• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
  • Mińsk Mazowiecki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wołominem

(730)
  • Mieszkanie Kobyłka

    Kobyłka

    • 980 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na piętrze budynku o powierzchni całkowitej 112m2 i pow. użytkowej 108,60 m2 położone w Kobyłce przy ul. Rataja. (powie...

  • Działka od 5000m2 do 1,4ha Nowy Cygów Poświętne Wołomin medi
    1 / 6
    Działka od 5000m2 do 1,4ha Nowy Cygów Poświętne Wołomin medi

    Kołaków

    • 440 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Typ nieruchomości: Działka Lokalizacja: Nowy Cygów/Laskowizna gmina Poświętne koło Wołomina woj mazowieckie Wielkość działki: niecałe ok 5000m2 lub całość 1,4 ha rolna z możliwoś...

  • Działka budowlana 3000m media, Marianów, Radzymin
    Działka budowlana 3000m media, Marianów, Radzymin

    Kołaków

    • 460 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja : województwo mazowieckie gmina Dąbrówka, miejscowość Marianów Do sprzedaży działka niezabudowana o powierzchni ok 3000 m2 położona w pięknej okolicy Marianów gmina D...

  • Działka 900m Miąse trasa Tłuszcz Wołomin media asfalt ogrodz
    1 / 7
    Działka 900m Miąse trasa Tłuszcz Wołomin media asfalt ogrodz

    Cięciwa

    • 290 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miąse ul Kardynała Wyszyńskiego nr ewidencyjny działki 317/10 przy drodze wojewódzkiej Wołomin Tłuszcz woj mazowieckie zabudowa jednorodzinna i usługi Na sprzedaż działka budowl...

  • Działka rolna 451m Czarna Janków Wołomin S8
    1 / 5
    Działka rolna 451m Czarna Janków Wołomin S8

    Czarna

    • 190 000 zł cena
    • 451 m2 powierzchnia
    • 422 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Czarna ul Czarneckiego gm Wołomin blisko trasy S8 Powierzchnia 451m2 Wymiary zbliżone do kształt prostokąt Media prąd na działce , woda i gaz w ulicy Linia zabudo...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 11 500 zł cena
    • 410 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dwie hale magazynowo- produkcyjne z zapleczem biurowym ,sanitarnym . Hala 1 - Łączna powierzchnia 410m2, długość 37m szerokości 11.2m ,wysokość 3.75m. Powierzchni...

  • Dom Tłuszcz Dzięcioły

    Tłuszcz

    • 1 550 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Wyjątkowy dom na dużej działce w malowniczej okolicy - blisko natury i świetnej komunikacji! Marzysz o komfortowym domu z przestronnym ogrodem, gdzie spokój natury...

  • Imprezy kawalerskie Zalew Zegrzyński pokoje do wynajecia
    1 / 11
    Imprezy kawalerskie Zalew Zegrzyński pokoje do wynajecia

    Rynia

    • 50 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • gospodarstwo

    miejsce na imprezę kawalerska urodzinowa panieńskie itp. klimat nad Zalewem Zegrzyńskim sala myśliwska ognisko rożen ogród blisko sklep las woda żaglówki kajaki kontakt [tel]

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Działka Marki ul. Oleńki

    Marki » ul. Oleńki

    • 2 499 200 zł cena
    • 2 272 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okolice centrum handlowego M1 w Markach. Działka o łącznej powierzchni 2272m kw. teren objęty planem zagospodarowania MU. W bezpośrdnim sąsiedztwie zabudowa szeregowa, woda i prąd...

  • 1 / 2
    Działka budowlana

    Słupno

    • 900 000 zł cena
    • 1 521 m2 powierzchnia
    • 592 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1521m2 na ulicy Magnackiej w Słupnie. Dojazd z DW628 gminno-prywatny. Prąd, gaz ,woda w drodze, światłowód możliwy od lokalnego dostawcy. Grunt prze...

  • Działka Inwest. przy S8 Karpin k/Warszawy (2ha, szer. 100m)

    Karpin

    • 4 305 000 zł cena
    • 20 250 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI INWESTYCYJNEJ Lokalizacja: Miejscowość: Karpin, gmina Dąbrówka, powiat Wołomiński Bezpośrednia bliskość trasy ekspresowej S8 Parametry nieruchomośc...

  • Działka budowlana 2900m Tłuszcz Wołomin
    1 / 7
    Działka budowlana 2900m Tłuszcz Wołomin

    Miąse

    • 750 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Miąse ul Kardynała Wyszyńskiego nr ew działki 950 Powierzchnia 2900m , możliwy podział na trzy po zakupie Wymiary 26x110m kształt prostokąt Media prąd woda gaz L...

  • Działka leśna 5,2 ha i rolna 0,55ha Tłuszcz Pawłów Jadów
    1 / 8
    Działka leśna 5,2 ha i rolna 0,55ha Tłuszcz Pawłów Jadów

    Miąse

    • 265 000 zł cena
    • 52 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Lokalizacja Pawłów trasa Wołomin Miąse Jadów Na sprzedaż działka leśna o powierzchni ponad 5,2 ha /52000m2/ plus część rolna ok 0,52 ha /5200m2/ przy drodze asfaltowej biegnącej z...

  • Działka 9400m usługi składowanie Czarna Rżyska Wołomin
    1 / 5
    Działka 9400m usługi składowanie Czarna Rżyska Wołomin

    Rżyska

    • 1 500 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Rżyska koło Wołomina Na sprzedaż działka budowlana ok 3500m2 i część rolna na usługi i składowanie obok linii wysokiego napięcia wymiary szerokość 42m dł 200m, jest n...

  • 1 / 4
    Teren przemysłowo/usługowy dobra cena!

    Rasztów

    • 6 979 050 zł cena
    • 46 527 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w atrakcyjnej lokalizacji z dobrym dojazdem, do centrum Warszawy S8 zaledwie 30 minut.Przeznaczenie terenu: obiekty produkcyjne, składy i magazyny lub zabudowa usługowa.Mak...

  • Duża działka rolna w miejscowości Hipolitów

    Hipolitów

    • 854 025 zł cena
    • 34 161 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania duża działka rolna w miejscowości Hipolitów.Powierzchnia działki to 3,65 ha. Bardzo ładnie położona przy ścianie lasu, wokół stare zabudowania jednorodzinne. Niedalek...

  • Najniższa cena!

    Hipolitów

    • 955 000 zł cena
    • 57 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się w malowniczym i czystym ekologicznie terenie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.W pobliżu stadnina koni i zalew. Cztery kilometry od działki zjazd w Wiskitkach...

  • Zamienie się na mieszkanie

    Marki

    • 750 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zamienie się na mieszkanie albo inna nieruchomości o podobnym metrażu w Warszawie w cichej okolicy, najchętniej Bialoleki bądź pod Warszawa również w cichej okolicy. Mieszkanie jes...

  • Parter 3 pokoje, Ogród. Parking x 2
    Parter 3 pokoje, Ogród. Parking x 2

    Marki

    • 650 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Okazja! Apartament z dużą loggią+2x parking
    1 / 16
    Okazja! Apartament z dużą loggią+2x parking

    Ząbki

    • 1 149 999 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 12 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować przestronny i jasny apartament zlokalizowany w Ząbkach przy ul. Andersena 30. Lokal wykończony w wysokim standardzie, który jest w pełni...