• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 868)
  • atrakcyjna działka w Nadarzynie

    Nadarzyn

    • 650 000 zł cena
    • 1 591 m2 powierzchnia
    • 409 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka w sąsiedztwie nowo powstających domów jednorodzinnych.Pełna infrastruktura i media w okolicy malowniczych lasów. Idealna lokalizacja.Zaledwie 20 min. do centrum...

  • Atrakcyjna działka budowlana w Szczęsnym

    Szczęsne

    • 1 800 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponujemy Państwu do sprzedaży dużą nieruchomość o powierzchni 6000m położoną we wsi Szczęsne koło Grodziska Mazowieckiego.Możliwość podziału.Działka jest wyjątkowa. Rosną na nie...

  • Działka 975 m2 Owczarnia

    Owczarnia

    • 495 000 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana z uchwalonym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.Działka usytuowana jest przy ulicy gminnej. Zgodnie z MPZP działka ma przeznaczenie p...

  • Nadarzyn | grunt pod produkcję i usługi | MPZP |

    Kajetany

    • 8 000 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 422 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna z przeznaczeniem usługowo - przemysłowym (MPZP) przy asfaltowej drodze gminnej (bez ograniczenia tonażowego). Bardzo blisko zjazdu z S8 węzeł Nadarzyn.Znakomit...

  • 1 / 4
    MPZP | Wszystkie media | Działki po 850m2 | Super

    Mroków

    • 410 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 483 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka usytuowana w atrakcyjnej części Mrokowa w otoczeniu nowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Plan zagospodarowania terenu - zabudowa jednorodzinna Na każ...

  • Teren inwestycyjny UZ NADARZYN SuPeR oferta!

    Nadarzyn

    • 2 573 480 zł cena
    • 18 382 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Teren lasu, w środkowej części teren usług zdrowia z zielenią urządzoną Działka jest idealnym miejscem na realizacje kompleksu opieki nad osobami starszymi oraz miejscem na realiza...

  • Działka przy lesie Strzeniówka

    Strzeniówka

    • 390 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 325 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w bardzo dobrej lokalizacji.Sąsiedztwo rozległych leśnych terenów.Teren objęty MPZP - budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.Dostępne wszystkie media (w drodze - najbliżej...

  • 1 / 3
    Budowl-usług Święcice z MPZP 4MN/U Super oferta!!

    Święcice » ul. Ciekawa

    • 992 250 zł cena
    • 2 835 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka o powierzchni 2835 m² położona w miejscowości Święcice w gminie Ożarowa Mazowieckiego.Teren w Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony Symbolem 4MN/U -...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Działka produkcyjno-usługowa znakomita lokalizacja

    Przeszkoda

    • 1 977 140 zł cena
    • 5 203 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przemysłowa P/U ok 25 km od centrum Warszawy przy trasie S8.Działka widoczna z trasy. Możliwość zabudowy do 15m wysokości, intensywność zabudowy 0,6.Okolica wielu firm, mag...

  • Duża działka z Planem Zagosp. 1MN LUX lokalizacja!

    Kajetany

    • 2 148 510 zł cena
    • 5 509 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Kajetany - 25 km od centrum Warszawy.Lokalizacja w cichym, spokojnym, leśnym zakątku.Działka objęta MPZP oznaczona jako 1MN 100%W drodze przy działce prąd i...

  • Działka w drugiej linii super lokalizacja

    Żółwin

    • 730 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 430 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania symbol 13MN.Możliwość budowy domu dwulokalowego lub bliźniaka.Bardzo dobry punkt - blisko do szkół, sklepów i komunikacji.Kolejka...

  • Sprzedam działkę budowlana 3987m2 Wawer RADOŚĆ
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlana 3987m2 Wawer RADOŚĆ

    Warszawa

    • 4 200 000 zł cena
    • 3 975 m2 powierzchnia
    • 1 057 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną umiejscowioną w Wawrze przy ul: Kwitnącej Akacji o powierzchni 3987m2. Działka w formie prostokąta o boku 80m przy asfaltowej ulicy, media w drodze. Możl...

  • Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 789 000 zł cena
    • 3 157 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Książenice piękna działka budowlano-rolna - na sprzedaż . Działka o powierzchni 3157 m2 i wymiarach : 40x119x30x92. Położona blisko lasu. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorod...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Powsińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Powsińska

    • 1 000 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie pod siebie - bez przepłacania za cudzy styl?To 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem daje możliwość stworzenia nawet 3 pokoi i idealni...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Zygmunta Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 4 800 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy 70 m² - Warszawa Śródmieście, ul. Z. Słomińskiego 17Cena najmu: 4 800 zł netto/mies.Czynsz administracyjny: ok. 2 098 zł + mediaKaucja: j...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 6 776 € cena
    • 401 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow.401 m2 na Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Dostę...

  • Działka budowlana Milanowek Polesie
    1 / 4
    Działka budowlana Milanowek Polesie

    Milanówek

    • 1 650 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Milanówek - Polesie atrakcyjna działka na sprzedaż. Działka położona w bardzo atrakcyjnym miejscu na pograniczu z Owczarnią, w pobliżu Podkowy Leśnej. Działka o powierzchni 3...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Pejzażowa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Pejzażowa

    Warszawa

    • 1 530 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 20 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Na SPRZEDAŻ 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 8 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007...

  • Działka budowlana Milanowek Polesie
    1 / 4
    Działka budowlana Milanowek Polesie

    Milanówek

    • 2 100 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Milanówek - Polesie atrakcyjna działka na sprzedaż. Działka położona w bardzo atrakcyjnym miejscu na pograniczu z Owczarnią, w pobliżu Podkowy Leśnej. Działka o powierzchni...

  • Działka budowlana Milanowek Polesie
    1 / 4
    Działka budowlana Milanowek Polesie

    Milanówek

    • 1 950 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana