• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 868)
  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 14 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 412 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 2 454 € cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.233,79 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Do wynajęcia mieszkanie Stare Miasto Warszawa CentrumPARKING
    1 / 11
    Do wynajęcia mieszkanie Stare Miasto Warszawa CentrumPARKING

    Warszawa

    • 4 250 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie w ścisłym centrum Starego Miasta ul. Bugaj 14, 00-285 Warszawa KONTAKT tylko tel. [tel] Opodal Bulwarów Wiślanych (miejsca, gdzie jest dużo pub'ów, klubów...

  • Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 4 865 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną na terenie Gminy Michałowice - OPACZ MAŁA, przy samej Trasie S8, na wysokości ul. TARGOWEJ. MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY - HALA, MAGAZYN, BI...

  • Komfortowe 3 pokoje z ogródkiem

    Warszawa » Ursus » ul. Henryka Brodatego

    • 910 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 16 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m², położone na parterze nowoczesnego, 3‑piętrowego bloku z 2022 roku. Nieruchomość znajduje się na ładnym, zadbanym...

  • wynajmę halę z biurem razem 520m2 w dobrym miejscu
    1 / 5
    wynajmę halę z biurem razem 520m2 w dobrym miejscu

    Milanówek

    • 20 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJEM na składowanie różnego typu hurtownie np:okien i drzwi,medyczną itp. Lokalizacja: Chrzanów Mały , Grodzisk Mazowiecki, 3.5km od wjazdu na autostradę A2. Dojazd drogami pub...

  • Urocza działka blisko lasu Młochowskiego

    Żółwin

    • 520 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 537 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najładniejszych części Żółwina. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co zapewnia jasne waru...

  • 1 / 2
    Top lokalizacja Nadarzyn blisko centrum

    Nadarzyn

    • 570 000 zł cena
    • 1 514 m2 powierzchnia
    • 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona blisko centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Jednocześnie miejsce ustronne, zapewniające prywatność.Znakomita lokalizacja - autostrada, autobusy komunikacji warszawskie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Słoneczna działka w leśnej okolicy

    Strzeniówka

    • 490 000 zł cena
    • 951 m2 powierzchnia
    • 516 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka w bardzo dobrej lokalizacji. Dobry kształt pozwalający na realizację wielu projektów budowlanych.Woda i kanalizacja na działce!Teren objęty MPZP. Powierzchnia bio...

  • Lokal Warszawa Bielany

    Warszawa » Bielany

    • 4 200 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal nadaje się na każdą działalność biurową, kancelarię, biuro księgowe, gabinet. Powierzchnia 98m2, na 1 piętrze w budynku szeregowym.. Lokal biurowy składa się z : - o...

  • Oferuję do wynajęcia mieszkanie 60m2+garaż+komórka Żoliborz
    1 / 9
    Oferuję do wynajęcia mieszkanie 60m2+garaż+komórka Żoliborz

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę bezpośrednio, od zaraz mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 60 m2 położone na pełnym zieleni osiedlu Atelier Żoliborz ul. Przasnyska 7 w Warszawie. Lokal jest w pełni wypos...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Blisko PODKOWY pod dom 2 lokal. Media ⭐⭐⭐⭐⭐

    Owczarnia

    • 790 000 zł cena
    • 920 m2 powierzchnia
    • 859 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana przy granicy Podkowy LeśnejLokalizacja:Atrakcyjna, cicha działka budowlana położona w Owczarni, tuż przy granicy z Podkową Leśną. Działka ma bardzo regularny kszt...

  • ⭐⭐⭐⭐ SuperDziałka dobra cena przy lesie Młochowski

    Żółwin

    • 475 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-leśna przy Lesie MłochowskimLokalizacja: Działka o unikalnym, leśnym charakterze, położona przy ul. Leśne Echa, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Młochowskiego. Id...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Ustawna 1500m2 w cichej okolicy 45mx33m⭐⭐⭐⭐⭐

    Terenia

    • 466 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 1500 m² – Terenia, gmina Brwinów, blisko Podkowy LeśnejNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m² i wymiarach 45 x 33 m, z wygodnym wjazdem od boku o sze...

  • Lokal Warszawa Żoliborz ul. Wybrzeże Gdyńskie

    Warszawa » Żoliborz » ul. Wybrzeże Gdyńskie

    • 22 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia funkcjonalną halę o powierzchni 170 m², biuro o powierzchni 24 m² na placu oraz plac 800 m². Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, przy Wisłostra...

  • Dom Warszawa Wawer, Falenica rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 220 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 8 777 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesny segment narożny 139 m² z dużym ogrodem - Warszawa Wawer.Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny segment narożny z dużym ogrodem, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu...

  • Dom Warszawa Wawer, Falenica rynek pierwotny ul. Przylaszczkowa

    Warszawa » Wawer » ul. Przylaszczkowa

    • 1 099 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 7 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesny segment środkowy 139 m² z ogrodem - Warszawa Wawer,Na sprzedaż funkcjonalny segment środkowy położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Warszawie. W otoczeniu lasów, z...

  • Dom Dziekanów Leśny ul. Warszawska

    Dziekanów Leśny » ul. Warszawska

    • 1 100 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 9 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Bez prowizji 0% Oferuje do sprzedaży segmenty w rejonie ul.Warszawskiej w Kiełpinie koło Łomianek. Do sprzedaży są segmenty od 85 m2 do 121 m2 łącznie 10 sztuk. Budynki są wybu...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 3 811 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o powierzchni 103 m2 Magazyn murowany, wewnętrzny, w kształcie prostokąta. Posadzka asfaltowa. Magazyn posiada wrota blaszane. Na życzenie klienta powierzchnia...

  • Mieszkanie dla 3 studentów, 12 min. do Centrum, Włochy
    1 / 6
    Mieszkanie dla 3 studentów, 12 min. do Centrum, Włochy

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Od 1 września 2023 r.Mieszkanie, w kamienicy, o pow. 42 m2, pokój 20 m2, WC, łazienka z prysznicem, oddalone ok. 2 min.na piechotę od stacji kolei PKP Warszawa Włochy(ul. Potrzebna...