• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Kawalerka na Woli
    1 / 9
    Kawalerka na Woli

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia od już na dłużej, mieszkanie jednopokojowe umeblowane i wyposażone mieszkanie 27 m2 na Warszawskiej Woli przy ulicy Syreny. Kuchnia widna oddzielna, wysoki parter w bl...

  • Sprzedam mieszkanie Ursus blisko Factory
    Sprzedam mieszkanie Ursus blisko Factory

    Warszawa

    • 860 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    2 pokoje, ul. Giserska 7, gotowe Nowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem– 5 piętro | wysoki standard | klimatyzacja | miejsce postojowe w garażu podziemnym Na sprzedaż wyjątkowe,...

  • Mieszkanie nr 24: 2 pokojowe 44,44 m2, 3 piętro (miejsce postojowe w garażu podziemnym)
    1 / 5
    Mieszkanie nr 24: 2 pokojowe 44,44 m2, 3 piętro (miejsce postojow...

    Warszawa

    • 755 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wykończone pod klucz - umeblowane. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. KORKOWA 45 to gotowy do zamieszkania nowoczesny budynek mieszkaniowy o niskiej trzypiętrowej zabudowie wraz...

  • mieszkanie do wynajmu
    1 / 16
    mieszkanie do wynajmu

    Warszawa

    • 4 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    WYSPOWA / Ł O D Y G O W A / ZACISZE / TARGÓWEK. Przestronne, czyste, świeżo po malowaniu , II pozimowe w budynku z 2010r, częściowo umeblowane i wyposażone na warszawskim Targówk...

  • Atrakcyjny Segment Dwupiętrowy w Zgorzale

    Zgorzała

    • 1 220 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 7 219 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CENA NIE PODLEGA NEGOCJACJI.Dwupiętrowy segment w wysokim standardzie – gotowy do zamieszkaniaNa sprzedaż komfortowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w zielonej i...

  • Bemowo-Warszawa-50m2pokoje
    1 / 16
    Bemowo-Warszawa-50m2pokoje

    Warszawa

    • 714 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 14 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż, mieszkanie Spółdzielczo-Własnościowe ~49,80 m² – Warszawa- Bemowo. Rok budowy bloku: 1990 rok. Sytuacja gruntów regulowanych, na których stoi budynek jest uregulowana...

  • Do wynajęcia mieszkanie 47m2 Warszawa Włochy-3000 zł
    1 / 3
    Do wynajęcia mieszkanie 47m2 Warszawa Włochy-3000 zł

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie 47M2 dzielnica Włochy, ul.Kleszczowa 37 , Mieszkanie bardzo ładne ,czyste, zadbane,kuchnia umeblowana i wyposażona, pokoje -bez mebli ,...

  • Kawalerka  pet-friendly - Jaworzniaków 8
    1 / 9
    Kawalerka pet-friendly - Jaworzniaków 8

    Warszawa

    • 1 700 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNA WKRÓTCE! Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka z aneksem kuchennym i łazienką w kamienicy przy ul. Jaworzniaków 8 w Rembertowie. Nieruchomość: Mieszk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę przytulne studio, pet-friendl-Trojańska 16
    1 / 5
    Wynajmę przytulne studio, pet-friendl-Trojańska 16

    Warszawa

    • 1 450 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, widne studio w budynku przy ulicy Trojańskiej (Włochy - Okęcie). *Nieruchomość* Składa się z salonu z 2 dużymi oknami, aneksem k...

  • SALA KONFERENCYJNA - SZKOLENIOWA - WARSZTATOWA 26m2 + hol
    1 / 8
    SALA KONFERENCYJNA - SZKOLENIOWA - WARSZTATOWA 26m2 + hol

    Warszawa

    • 600 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przeszklona, jasna sala szkoleniowa, konferencyjna, warsztatowa na 8-10 osób. Wyposażona w wygodne krzesła konferencyjne, tablicę suchościeralną z mazakami, WiFi + LAN, rzutnik, ro...

  • Do wynajęcia miesxkanir
    1 / 6
    Do wynajęcia miesxkanir

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Do wynajęcia piękne przytulne mieszkanko o pow. 43 m2, składające się z salonu z kuchnią, oddzielnego pokoju, łazienki, korytarza, dużego balkonu. Mieszkanie umeblowane i wyposażon...

  • Lokal Warszawa Włochy, Okęcie

    Warszawa » Włochy

    • 4 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal cateringowy o pow.48m2. W pełni wyposażona. Pomieszczenia : * pomieszczenia dodatkowe: * biuro * miejsce na chłodnię Wyposażenie: * Kuchnie gazowe przemysłowe...

  • Lokal Warszawa Wola, Koło

    Warszawa » Wola

    • 3 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy o pow. 60,60m2, umiejscowiony w budynku na skraju Parku Moczydło przy ul Górczewskiej. W budynku znajdują się wyłącznie biura. Budynek posiada własny parking, bez...

  • Ursynów Działka usługowa znakomita lokalizacja S2

    Warszawa » Ursynów

    • 3 654 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona nieopodal ul. Puławskiej i wjazdu na S2. Przeznaczenie usługowo-techniczne.Bardzo dobry kształt i znakomity dojazd. W okolicy budynki biurowo-usługowo-magazynowe o...

  • działka -8 segmentów z pozwoleniem

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 590 000 zł cena
    • 1 673 m2 powierzchnia
    • 951 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka o powierzchni 1600 m2 usytuowana w pobliżu ulicy Reymonta.Wg decyzji pozwolenia na budowę na działce można zrealizować 8 segmentów - każdy z dostępem do...

  • 1 / 2
    Działka z MPZP 2MN/U Media! super lokalizacja

    Zaborówek

    • 320 000 zł cena
    • 953 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Gdzie:Działka o powierzchni 953 m2 o wymiarach 17 x 55 w miejscowości Zaborówek gmina Leszno, woj. mazowieckie.Plan zagospodarowania przestrzennegoTeren oznaczony symbolem 2MN/U -...

  • 1 / 2
    OKAZJA niedroga działka Urzut

    Urzut

    • 432 000 zł cena
    • 2 160 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w wyjątkowo malowniczej, spokojnej okolicy. Dojazd drogą asfaltową - ostatnie metry utwardzoną.Teren objęty MPZP. Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza.M...

  • Lokal 166 mkw. Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 1 200 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 7 229 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal o powierzchni 166 mkw.Lokal posiada KW.Lokal posiada dwa wejścia – jedno z klatki schodowej, jedno z zewnątrz budynku,Teren przy budynku jest tak ukształtowany ż...

  • Super z MPZP! drzewa! Media, cisza spokój ulica gm

    Terenia

    • 566 000 zł cena
    • 1 507 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową-zagrodową. Wjazd na działkę od strony północnej od boku o szerokości 4...

  • Doskonała lokalizacja przy S8.

    Puchały

    • 5 623 750 zł cena
    • 10 225 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość przy trasie Salomea-Wolica, doskonała lokalizacja pod inwestycję usługową. W trakcje zakończenia pozwolenie na budowę z projektem magazynu. Dojazd do centrum Warszawy...