• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Lokal Warszawa Praga-Południe, Grochów

    Warszawa » Praga-Południe

    • 2 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal o powierzchni 47,97 m2. Warszawa Praga-Południe, Gocławek Idealny pod biuro, produkcję,itp. Lokal znajduje się na 2 piętrze i ma dostęp do windy towarowo-osobowe...

  • Lokal Warszawa Praga-Południe, Grochów

    Warszawa » Praga-Południe

    • 1 850 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowo - użytkowy,o pow.34,94m2. Przeznaczenie lokalu : biurowe/produkcyjne/konferencyjne/handlowe/magazynowe Piętro 2. Obiekt jest strzeżony i czynny 24/7. L...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 4 100 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 2 osób na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospolitej
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospol...

    Warszawa

    • 1 200 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 19 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedmiotem sprzedaży jest CICHE i funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze, zlokalizowane na Wilanowie w Miasteczku Wilanów przy Alei Rzeczypospolitej ( okna nie n...

  • MIESZKANIE 4 POKOJOWE, PARK, JEZIORO
    1 / 9
    MIESZKANIE 4 POKOJOWE, PARK, JEZIORO

    Warszawa

    • 1 750 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 16 991 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Pieknie polozone rozkladowe mieszkanie z widokiem na park i jezioro, zielen, sloneczne, jasne, cieple, wysoki sufit,, cegla, garaz, winda, ochrona,, strzezone, przedszkole, szkola...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 3 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy o pow. 45m2, zlokalizowany na I piętrze budynku w ciągu handlowo motoryzacyjnym na Woli, przy Alei Prymasa Tysiąclecia, 150 metrów od stacji METRA. Lokal wykończon...

  • Ogłoszenie poszukiwania gruntów w całej Polsce
    Ogłoszenie poszukiwania gruntów w całej Polsce

    Warszawa

    • 123 456 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ogłoszenie poszukiwania do zakupu działki rolnej i/lub budowlanej Szukamy działki rolnej lub budowlanej. Poszukujemy terenu na terenie całej Polski. Wymagania: 1. Lokalizacja:...

  • Mieszkanie na sprzedaż - 49 m² - 2 pokoje Ursynów Warszawa
    1 / 10
    Mieszkanie na sprzedaż - 49 m² - 2 pokoje Ursynów Warszawa

    Warszawa

    • 775 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwa pokoje 48,90m² plus balkon ok.2m² w świetnej lokalizacji. 4pietro w 4piętrowym budynku – spółdzielnia podjęła uchwałę o staraniach zmierzających do zainstalowania wind. Stan do...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Bródno, Ludwika Kondratowicza
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Bródno, Ludwika Kondra...

    Warszawa

    • 997 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 11 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Czteropokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią, łazienką i osobną toaletą, o świetnym rozkładzie do niewielkiego remontu.
 Wszystkie pomieszczenia są nieprzechodnie, z oddzie...

  • Tanio Sprzedam Kawalerkę, blisko CENTRUM - Ochota
    1 / 15
    Tanio Sprzedam Kawalerkę, blisko CENTRUM - Ochota

    Warszawa

    • 355 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 20 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Witam. Tanio sprzedam zadbaną kawalerkę na Ochocie po remoncie i umeblowaną o powierzchni 16,90 m2, które składa się z pokoju, aneksu kuchennego, łazienki z WC, brak piwnicy. Loka...

  • Malownicza działka niedaleko Warszawy
    1 / 9
    Malownicza działka niedaleko Warszawy

    Żółwin

    • 1 644 000 zł cena
    • 4 939 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 4939m2, w miejscowości Żółwin z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą oraz usługi nieuciążliwe. Położona przy drodze powiatowej z sąsiedztwem parku...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 7 400 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 337 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 1 900 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1 osoby na 1 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. [tel], mai...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 1 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 10 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 9 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 392 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 3 600 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 2 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 3 600 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 7 500 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 5 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 3 600 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 6 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 3 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...