• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wołomin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wołominem

(730)
  • Działka z domkiem przy Bugu na końcu świata

    Nowe Załubice

    • 349 000 zł cena
    • 1 368 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Pobieramy prowizję od Kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji. Na sprz...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 660 033 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 001 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • Dom letniskowy o pow. 113 m² w pobliżu rzeki Bug.

    Kuligów

    • 670 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 5 930 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom letniskowy z możliwością całorocznego użytkowania, o powierzchni 113 m², położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 585 m². Budynek posiada garaż...

  • Atrakcyjna działka usługowa niedaleko centrum

    Radzymin

    • 717 000 zł cena
    • 2 757 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę usługową położoną niedaleko centrum Radzymina, z dogodnym dojazdem do trasy S8. Nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach około 28 m na 102 m, a...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 563 584 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - II kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • 1 / 3
    Działka dla miłośników natury i spokoju, Radzymin

    Radzymin

    • 620 000 zł cena
    • 1 999 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 1999 m², położoną w zielonej i spokojnej okolicy. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrze...

  • 1 / 3
    Działka dla miłośników natury i spokoju, Radzymin

    Radzymin

    • 689 000 zł cena
    • 2 663 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w atrakcyjnej części Radzymina. Nieruchomość porośnięta jest starodrzewem, głównie sosnami, a teren jest zróżnicowany i pagórkowaty. Do dzia...

  • Klimatyczny domek przy Bugu na końcu świata

    Nowe Załubice

    • 350 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 604 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom w centrum: 240 m², Fotowoltaika.

    Radzymin

    • 1 500 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 240 m², położony w centrum Radzymina, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 1180 m². Budynek został wyb...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 471 250 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

• 0%, 2 m-ca parking.i poddasze dodatkowo

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 590 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 607 168 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 732 648 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 901 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• 1 / 4
    Działka z MPZP, budowlana i tereny rolne.

    Mokre

    • 350 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4400 m², położoną w spokojnej okolicy, zaledwie 2 km od Radzymina. Wszystkie media: prąd, gaz, woda i telefon znajdują się...

  • 0%,2 m-ca parking.i poddasze dodatkowo

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 590 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 1 / 4
    Atrakcyjna działka 2190 m², las i rzeka.

    Łosie

    • 465 000 zł cena
    • 2 190 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2190 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu lasu i blisko rzeki. To doskonałe miejsce dla osób...

  • 0%, 2 m-ca parking.i poddasze dodatkowo

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 590 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 740 124 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 002 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Domek letniskowy na działce budowlanej las rzeka

    Łosie

    • 265 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od kupującego. Na sprzedaż oferujemy domek letniskowy o powierzchni ok. 55 m2 posadowiony na działce budo...

  • 1 / 3
    Działka ze stawem w spokojnej okolicy, 4995 m²

    Nowe Załubice

    • 480 000 zł cena
    • 4 995 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w spokojnej okolicy domów letniskowych oraz jednorodzinnych. Nieruchomość jest ogrodzona, graniczy z innymi działkami rekreacyjnymi oraz z l...