², zlokalizowana w gminie Nieporęt. Trasa S8 około 10 km, Zalew Zegrzyński ok 5 km. Idealna propozycja dla firm...

  • Mieszkanie Marki, Promienna
    Mieszkanie Marki, Promienna

    Marki

    • 732 780 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup od dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. P...

  • Dom/Segment na sprzedaż - Bezpośrednio od Developera C5/2
    1 / 9
    Dom/Segment na sprzedaż - Bezpośrednio od Developera C5/2

    Radzymin

    • 899 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 5 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom / segment na sprzedaż – bezpośrednio od dewelopera (C5/2) Cena: 899 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali w naszej najnowszej inwestycji – kameralnego...

  • Dom Wszebory gm. Dąbrówka, gmina Dąbrówka
    1 / 13
    Dom Wszebory gm. Dąbrówka, gmina Dąbrówka

    Wszebory

    • 1 750 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Wszebory, gmina Dąbrówka. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 219 m2 powstał na działce o powierzchni 2...

  • 1 / 4
    Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 30 440 zł cena
    • 30 440 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Witam, Posiadam niezabudowaną nieruchomość do wynajęcia o powierzchni całkowitej 30.440 m2, położoną w Kobyłce przy ulicy Wrzosowej na terenie przemysłowym. Wymiary działki 265 x 1...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 163 000 zł cena
    • 501 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 501 m2 przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi do 2,5 kondygnacji. Działka położona jest w Gminie Klembów (LIPKA) prz...

  • 1 / 3
    Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 12 500 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wynajmę teren przemysłowo-uciążliwy, położony w Kobyłce przy ulicy Nadmeńskiej o powierzchni 3000 m, wymiary działki 64,5 x 47,5 m. Teren całkowicie oświetlony, uzbrojony, ogrodzon...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Kobyłka

    Kobyłka

    • 2 080 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 14 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 145 m2 wybudowany w latach 30, dom dwu kondygnacyjny parter plus piętro. Dom do remontu, wymurowany z cegły dach pokryty bl...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 226 000 zł cena
    • 694 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 694 m2 przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi do 2,5 kondygnacji. Działka położona jest w Gminie Klembów (LIPKA) pr...

  • Działka Marki

    Marki

    • 1 250 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchni 1250 m2 każda puls czwarta działka o powierzchni 1612 m2 położone w Markach przy ulicy Skrzetuskiego / Heleny, 50 m od granicy Warszaw...

  • Działka Marki

    Marki

    • 1 612 000 zł cena
    • 1 612 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Klembów

    Klembów

    • 190 000 zł cena
    • 589 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 589 m2 przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi do 2,5 kondygnacji. Działka położona jest w gminie Klembów (LIPKA)...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 226 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 328 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 690 m2 przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi do 2,5 kondygnacji. Działka położona jest w Gminie Klembów (LIPKA) pr...

  • Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 2 080 000 zł cena
    • 2 689 m2 powierzchnia
    • 774 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2689 m2 położona w Kobyłce / dzielnica Stefanówka. W planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę jedno...

  • 50m², 2- pokoje, Duży Ogród 63m²,Marki, ul. Kościuszki
    50m², 2- pokoje, Duży Ogród 63m²,Marki, ul. Kościuszki

    Marki

    • 592 620 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 095 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 49,8 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach. Lokal znajduje się na parterze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym,...

  • Działka z projektem małego osiedla

    Duchnów

    • 650 000 zł cena
    • 5 954 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka dla dewelopera. Wykonany wstępny projekt kameralnego osiedla - osiem domów (cztery bliźniaki połączone garażami).3748 m2 to działka przeznaczona na budowę domów, 2206 m2 st...

  • Piękny nowy wykończony segment w super lokalizacji
    Piękny nowy wykończony segment w super lokalizacji

    Ząbki

    • 1 149 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 11 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam bezpośrednio niedawno wykończony w standardzie premium 96 metrowy segment w doskonałej lokalizacji. Segm...

  • Działka Zakręt

    Zakręt

    • 4 200 000 zł cena
    • 5 957 m2 powierzchnia
    • 706 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Jeżeli szukacie Państwo działki pod usługi w świetnej lokalizacji - szybki wyjazd w kierunku Warszawy, Lublina - to zapraszam do Wiązowny a dokładnie do Zakrętu. Tu blisko Szosy Lu...

  • Działka Krzewina

    Krzewina

    • 250 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 313 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 800 m² Krzewina, gm. Halinów Na sprzedaż ustawna działka budowlana położona w miejscowości Krzewina, w gminie Halinów. To doskonała pro...