• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Lokal Warszawa Ochota, Filtry ul. Adama Pługa

    Warszawa » Ochota » ul. Pługa

    • 5 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 80 m², położony na wysokim parterze kamienicy w jednej z najbardziej cenionych części Ochoty. Lokal jest dwustronny, z wysokimi suf...

  • Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 14 900 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa o powierzchni około 335,43 m2. Lokal nadający się na magazyn, produkcję lub usługi foto/produkcję filmową itp. Całość dostępna z rampy (łatwy dostęp...

  • Lokal Warszawa Wola, Wola

    Warszawa » Wola

    • 6 100 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa 122 m2 znajdującą się na warszawskiej Woli. Bardzo dobry punkt. Powierzchnia znajduje się a parterze, bezpośrednio przy rampie załadunkowo - rozła...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Południe, Grochów ul. Grochowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 395 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszamy! Jednopokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w doskonałej lokalizacji - Grochowska 96, w okolicy Placu Szembeka. Mieszkanie jest idealną propozycją dla osób chcą...

  • Mam ładną, spokojną i zdrową kawalerkę do wynajęcia
    1 / 12
    Mam ładną, spokojną i zdrową kawalerkę do wynajęcia

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Witam . Jeśli Pani lub Pan chce naprawdę odpocząć , zregenerować siły lub napisać pracę , to zapraszam, idealny spokój w domu i w okolicy. Kawalerka 28m2 dla jednej osoby...

  • Sprzedam pawilon handlowy Warszawa Mokotów
    1 / 3
    Sprzedam pawilon handlowy Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 120 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 4 800 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam pawilon handlowy wraz z wyposażeniem w Warszawie na bazarze "Pod Kopcem" na Mokotowie, w pobliżu ulicy Czerniakowskiej. 2 pomieszczenia, 2 lady chłodnicze, 1 szafa chłod...

  • Mieszkanie 81,20 m kw, 4 pokoje, Piaseczno, Energetyczna
    1 / 8
    Mieszkanie 81,20 m kw, 4 pokoje, Piaseczno, Energetyczna

    Piaseczno

    • 899 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    STAN PRAWNY: Mieszkanie stanowi odrębną nieruchomość z Księgą Wieczystą – możliwość zakupu na kredyt. LOKALIZACJA I BUDYNEK: Mieszkanie znajduje się w 8-piętrowym budynku z 2008 r...

  • 2 oddzielne pokoje, metro Świętokrzyska
    1 / 9
    2 oddzielne pokoje, metro Świętokrzyska

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na wynajem dwustronne słoneczne i ciche mieszkanie o pow. 50 m² zlokalizowane w ścisłym centrum przy ul. Świętokrzyskiej. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w 6. piętrowym bloku...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Puszczyka
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Puszczyka

    Warszawa

    • 1 470 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 16 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Polecamy ciche, jasne, 4 pokojowe na Ursynowie, blisko metro Ursynów Gotowe do wprowadzenia, przestrzeń z ogromnym potencjałem do wykorzystania lub remontu Metro Ursynów - ok. 400...

  • Wyjątkowy lokal typ penhouse z dużym 46m 2 tarasem
    1 / 16
    Wyjątkowy lokal typ penhouse z dużym 46m 2 tarasem

    Warszawa

    • 19 750 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia wyjątkowy lokal o pow. ok 165 m 2 z widokowym tarasem o pow.46 m2 do wyłącznego użytku , na...

  • wynajmę rózne lokale gasgtronomikczne centrum
    wynajmę rózne lokale gasgtronomikczne centrum

    Warszawa

    • 29 700 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Parter 209,50 POW. USŁUGOWO/ GASTRONOMICZNA 199,00 21,00 PLN 2026-05-01 BPZ5a-1 41 690,50 zł 39900 zł Parter 135,00 POW. USŁUGOWO/ GASTRONOMICZNA 199,00 21,00 PLN 2026-05-01 BPZ5a...

  • 232 m² przy Metrze Stokłosy | Top lokal
    232 m² przy Metrze Stokłosy | Top lokal

    Warszawa

    • 3 100 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 13 363 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż – lokal użytkowy 232 m² | Metro Stokłosy | Ursynów Cena: 3 100 000 zł (bez VAT) Powierzchnia: 232 m² Poziom: parter Wejście: bezpośrednio z ulicy / pasażuTopowa lokaliz...

  • Komfortowa kawalerka Centrum Stawki 3 METRO
    1 / 11
    Komfortowa kawalerka Centrum Stawki 3 METRO

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Komfortowa, ultra-funkcjonalna kawalerka w topowej lokalizacji w Śródmieściu, które dzięki przemyślanej zabudowie i energooszczędnemu wyposażeniu gwarantuje wygodę mieszkania i nis...

  • Rusiec - działka niedaleko lasu
    1 / 11
    Rusiec - działka niedaleko lasu

    Rusiec

    • 675 000 zł cena
    • 1 634 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1634m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz i kanalizacja miejska w drodze przy działce Wymiary działki 33 x 49,52. Dojazd asfaltowy....

  • 63m2 na wynajem na Pradze Południe
    1 / 13
    63m2 na wynajem na Pradze Południe

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 63m2, mieszkanie usytuowane w Warszawie, ul. Biskupia 6. Mieszkanie umeblowane w pełni wyposażone w niezbędne meble i sprzęt AG...

  • SPRZEDAM nowe mieszkanie dwupokojowe Warszawa Praga Połud
    1 / 11
    SPRZEDAM nowe mieszkanie dwupokojowe Warszawa Praga Połud

    Warszawa

    • 540 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jest możliwość wysłania filmiku mieszkania po podaniu adresu e mail albo aplikacji whstapp Powierzchnia użytkowa mieszkania 33,04 m2 , czynsz administracyjny PLN586,28 Pokoje sa...

  • Warszawa
    1 / 5
    Warszawa

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia od zaraz 3 niezależne pokoje 2 przystanki od metra Stare Bielany róg Kochanowskiego i Galla Anonima Słoneczne ciche z widokiem na ogródek doskonałe połączen...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sejmu Czteroletniego
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sejmu Czteroletn...

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 22 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedaży funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m z balkonem, położone na trzecim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu tuż przy Świątyni Opatrzności Bożej w pre...

  • Ścisłe centrum do wynajęcia
    1 / 11
    Ścisłe centrum do wynajęcia

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w samym centrum Warszawy Powierzchnia 30 m2 Przy budynku stacja metra Świętokrzyska. Mieszkanie składa sie z jednego pokoju, kuchni, przedpokoju i łazienki....

  • Sprzedam 5 dzialek
    1 / 3
    Sprzedam 5 dzialek

    Warszawa

    • 11 326 000 zł cena
    • 11 326 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam 5 podzielonych działek: 1884m; 2436m; 2437m; 2451m; 2118m;w trakcie opracowania mpzp, z możliwością zabudowy.Dojazd do każdej działki drogą asfaltową.