• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
  • Sulejówek +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 871)
  • Dom Dziekanów Leśny ul. Warszawska

    Dziekanów Leśny » ul. Warszawska

    • 1 100 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 9 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Bez prowizji 0% Oferuje do sprzedaży segmenty w rejonie ul.Warszawskiej w Kiełpinie koło Łomianek. Do sprzedaży są segmenty od 85 m2 do 121 m2 łącznie 10 sztuk. Budynki są wybu...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 3 811 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o powierzchni 103 m2 Magazyn murowany, wewnętrzny, w kształcie prostokąta. Posadzka asfaltowa. Magazyn posiada wrota blaszane. Na życzenie klienta powierzchnia...

  • Mieszkanie dla 3 studentów, 12 min. do Centrum, Włochy
    1 / 6
    Mieszkanie dla 3 studentów, 12 min. do Centrum, Włochy

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Od 1 września 2023 r.Mieszkanie, w kamienicy, o pow. 42 m2, pokój 20 m2, WC, łazienka z prysznicem, oddalone ok. 2 min.na piechotę od stacji kolei PKP Warszawa Włochy(ul. Potrzebna...

  • 1 / 2
    Hala do wynajęcia 200 m od węzła S8

    Nadarzyn

    • 57 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam do zaoferowania nowo wybudowaną halę na wynajem, o powierzchni 1150 m2 w miejscowości Rusiec, ok 200 m od węzła trasy S8. Hala ukończona, biuro w trakcie budowy z możliwością a...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Wrzeciono

    Warszawa » Bielany » ul. Wrzeciono

    • 2 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach, przy ul. Wrzeciono w Warszawie. Lokal znajduje się na parterze. Z tego względu zamontowane są rolety antywłama...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Chełmska
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Chełmska

    Warszawa

    • 864 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 22 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Polecamy jasne, ciche, 2 pokojowe na Mokotowie, wykończone z dbałością o detale Budynek z 2007r, cegła Ekspozycja - południowo-wschodnia Balkon 5 m Okna wychodzą na ciche patio Osi...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Krochmalna

    Warszawa » Wola » ul. Krochmalna

    • 7 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu stworzonego z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i prestiżową lokalizację w sercu Warszawy.Mieszkanie o powierzchni 60m2 sk...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 4 427 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy/mieszkanie o pow.44,27 m2 na 5 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 4 402 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament o pow.44,02 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Dom Bieniewice ul. Dobra

    Bieniewice » ul. Dobra

    • 897 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesny, przestronny segment w Bieniewicach - gotowy do zamieszkania!Sprzedam dwukondygnacyjny segment o pow. użytkowej 122 m2 zbudowany w 2023 r. w Bieniewicach, w gminie Błoni...

  • Lokal Warszawa Rembertów ul. Działyńczyków

    Warszawa » Rembertów » ul. Działyńczyków

    • 1 999 999 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 6 897 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dwupiętrowy budynek w zabudowie bliźniaczej z częścią usługowo-produkcyjną o łącznej powierzchni ok. 290 m², położony w Warszawie - Rembertowie, przy ul. Działyńczyków....

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 1 132 200 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 18 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze 3-piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul....

  • Dom Warszawa Rembertów ul. Działyńczyków

    Warszawa » Rembertów » ul. Działyńczyków

    • 1 999 999 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 6 897 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Działka rolna w pobliżu wjazdu na A2

    Domaniew

    • 325 000 zł cena
    • 3 217 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3 217 m2 zlokalizowana w Domaniewie, gminie Brwinów.Nieruchomość ma zapewniony dostęp do drogi publicznej od dwóch stron.Działka znajduje si...

  • Mieszkanie o pow. 56,20m2 oraz 188,7m2 poddasza !!

    Pruszków » ul. Ceramiczna

    • 1 300 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 5 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!Na sprzedaż jasne, ustawne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20m2 do mieszkania przynależy poddasze o powierzchni 188,73m2 (łączna powierzchni...

  • Działka Ławy

    Ławy

    • 96 600 zł cena
    • 966 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki pod budowę domu dla siebie, a może chciałbyś zainwestować w ziemię na przyszłość? Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą działek w miejscowości Ławy gmina...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Ludna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Ludna

    • 5 389 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 29 939 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo- usługowy o powierzchni 180 m2, położony w Śródmieściu, z ogromnymi witrynami na całą długość lokalu, z widokiem na Wisłę i dwoma miejscami postojowymi w...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Maja

    • 1 182 455 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 8 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości.Lokal o powi...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Maja

    • 1 192 454 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 8 966 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Przestronne Mieszkanie 109m2, 4 pok. Białołęka

    Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 1 390 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 12 753 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w dobrym standardzie, znajdujące się w bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskiej Białołęce, przy ulicy Skarbka z...