• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 1 950 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 46 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 21 piętro

    Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Warszawy | 21. piętro | Towarowa Towers | Rondo DaszyńskiegoNa sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 41,84 m², położony na 21. pi...

  • Do wynajęci 2 Magazyny 60m2 każdy koło siebie 4m wysości
    1 / 4
    Do wynajęci 2 Magazyny 60m2 każdy koło siebie 4m wysości

    Łomianki

    • 3 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam ! Posiadam do wynajęcia ładny magazyny w Łomiankach w bardzo dobrej lokalizacji Instalacja Alarmowa Do wynajęcia typ Garażowy. Cena 3.600tys. zł czynsz za miesiąc tel. 60...

  • Lokal Warszawa Ursus ul. Giserska

    Warszawa » Ursus » ul. Giserska

    • 21 500 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronny, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 197 m², zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa.Lokal wyróżn...

  • Wynajmę 2 pokojowe przytulne mieszkanie z tarasem!
    1 / 15
    Wynajmę 2 pokojowe przytulne mieszkanie z tarasem!

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę piękne mieszkanie 2 pokojowe z dużym tarasem na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 42,5 mkw składa się z holu dzielącego wejście od części dziennej wysoką wbudo...

  • Działka budowlana Krakowiany gm. Nadarzyn
    1 / 4
    Działka budowlana Krakowiany gm. Nadarzyn

    Krakowiany

    • 7 874 000 zł cena
    • 31 000 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krakowiany piękna działka budowlana o powierzchni 31000m2 - na sprzedaż. Działka budowlana 31000m2 podzielona na 18 działek o powierzchniach ok. 1500m2. Nieruchomość objęta...

  • Sprzedam mieszkanie z pięknym tarasem!
    1 / 14
    Sprzedam mieszkanie z pięknym tarasem!

    Warszawa

    • 700 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam słoneczne mieszkanie z dużym tarasem na zamkniętym osiedlu Lewandów. Aktualnie dostępne i gotowe do najmu. Dodatkowo pomieszczenie gospodarcze 2,5 mkw oraz podwójne miejs...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Puławska

    Warszawa » Mokotów » ul. Puławska

    • 1 000 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 14 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, klimatyczne mieszkanie w sercu Mokotowa - ul. Puławska | 68,15 m² | 3 pokojeLokalizacja: Warszawa, Mokotów, ul. PuławskaCena: 1 000 000 złPowierzchnia: 68,15 m²Liczba...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Równoległa

    Warszawa » Ochota » ul. Równoległa

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 40 mkw, położone przy ul. Równoległej na pograniczu Ochoty i Włoch. Lokal mieści się na drugim piętrze nowocz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Biały Kamień

    Warszawa » Mokotów » ul. Biały Kamień

    • 7 500 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem przestronne, 4-pokojowe mieszkanie 92 m² przy ul. Biały Kamień - w prestiżowym kompleksie Eko-Park na Mokotowie.Lokal znajduje się na 2. piętrze apartamentowca z...

  • Działka budowlana Zalesie gm. Żabia Wola
    Działka budowlana Zalesie gm. Żabia Wola

    Zalesie

    • 406 000 zł cena
    • 1 745 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zalesie atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1745m2 położona przy drodze gminnej - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 1745 m2 i wymiarach 43x32. Położona prz...

  • ⭐⭐⭐⭐ Pod INWESTYCJĘ, 8369 m2, pod Kampinosem ⭐⭐⭐⭐

    Wyględy

    • 2 761 770 zł cena
    • 8 369 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjny teren składający się z 6 wydzielonych działek budowlanych o łącznej powierzchni 7006 m2 oraz wydzielonej drogi wewnętrznej, 1363 m2.Poszczególne działki ma...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 8 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy o pow. 94 m2, w Śródmieściu przy ul Wilczej. lokal usytuowany na 4 piętrze w klatce z windą, położony od strony dziedzińca. Pomieszczenia przeszły generalny r...

  • Dobra lokata kapitału
    1 / 8
    Dobra lokata kapitału

    Rusiec

    • 335 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1050m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz w drodze gminnej, kanalizacja w planach gminy, Wymiary działki 23,46 x 44,76. Dojazd drogą...

  • Rondo Onz , biurowiec ,dostęp24h ,recepcja
    1 / 13
    Rondo Onz , biurowiec ,dostęp24h ,recepcja

    Warszawa

    • 4 040 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia biuro o pow. ok 50 m 2 w profesjonalnym biurowcu w rejonie Ronda ONZ . Lokalizacje w centrum biznesowym Warszawy , przy st...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 7 200 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 4-osobowe umeblowane biuro na 9 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], m...

  • Okazja! Przestronne 27m na Warszawskich Bielanach
    1 / 16
    Okazja! Przestronne 27m na Warszawskich Bielanach

    Warszawa

    • 480 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasną, ustawna kawalerkę o powierzchni 26,7 m², zlokalizowaną przy ul. Marymonckiej 151. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w zadban...

  • 3/8 udziału w nieruchomości od Syndyka - ul. Patriotów
    1 / 16
    3/8 udziału w nieruchomości od Syndyka - ul. Patriotów

    Warszawa

    • 205 350 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 2 361 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt WA2M/GUp-s/890/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 3/8 części w prawie własności nieruchomości gruntowej...

  • Lokal biurowo - magazynowy | Dolny Mokotów
    1 / 8
    Lokal biurowo - magazynowy | Dolny Mokotów

    Warszawa

    • 7 702 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy do wynajęcia lokalu o powierzchni 105,65 m2, zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie w budynku przy ul. Stępińskiej 22/30. Lokal znajduje się na 2. piętrze. Czynsz: 72,90...

  • SŁONECZNE | DUŻA ODDZIELNA KUCHNIA

    Warszawa » Praga-Południe

    • 715 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 49 m², położone przy ul. Meissnera, w spokojnej i zielonej części Pragi Południe. To doskonała propozycja dla rodzin, par...

  • Dom Warszawa Wilanów, Wilanów, Obornicka
    Dom Warszawa Wilanów, Wilanów, Obornicka

    Warszawa

    • 19 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajmu 1-piętrowy dom typu bliźniak, podpiwniczony z garażem i ogrodem, położony na Wilanowie Królewskim w cichej i bezpiecznej okolicy (w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu w Wil...