• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Lokal Warszawa Mokotów, Wierzbno ul. Aleja Niepodległości

    Warszawa » Mokotów » al. Aleja Niepodległości

    • 14 000 € cena
    • 849 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Powierzchni Biurowej - Al. Niepodległości 69, Warszawa (Metro Biurowiec).Bez prowizji!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej na 6. piętrz...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 16 600 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na wynajem przestronne biuro o powierzchni 292,38 m2 położone na Mokotowie przy ulicy Bukowińskiej. Lokal znajduję się w wysokiej klasy budynku biurowym z recepcją przy wej...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Wierzbno ul. Aleja Niepodległości

    Warszawa » Mokotów » al. Aleja Niepodległości

    • 6 500 € cena
    • 397 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Powierzchni Biurowej - Al. Niepodległości 69, Warszawa (Metro Biurowiec).Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej na 6. piętrze prestiżoweg...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 6 123 € cena
    • 471 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 471 m2 na 4 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 13 000 € cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1000 m2 na 3 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Gocławek ul. Czechowicka

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Czechowicka

    • 3 800 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 mkw z balkonem, zlokalizowane przy ul. Czechowickiej. Usytuowane na 5. piętrze w bloku mieszkalnym.Mieszkanie jest do umeblowan...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Gocław ul. Międzyborska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Międzyborska

    • 680 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    ---------------------------------------- REZERWACJA -----------------------------------------------Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o pow. 42,31 m² na wars...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Aleja Wyzwolenia

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Wyzwolenia

    • 1 680 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 45 406 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-handlowy położony w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych lokalizacji Warszawy — przy Al. Wyzwolenia, tuż obok Placu Zba...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Emilii Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 42 500 zł cena
    • 339 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem biuro w prestiżowym biurowcu klasy A+ o łącznej powierzchni 339m2, położone w samym centrum Warszawy w niedalekiej odległości od Dworca Centralnego. Atuty: Lokalizacja:...

  • Lokal Warszawa Praga,-Północ ul. Ząbkowska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Ząbkowska

    • 16 400 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia lokal na parterze w klimatycznej, odnowionej kamienicy z 1916 roku na Pradze Północ 5 min spacerem od stacji metra Dworzec Wileński.Atuty:Lokalizacja - 5 min s...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Ludwika Kondratowicza

    Warszawa » Targówek » ul. Kondratowicza

    • 32 500 zł cena
    • 667 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na wynajem 3-piętrowy budynek handlowo- usługowy, o łącznej powierzchni 1570 m2, położony na działce o wielkości 2304 m2, posiadający 21 miejsc parkingowych naziemnych pod...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Tadeusza Krępowieckiego

    Warszawa » Wola » ul. Krępowieckiego

    • 727 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie na Woli - blisko metra i Wola ParkOferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Krępowieckiego, w sercu warszawskiej Woli. Zlokalizowane za...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Ludwika Kondratowicza

    Warszawa » Targówek » ul. Kondratowicza

    • 13 500 000 zł cena
    • 1 570 m2 powierzchnia
    • 8 599 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 3-piętrowy budynek handlowo- usługowy z 2018 roku, o łącznej powierzchni 1570m2, idealny pod inwestycję. Położony na działce o wielkości 2304 m2, posiadający 21 miejsc...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 799 000 zł cena
    • 2 034 m2 powierzchnia
    • 885 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną o powierzchni 2034 m² położoną na Wawrze, przy granicy z Józefowem. Dookoła działki wyłącznie zabudowa jednorodzinna.Działka p...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny ul.

    Warszawa

    • 1 850 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 11 859 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przestronny Dom w Międzylesiu - 156 m², Blisko Lasu, BEZ PCC!Oferujemy na sprzedaż 4 segmenty w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m², położony w spokojnej okolicy Międzylesia....

  • Dom Kiełpin ul. Bukowa

    Kiełpin » ul. Bukowa

    • 2 341 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 9 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 240 m², położony w zielonej i spokojnej części Kiełpina (gmina Łomianki), zaledwie 15 km od centrum Warszawy.Nieruchomość id...

  • Działka RODO 300m
    1 / 13
    Działka RODO 300m

    Warszawa

    • 139 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 464 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzialka 300m w Warszawie ul. Janowiecka 20 !! na działce domek piętrowy wyposażony w aneks kuchenny,sypialnię,salon pełne media ; gas,prąd,szambo,cena do uzgodnienia !!

  • Atrakcyjne mieszkanie blisko metra na Targówku
    1 / 16
    Atrakcyjne mieszkanie blisko metra na Targówku

    Warszawa

    • 697 670 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m2 zlokalizowane w dzielnicy Targówek, w części Bródno, przy ulicy Ogińskiego. Mieszkanie składa się z przestronneg...

  • Lokal Warszawa Ursus ul. Herbu Oksza

    Warszawa » Ursus » ul. Herbu Leliwa

    • 18 400 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronny, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 165,2 m², zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji ROBYG w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa w Wa...

  • Wynajmę stanowisko manicure/pedicure
    1 / 4
    Wynajmę stanowisko manicure/pedicure

    Warszawa

    • 1 200 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadam do wynajęcia stanowisko do manicure/pedicure w kameralnym salonie o przytulnym wnętrzu. Salon posiada stałą klientelę. Jest możliwość wynajęcia również gabinetu kosmetyczn...