• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Okazja! 2/3 pokoje do remontu przy metrze
    1 / 12
    Okazja! 2/3 pokoje do remontu przy metrze

    Warszawa

    • 775 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane na Bielanach na ikonicznym dla tego regionu osiedlu znajdujące się przy ul. Schroegera 92/96. Mieszkanie z duży...

  • Biurowiec na Powiślu , dostęp 24h , recepcja
    1 / 16
    Biurowiec na Powiślu , dostęp 24h , recepcja

    Warszawa

    • 1 972 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia biura o pow. ok 33 m2 , jeden pokój , w nowoczesnym biurowcu na Powiślu w rejonie Mostu Poniat...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Polna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Polna

    • 7 500 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia jasny i przestronny lokal o powierzchni 72 m², zlokalizowany na drugim piętrze klimatycznej kamienicy przy Skwerze Oleandrów, w samym sercu Śródmieścia Połud...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 4 342 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy/mieszkanie o pow.43,42 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Skorosze, Skoroszewska
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Skorosze, Skoroszewska

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ursus - Skorosze | 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | 45 m² | balkon | osiedle zamknięte Na sprzedaż eleganckie, nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m², z...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Janusza Meissnera
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Ja...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na Pradze-Południe przy ul. Meissnera. Układ idealny zarówno dla pary, jak i singla pracującego zdaln...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Wrocławska
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Bemowo, Wrocławska

    Warszawa

    • 3 600 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta biura nieruchomości IMMOPOLSKA (licencja nr 9165) Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe usytuowane na drugim piętrze na kameralnym osiedlu na rogu ulic Wrocławskiej i Radiow...

  • Bezp, b. ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z d. loggą
    1 / 14
    Bezp, b. ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z d. loggą

    Michałowice

    • 2 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Bezpośrednio, bardzo ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z dużą loggą. Natolin, ul. Braci Wagów/Filipiny Płaskowickiej, ładne, eleganckie, nowe, zamknięte osiedle, zadbane, ciche, duż...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam Lokal 103 m2 Warszawa
    1 / 4
    Sprzedam Lokal 103 m2 Warszawa

    Warszawa

    • 1 650 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 16 020 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Posiadamy do wynajęcia lub sprzedaży lokal użytkowy o 104m2 przy ul.Radarowej 9 w Warszawie . Lokal posiada dwa wejścia, witrynę, zaplecze techniczne i socjalne, wc, mejsce na bank...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 14 247 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal magazynowy o powierzchni około 257m2 m2 położony na parterze budynku w Warszawie na Targówku. Lokal nie ogrzewany. Lokal jest w trakcie remontu. Będzie pomalowany na...

  • 2 pok. na wynajem, Centrum ul Sulkiewicza, Park Łazienkowski
    1 / 16
    2 pok. na wynajem, Centrum ul Sulkiewicza, Park Łazienkowski

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Śródmieściu, 57 m 2, ul. Sulkiewicza 12, przy Parku Łazienkowskim, w prestiżowej strefie rządowej. - 2 p. w 3 p. budynku, z balkonem - wysokość mieszkania: 3 m...

  • Mieszkanie 3 pok Pruszków 71.1m2, 2 garaże, 2 balkony, klima
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pok Pruszków 71.1m2, 2 garaże, 2 balkony, klima

    Pruszków

    • 865 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam Mam do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 71.1 m2 w doskonałej lokalizacji Pruszkowa/ Parzniewie przy ulicy Działkowej. Oferta bezpośrednio od właścic...

  • Do wynajęcia Dom na biura pod działalność gospodarczą lokali
    1 / 9
    Do wynajęcia Dom na biura pod działalność gospodarczą lokali

    Łomianki

    • 6 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Dzień dobry ! Posiadam do wynajęcia dom pod działalność gospodarczą w bardzo dobrej lokalizacji Łomianek z parkingiem na 7 aut działka narożna . Wynajmę tylko uczciwej i porządnej...

  • Działka budowlana (16 mieszkań) w centrum Grodziska Maz.
    Działka budowlana (16 mieszkań) w centrum Grodziska Maz.

    Grodzisk Mazowiecki

    • 5 999 999 zł cena
    • 4 478 m2 powierzchnia
    • 1 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka inwestycja-działka budowlana. Oferta dla dewelopera i nie tylko ! Dla tej działki są aktualne Warunki Zabudowy na 8 bliźniaków i 4 budynki dwu-lokalowe . Łączn...

  • Bezpośrednio, b.ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z ogródkiem
    1 / 8
    Bezpośrednio, b.ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z ogródkiem

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Od zaraz, ładne, eleganckie, zamknięte osiedle z ochroną, zadbane, ciche, dużo zieleni, duże zielone patio, plac zabaw dla dzieci, z bezpośrednim dostępem do parku Moczydełko, 850m...

  • Białołęka 1000m2 działka budowlana ul. Białoęcka

    Warszawa

    • 1 089 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 089 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Białołęka 1000m2 , ul.Białołęcka w okolicy ul.Zdziarskiej i Kanału Królewskiego. Wymiary działki szerokość 27,3m x 37m długość. Na działce jest prąd, woda i gaz....

  • Białołęka ul. Białołęcka 1000m2 działka Budowlana

    Warszawa

    • 1 090 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 090 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budowlana działka Białołęka 1000m2 , ul. Białołęcka w okolicy ul.Zdziarskiej i Kanału Królewskiego. Wymiary działki szerokość 27,3m x 37m długość. Na działce jest prąd, woda i gaz....

  • Lokal Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Łopuszańska

    Warszawa » Włochy » ul. Łopuszańska

    • 11 999 999 zł cena
    • 1 578 m2 powierzchnia
    • 7 605 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży oddanego do użytku w 2024 nowoczesnego budynku biurowego z garażem podziemnym, położonego w Warszawie.Najważniejsze atuty:...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 14 600 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na wynajem biuro (256,95 m2) położone na Mokotowie przy ulicy Bukowińskiej.Powierzchnia biurowa w wysokiej klasy budynku biurowym przy stacji metra Wilanowska. Recepcja bud...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Łopuszańska

    Warszawa » Włochy » ul. Łopuszańska

    • 106 000 zł cena
    • 1 578 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu oddanego do użytku w 2024 nowoczesnego budynku biurowego z garażem podziemnym, położonego w Warszawie.Najważniejsze atuty:...