• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Działka w idealnym punkcie komunikacyjnym!

    Jawczyce » ul. Przyparkowa

    • 795 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 978 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka z podziału!Świetnie skomunikowana działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z możliwością prowadzenia...

  • N O W A CENA! Bliżniak 138,5m2 SUPER LOKALIZACJA

    Rybie

    • 1 190 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 8 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania połowa bliźniaka o powierzchni 138 m2 w miejscowości Raszyn-Rybie. Dom położony na działce 253 m2. Na działce znajduje się również budynek gospodarczy o powierzchni z...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 1 975 500 zł cena
    • 1 317 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy na sprzedaż działkę usługową o pow.1317m2 zlokalizowaną w Wesołej-Zielonej. Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalno-usługowym wolnostojącym. Budynek o łącznej pow.2...

  • Mieszkanie Piaseczno ul. Owocowy Sad

    Piaseczno » ul. Owocowy Sad

    • 799 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7 m², położone na granicy Piaseczna i Julianowa, przy ulicy Owocowy Sad, na parterze 2 piętrowego, kameralnego budynku.Dw...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Gen. Władysława Andersa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Andersa

    • 2 300 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia przytulne, ciche mieszkanie o powierzchni 27 m² w samym sercu Warszawy (Śródmieście) przy ul. Gen. Andersa. Lokal znajduje się na 4. piętrze 7-piętrowej kamienicy, co...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 12 400 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal handlowo - usługowy (parter) z wejściem z ulicy wyposażony w witrynę. Bez możliwości gastronomii!!! w zrewitalizowanej kamienicy, centrum Warszawy. Sup...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 899 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 24 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie składające się z dwóch niezależnych pokoi o powierzchni 35,9 m² z dużym balkonem, położone na 8 piętrze budynku z windą w dzielnicy Po...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 779 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Sędziowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Sędziowska

    • 674 730 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 24 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy klimatyczną kawalerkę o powierzchni 27 m², idealną zarówno do zamieszkania, jak i na cele biurowe, położoną na wysokim parterze reprezentacyjnej kamienicy z 1...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Nowoberestecka

    Warszawa » Ochota » ul. Nowoberestecka

    • 6 900 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 97 m², położony przy ul. Nowoberesteckiej na warszawskiej Ochocie. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze budynku i przeznaczony pod d...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Zwycięzców

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zwycięzców

    • 14 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem komfortowy apartament typu penthouse o powierzchni 176 m2 usytuowany na szóstym piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu. Nieruchomość znajduje się...

  • Lokal Warszawa Ursus ul. Żywiecka

    Warszawa » Ursus » ul. Żywiecka

    • 3 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 60 m², położony na 2 piętrze budynku. Atuty nieruchomości:- Doskonała lokalizacja - w pobliżu skrzyżowania Al. Jerozol...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Władysława Umińskiego

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Umińskiego

    • 769 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 23 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Oferuję na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni wynoszącej 33,07mkw położone na 6. piętrze w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku zlokalizowanej przy...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Nowoberestecka

    Warszawa » Ochota » ul. Nowoberestecka

    • 12 500 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 310 m², zlokalizowany przy ul. Nowoberesteckiej na warszawskiej Ochocie. Lokal posiada funkcjonalny układ, który umożliwia...

  • Lokal Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 7 075 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa 283 m2 znajdującą się na warszawskiej Woli. Bardzo dobry punkt. Powierzchnia znajduje się w piwnicy, w budynku znajduje się winda towarowa. Składa...

  • Lokal Warszawa Wola, Koło

    Warszawa » Wola

    • 6 850 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa 137 m2 znajdującą się na warszawskiej Woli. Bardzo dobry punkt. Powierzchnia znajduje się na parterze, bezpośrednio przy rampie załadunkowo -rozła...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Targówek, Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 3 811 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o pow.103 m2, na Targówku Fabrycznym. Magazyn wewnętrzny,murowany,w kształcie prostokąta. Posadzka asfaltowa . Magazyn posiada wrota blaszane. Na życzenie klienta p...

  • Lokal Warszawa Ursus, Ursus

    Warszawa » Ursus

    • 13 900 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal handlowo - usługowy o powierzchni 290m2. Lokal przy al.Jerozolimskich świetny punkt S2. Wynajem tylko dla firm zarejestrowanych w PL!!! Składa się z: - Parter - 1...

  • Lokal Warszawa Ursynów

    Warszawa » Ursynów

    • 4 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy o pow.53 m, Warszawa Ursynów - blisko metro Natolin. Parter, rok budowy 2003. Składa się z: - sala sprzedaży (otwarta przestrzeń), - zaplecze, - łazienka...

  • Lokal Warszawa Włochy

    Warszawa » Włochy

    • 1 700 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy o pow.24m2. Lokal położony w pobliżu Al. Krakowskiej. Biuro położone na parterze. Toalety na korytarzu. Dostępny od 1.stycznia 2026r. Czynsz najmu...