• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wołominem

(730)
  • segment106,53m2 +ogródek+2miejsca parkingowe3pietra super
    1 / 9
    segment106,53m2 +ogródek+2miejsca parkingowe3pietra super

    Marki

    • 1 250 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 11 683 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Sprzedam bezpośrednio bez obciążeń segment środkowy 106,53m2+ogródek+2 miejsca parkingowe na kameralnym osiedlu 2 budynków na ul.Jasińskiego 14A centrum Marek/k Warszawy stan devel...

  • 3 pokojowe mieszkanie 75m2. Piętro domu jednorodzinnego.
    1 / 15
    3 pokojowe mieszkanie 75m2. Piętro domu jednorodzinnego.

    Sulejówek

    • 3 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 75 m² – Sulejówek Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m², znajdujące się na piętrze domu jednorodzinnego, z niezależnym...

  • Działka od 9400m2 asfalt media gm Dąbrówka
    1 / 6
    Działka od 9400m2 asfalt media gm Dąbrówka

    Cięciwa

    • 378 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja gmina Dąbrówka koło Radzymina Cena 378000zł Powierzchnia 8500m2 Wymiary szerokość 47m kształt prostokąt Media prąd, woda miejska przy działce Linia zabudowy pierw...

  • Działka z WZ od 3100m Dąbrówka Radzymin
    1 / 6
    Działka z WZ od 3100m Dąbrówka Radzymin

    Dąbrówka

    • 245 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość: działka rolna z WZ pod zabudowę Powierzchnia działki: podzielone od 3200m2, 5760, 7500m do 2,3 ha Wymiary: od 30x50m Lokalizacja: gmina Dąbrówka Cena: od 220000zł .N...

  • Lokal Mokre

    Mokre

    • 11 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala o pow.450m2, zlokalizowana na dużej działce. Wymiary 12x37m wys. 5m do wiazarów. Hala pokryta płytą warstwową 10cm. Teren utwardzony, ogrodzony i monitorowany. Dwie bra...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 6 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 300 m.kw. Przestronna hala z możliwością oddzielenia mniejszych części (biuro, oddzielona część magazynowa). Oddziel...

  • Dom Nowy Konik

    Nowy Konik

    • 950 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 8 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom na sprzedaż Nowy Konik, ul. Płocka | bliźniak 118,5 m | działka 400 m | stan deweloperski Na sprzedaż oferujemy połówkę bliźniaka o powierzchni 118,5 m, położoną w miejscowo...

  • Lokal Marki

    Marki

    • 10 000 zł cena
    • 405 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala o powierzchni 405 m zlokalizowana w Markach. Obiekt doskonale nadaje się pod produkcję, magazyn, usługi, sprzedaż detaliczną lub hurtową, a także inne rodzaje działalności...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • lokal usługowy
    1 / 5
    lokal usługowy

    Marki

    • 3 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę pomieszczenie usługowe (garaż) wraz z biurem ok 15 m2. zlokalizowanym w Markach 10 min od komunikacji miejskiej,

  • Działka z projektem małego osiedla

    Duchnów

    • 550 000 zł cena
    • 5 954 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka dla dewelopera. Wykonany wstępny projekt kameralnego osiedla - osiem domów (cztery bliźniaki połączone garażami).3748 m2 to działka przeznaczona na budowę domów, 2206 m2 st...

  • Dom dwa mieszkania działka 550m Zielonka Warszawa
    1 / 15
    Dom dwa mieszkania działka 550m Zielonka Warszawa

    Zielonka

    • 1 049 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Lokalizacja Zielonka Bankowa pow wołomiński Dom wolnostojący z dwoma osobnymi mieszkaniami oraz garaż i pomieszczenia gospodarcze ok 100m2 na działce 550m powierzchnia domu ok 20...

  • Lokal Emilianów

    Emilianów

    • 6 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala przemysłowa (magazynowo-produkcyjna) 400 m2. Zlokalizowana na dużej działce 3 ha. Wysokość od 3-do 5m, na dużej działce około 3 ha. Teren częściowo utwardzony, oświetlo...

  • Sprzedam
    1 / 11
    Sprzedam

    Kobyłka

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nadaje się pod zabudowę deweloperską. Na działce znajduje się dom do całkowitego remontu lub rozbiórki. Wszystkie media oprócz gazu.

  • Działka Boryszew

    Boryszew

    • 330 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uwaga, uwaga!!! Działka przy ulicy Złotej z zejściem do rzeki Mieni. Wiem, że wielu z Państwa "czatuje" na tę właśnie lokalizację dlatego informuję, że mamy piękną działeczkę która...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 755 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Bez prowizji! Dom energooszczędny, rezerwat Dębina

    Ostrówek

    • 995 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 9 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam bezpośrednio energooszczędny dom dwukondygnacyjny, oddany do użytku w 2020 roku. · zakup bez prowizji · dom w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu Dębina · niska zabudo...

  • Dom w Markach, z mozliwoscia dwóch mieszkań dwupokoleniowych
    1 / 6
    Dom w Markach, z mozliwoscia dwóch mieszkań dwupokoleniowych

    Marki

    • 1 970 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 12 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 160m2 ulokowany na działce zadbanej i ogrodzonej o pow. ok. 917m2. W miłym i wygodnym otoczeniu ul. Księżycowej, w części Marek zwanej Zielen...

  • Segment 3 kondygnacyjny doskonały dla rodziny
    Segment 3 kondygnacyjny doskonały dla rodziny

    Marki

    • 1 000 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 5 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Hampton Home
    Biuro nieruchomości

  • Lokal hostel sala bankietowa pow 800m garaż działka 800m Wo
    1 / 5
    Lokal hostel sala bankietowa pow 800m garaż działka 800m Wo

    Ząbki

    • 3 400 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek o powierzchni 800m2 dwupiętrowy działka 800m2 lokal na 1 p. ok 300m2 z tarasami lokal 2 piętro z pokojami gościnnymi z łazienkami dwuosobowe i większe -5, ho...

  • 5 pokojowy bliźniak - Sulejówek
    5 pokojowy bliźniak - Sulejówek

    Sulejówek

    • 1 699 999 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 10 898 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości