• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 868)
  • 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji
    1 / 12
    2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji

    Warszawa

    • 719 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 19 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Słodowcu, przy ul. Magiera 15.  Mieszkanie ma 37 m2 i znajduje się na 3 piętrze z 4, posiada balkon oraz przynależną piwnicę. Mieszk...

  • 2 pokojowe mieszkanie na Wrzecionie
    1 / 10
    2 pokojowe mieszkanie na Wrzecionie

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Wrzecionie, przy ul. Szegedyńskiej. Mieszkanie ma 37 m2 i znajduje się na 4 piętrze z 10, posiada przynależną piwnicę. Mieszkanie p...

  • Wawer-Radość działka w całości budowlana 2100 m2
    1 / 8
    Wawer-Radość działka w całości budowlana 2100 m2

    Warszawa

    • 2 299 000 zł cena
    • 2 075 m2 powierzchnia
    • 1 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grunt nie objęty MPZP, działka o statusie B- budownictwo mieszkaniowe. Narożna - wjazd z 2 ulic. Nie ma takich w Radości. Gratka dla developera, obecnie zabudowana domem murowanym...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Jelonki Południowe ul. Puszczy Solski...

    Warszawa » Bemowo » ul. Puszczy Solskiej

    • 680 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Oferuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,48 m², położone na Bemowie, przy ul. Puszczy Solskiej 4.Lokalizacja Spokojna, zielona część Bemowa z pełną i...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Ząbkowska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Ząbkowska

    • 3 850 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.35 m2 na 3 piętrze w klimatycznej kamienicy na warszawskiej Pradze Północ w okolicach Galerii Wileńskiej, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Ząbkowska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Ząbkowska

    • 4 095 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.45 m2 w przyziemiu, w kameralnej kamienicy biurowej na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Galerii Wileńskiej, poleca Agencja Nieruc...

  • Dom Odrano-Wola gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 10
    Dom Odrano-Wola gm. Grodzisk Mazowiecki

    Odrano-Wola

    • 1 600 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 4 849 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom położony w cichej, zielonej okolicy na obrzeżach Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz możliwością zamieszkania dwóch rodzi...

  • Mieszkanie Warszawa Wola rynek pierwotny ul. Ignacego Prądzyńskie...

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 1 164 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 21 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,56 m², położone na 5. piętrze prestiżowej inwestycji OVAL SKY na warszawskiej Woli. To wyjątkowa okazja...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Warszawa Mokotów / Modzelewskiego / Lokale biurowe od 14m2
    1 / 8
    Warszawa Mokotów / Modzelewskiego / Lokale biurowe od 14m2

    Warszawa

    • 1 160 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni od 14,5 m2 do 48,5 m2 Lokale w części biurowej naszego budynku, zlokalizowane na 1 piętrze (brak windy). W cenie koszty eksploatacyjne t...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Grodzisk Mazowiecki

    • 750 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 10 800 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Mieszkanie Stara Iwiczna rynek pierwotny ul. Tukanów

    Stara Iwiczna » ul. Tukanów

    • 844 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z opcją wykończenia o powierzchni 56,3 m2 z ogródkiem 54 m2, zlokalizowane przy ulicy Tukanów w Starej Iwicznej, po...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Mieczysława Wolfkego
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Mieczysława Wolfkego

    Warszawa

    • 890 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Trzypokojowe pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku wśród zieleni Wygodne, trzypokojowe mieszkanie w kameralnym, czteropiętrowym budynku z 1991 roku, położonym w spokojnej częśc...

  • Apartament z ogródkiem na Bemowie
    1 / 10
    Apartament z ogródkiem na Bemowie

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, z doskonałą komunikacją dzięki przyszłej stacji metra! Mieszkanie 3 pokojowe z widną kuchnią otwartą na salon,...

  • Mieszkanie 2 pokjowe Aleja Stanów Zjednoczonych Warszawa
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokjowe Aleja Stanów Zjednoczonych Warszawa

    Warszawa

    • 1 550 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Witam wolne od 21-11-2025 Do wynajęcia pokój w mieszkaniu 50 m2 na Pradze Południe przy ul. Aleja Stanów Zjednoczonych róg Ostrobramskiej i Kinowej przy Trasie Łazienkowskiej M...

  • Syndyk sprzeda udział w nieruchomości
    1 / 7
    Syndyk sprzeda udział w nieruchomości

    Janki

    • 32 850 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Dominik Gryz ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości I. Przedmiot przetargu Udział 1/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej...

  • Wynajmę mieszkanie 36m2
    1 / 3
    Wynajmę mieszkanie 36m2

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia od zaraz jednopokojowe mieszkanie 36M2 dzielnica Włochy, ul.Kleszczowa 37a , Mieszkanie bardzo ładne ,czyste, zadbane,kuchnia umeblowana i wyposażona, pokój -bez mebli...

  • Działka inwestycyjna Warszawa Augustówka
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Warszawa Augustówka

    Warszawa

    • 3 990 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 464 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zakupu działki inwestycyjnej 8600 m 2 Augustówka. Tereny w trakcie przygotowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczone pod usługi ,oświatę , r...

  • SEGMENT ŚRODKOWY DO WYKOŃCZENIA
    1 / 7
    SEGMENT ŚRODKOWY DO WYKOŃCZENIA

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 350 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 6 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferta sprzedaży dotyczy sprzedaży budynku jednorodzinnego w zabudowie szeregowej położony w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Hallera. Powierzchnia działki 300m2. Właściciel każdego...

  • Okazja! 3 pokoje na Ursynowie - Wysoki standard
    1 / 11
    Okazja! 3 pokoje na Ursynowie - Wysoki standard

    Warszawa

    • 1 499 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 17 035 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować apartament wykończony w standardzie, który rzadko trafia na rynek. To miejsce powstało pod okiem uznanej warszawskiej projektantki wnętr...