• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Działka niedaleko lasu, dobra lokata kapitału
    1 / 8
    Działka niedaleko lasu, dobra lokata kapitału

    Rusiec

    • 480 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz do podciągnięcia, kanalizacja w planach gminy, Wymiary działki 27,03 x 37. Dojazd drogą ut...

  • Działka w otulinie lasu
    1 / 6
    Działka w otulinie lasu

    Żółwin

    • 510 000 zł cena
    • 971 m2 powierzchnia
    • 526 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 971m2 zlokalizowana w Żółwinie. Kształt  prostokąta o wymiarach 33,8 x 28,73, dojazd utwardzony, media - prąd na działce, wodociąg i gaz w drodze, dostępna k...

  • Działka w malowniczej okolicy
    1 / 7
    Działka w malowniczej okolicy

    Jastrzębnik

    • 325 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1300m2 zlokalizowana w miejscowości Jastrzębnik gmina Żabia Wola. Kształt prostokąta o wymiarach 30,8 x 42,21, dojazd drogą gminną asfaltową i kawałek utwar...

  • Słoneczna działa ze starodrzewem w granicy
    1 / 4
    Słoneczna działa ze starodrzewem w granicy

    Podkowa Leśna

    • 2 050 000 zł cena
    • 1 704 m2 powierzchnia
    • 1 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1704m2 zlokalizowana w Podkowie Leśnej w centrum miejscowości. Kształt prostokąta o wymiarach 35,5 x 48,  Wszystkie media miejskie na działce. Słon...

  • Okazja I Centrum I 3 pokoje I 47,54m2

    Błonie » ul. Traugutta

    • 475 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,54 m², położone w centrum Błonia, na 3. piętrze czteropiętrowego, zadbanego bloku z 1972 roku. Lokal do remontu, co stanowi doskonałą propoz...

  • Mieszkanie 2 pokojowe 40m2
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe 40m2

    Piaseczno

    • 2 600 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w domu jednorodzinnym z oddzielnym wejściem Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, o powierzchni 40m2, składające się: • Z dwóch pokoi • przedpokoj...

  • Dom bliźniak na dużej działce
    1 / 7
    Dom bliźniak na dużej działce

    Kiełpin

    • 1 350 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 8 941 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Budujemy tylko trzy domy w zabudowie bliźniaczej. Klasyczny wygląd i wykonanie z dbałością o szczegóły. Wybraliśmy dwa typy domów. Każdy to 5 lub 6 pokoi. Do tego garaż i miejsce p...

  • Bezpośrednio,3-pok, w pełni wyposażone, z d. tarasem, Kabaty
    1 / 16
    Bezpośrednio,3-pok, w pełni wyposażone, z d. tarasem, Kabaty

    Warszawa

    • 4 700 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Bezpośrednio, b.ładne,3-pok, w pełni wyposażone, z d. tarasem i ogródkiem 320m2. Kabaty, Stryjeńskich 13. Od 1.02.26, ładne, eleganckie, zamknięte osiedle z ochroną, zadbane, ciche...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie 4 pokoje, 81 m kw w Piaseznie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie 4 pokoje, 81 m kw w Piaseznie

    Piaseczno

    • 899 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 11 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Jasne 4-pokojowe mieszkanie 81,2 m² | narożne | garaż + komórka | Piaseczno / granica Józefosławia Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny, z dobrym układem, windą i świetną...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno ul. Pożarowa

    Warszawa » Targówek » ul. Pożarowa

    • 776 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,8 m2 na parterze w budynku z 2009r. przy ulicy Pożarowej na Nowym Bródnie w dzielnicy Targówek. Budynek 5 piętrowy...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Eugeniusza Lokajskiego

    Warszawa » Ursynów » ul. Lokajskiego

    • 3 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    2 pokoje + osobna kuchnia | blisko metra NatolinOferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², usytuowane na 8. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku...

  • Wynajmę magazyn 250m2parter+250m2 piętro winda Michałowice
    1 / 10
    Wynajmę magazyn 250m2parter+250m2 piętro winda Michałowice

    Michałowice

    • 16 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJMĘ tylko magazyn 250m2 ,biuro PIĘTRO ok al.jerozolimskich Michałowice dobra lokalizacja ewentualna mała produkcja siła lokal wysoki 3.20m piętro CENA WYNAJMU 16000zł OBECNIE P...

  • Sprzedam działkę rod w Lesznie wieś Powązki
    1 / 10
    Sprzedam działkę rod w Lesznie wieś Powązki

    Leszno

    • 60 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rod 300m2.Domek 20m2 +weranda 7m2.W domku instalacja elektryczna.Na działce własna studnia głębinowa (hydrofor).,komórka na narzędzia.,

  • Nowe eleganckie lokale biurowe i usługowe- 0 % prowizji
    1 / 4
    Nowe eleganckie lokale biurowe i usługowe- 0 % prowizji

    Warszawa

    • 8 700 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa Śródmieście Powiśle, Centrum: powierzchnie biurowe i usługowe do wynajęcia. Od 20 m2 różne powierzchnie w zależności od zapotrzebowania ilość pokoi do pracy. - Budynek...

  • Działki budowlane Łady Raszyn
    1 / 6
    Działki budowlane Łady Raszyn

    Łady

    • 712 500 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w miejscowości Łady gm. Raszyn z aktualnym MPZP (zabudowa wyłącznie jednorodzinna lub bliźniacza) o powierzchni od 950 do 1208 m2 położone przy ul. Długiej/ul. Ba...

  • 2 pokoje blisko metra Bemowo, 51 m2, Kazubów 8B
    1 / 9
    2 pokoje blisko metra Bemowo, 51 m2, Kazubów 8B

    Warszawa

    • 3 350 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem na Bemowie przy ul. Kazubów 8B w Warszawie. Nieruchomość: Składa się z salonu z wyjście...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 1 770 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 88,50 m2 na poziomie -1 budynku biurowego w okolicach ul. Marynarskiej na warszawskim Mokotowie poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 18 821 zł cena
    • 649 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia:lokal o pow. 649 m2 na parterze w budynku magazynowo-biurowym, w okolicach ul. Marynarskiej, na warszawskim Mokotowie. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 839 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: magazyn o pow. 44,20 m2 na warszawskim Mokotowie, na poziomie -1 budynku biurowego w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Mieszkanie 59,2m2, 3 pok., Pruszków, PL.Mechaników

    Pruszków » pl. Plac Mechaników

    • 869 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 729 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i monitorowanym osiedlu, w podwarszawskim Pruszkowie,...