• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 868)
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Południowe ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 5 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 65 mkw, zlokalizowane przy ul. Wilczej. Usytuowane na 5. piętrze w kamienicy z windą.- Jasne i przestronne,- Wysokie okna,- Świetn...

  • 3 Pokoje | Okazja | KW | Piwnica | Nowa Cena

    Piaseczno » ul. Kusocińskiego

    • 449 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3 Pokojowe, o powierzchni 47,1 m², położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70., Zlokalizowane na ul. Kusocińskiego, nieda...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 10 800 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki Kłudno Nowe
    1 / 4
    Działka Grodzisk Mazowiecki Kłudno Nowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 12 450 000 zł cena
    • 49 800 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolno - budowlana usytuowana w miejscowości Kłudno Nowe ok. 5 km. od Grodziska Mazowieckiego i ok. 2 km od węzła autostradowego A-2 . Nieruchomość w kształcie regularnego p...

  • Wyjątkowe mieszkanie
    1 / 14
    Wyjątkowe mieszkanie

    Warszawa

    • 889 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie pierwsze piętro okna na dwie strony świata , komórka i miejsce parkingowe dodatkowo płatne 70 tys tys..bardzo ładny rozkład mieszkania ciche spokojne (ew p...

  • Działka budowlana - Urzut - pod inwestycję
    Działka budowlana - Urzut - pod inwestycję

    Urzut

    • 4 620 000 zł cena
    • 15 400 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w miejscowości Urzut, gm. Nadarzyn o przybliżonej powierzchni 1,54 HA. nr działki 50 Działka budowlana inwestycyjna w Gminie Nadarzyn. Media: woda, prąd...

  • Nowo urządzone mieszkanie 50 m² do wynajęcia w niezależnym

    Gołków

    • 2 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Wynajmę nowo urządzone mieszkanie o powierzchni 50 mk2 w niezależnym budynku : duży salon z możliwością podzielenia na kolejny pokój 30 mk2 z klimatyzacją , tv ; kuchnia w pełni...

  • Dom Kiełpin rynek pierwotny

    Kiełpin

    • 1 059 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 8 681 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Bez prowizji 0% Oferuje do sprzedaży segmenty w rejonie ul.Warszawskiej w Kiełpinie koło Łomianek. Do sprzedaży są segmenty od 85 m2 do 121 m2 łącznie 10 sztuk. Budynki są wybu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka mieszkaniowo-usługowa Nadarzyn M Kwadrat

    Nadarzyn

    • 1 790 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 358 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w znakomitej lokalizacji i dobrej cenie! Distęp do wszystkich mediów.Sprawny dojazd - zaledwie kilkaset metrów od S8, autobusy miejskie do Warszawy.W zasięgu krótkiego spac...

  • SEGMENT W ZIELONEJ CZĘŚCI BIELAN

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 777 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 12 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Chłodna

    Warszawa » Wola » ul. Chłodna

    • 610 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 22 593 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 15 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli ( Mirów) przy ul. Chłodnej 15, 900 m od RONDA ONZ oraz 500m od HALI MIROWSKIEJ. Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze z pięk...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Dolny Mokotów ul. Willowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Willowa

    • 7 970 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajmu rozkładowe, widne, po remoncie mieszkanie na Mokotowie. Może być wynajmowane na biuro!!! Wyjątkowo zadbana kamienica z lat 30. Mieszkanie 3 duże pokoje + służbów...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Dolny Mokotów ul. Willowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Willowa

    • 7 970 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płd ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 17 500 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowo - usługowy w zrewitalizowanej kamienicy, centrum Warszawy. Super miejsce na działalność biurową (siedzibę firmy, kancelarię prawną, notarialną, działalność usługow...

  • Działka budowlana 6577 m2 Radonie z MPZP

    Radonie

    • 880 000 zł cena
    • 6 577 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6577 m2 w miejscowości Radonie gmina Grodzisk Mazowiecki.Działka o powierchni 6577 m2 składa się z dwóch działek ewidencyjnych i każda...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Kopijników

    Warszawa » Targówek » ul. Kopijników

    • 2 100 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowo - magazynowa ( sklep internetowy ) 60m2. Pierwsze piętro. W budynku wolnostojącym przy Trasie Toruńskiej. Lokal biurowy z pomieszczeniem sanitarnym....

  • Piękna działka z aktywnym pozwoleniem na budowę
    1 / 5
    Piękna działka z aktywnym pozwoleniem na budowę

    Warszawa

    • 1 470 000 zł cena
    • 2 142 m2 powierzchnia
    • 687 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Piękna, kształtna, duża działka w warszawskiej Radości, położona w otoczeniu lasów i domów jednorodzinnych. Na tych terenach nie ma planu zagospodarowania przestrzennego ale właści...

  • Działka inwestycyjna w Wilanowie
    1 / 11
    Działka inwestycyjna w Wilanowie

    Warszawa

    • 495 000 zł cena
    • 1 998 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka o powierzchni 1 998 m2 położona w Wilanowie, w okolicy ulicy Augustówka. Parcela o wymiarach 5,5 m x 371 m nie jest objęta MPZP.  Dojazd do działki ulicą asfaltow...

  • Działka z własnym lasem w Wawrze
    1 / 4
    Działka z własnym lasem w Wawrze

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 675 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prawie każdy z nas marzy o własnym kawałku ziemi. I oto mamy dla Państwa piękną działkę budowlaną w warszawskim Wawrze. Pierwszorzędna lokalizacja z wygodnym dojazdem do centrum m...

  • Piękny Dom w Radości
    Piękny Dom w Radości

    Warszawa

    • 2 470 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 11 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż duży komfortowy dom, w drugiej linii zabudowy. Nieruchomość jest położona w Radości. Powierzchnia użytkowa budynku 210m2, całkowita 260m2, działka zagospodarowana, ogr...