• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wołomin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wołominem

(730)
  • Do wprowadzenia * 750m od stacji * Garaż * Ogród
    Do wprowadzenia * 750m od stacji * Garaż * Ogród

    Ząbki

    • 1 348 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 629 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    FINDSQUARE sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Nowe Grabie

    • 430 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 3 806 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Kuligów

    • 695 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 151 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wola Rasztowska

    • 999 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ząbki

    • 935 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 12 303 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom nieruchomości Oddział Józefów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Klembów

    • 6 500 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ząbki

    • 780 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom nieruchomości Oddział Józefów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Stare Załubice

    • 1 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Kobyłka

    Kobyłka

    • 980 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na piętrze budynku o powierzchni całkowitej 112m2 i pow. użytkowej 108,60 m2 położone w Kobyłce przy ul. Rataja. (powie...

  • Mieszkanie Radzymin ul. Reymonta

    Radzymin » ul. Reymonta

    • 599 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 49,32 m² znajdujące się przy ul. Reymonta w Radzyminie.~~Nieruchomość położona jest na II piętrze bloku mieszkalnego z windą, wybudowanego w 2012r. Ro...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 16 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL MAGAZYNOWO - BIUROWO - PRODUKCYJNY !! Lokal magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 360 mkw, położony w Sulejówku, tuż przy granicach Warszawy. Powierzchnia łączna t...

  • 1 / 4
    Lokal Ząbki

    Ząbki

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o pow. 40 m² mieszczący się w okolicach ulicy Zakopiańskiej w Ząbkach.~~Lokal znajduje się w budynku jednorodzinnym usługowo-mieszkalnym, poł...

  • 1 / 4
    Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 6 400 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia działka o pow. 1600 m² znajdujący się w Zielonce w dzielnicy Bankówka.~~Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o wymiarach 70m x 23m. Duży, monitorowany i ogrodzony...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowe Załubice

    • 1 100 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Radzymin

    • 549 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Marki

    • 670 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 529 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Zielonka

    • 1 130 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Sieraków

    • 829 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 3 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radzymin

    • 552 170 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radzymin

    • 530 713 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości