• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 462)
  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Marcina Flisa
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Marcina Flisa

    Warszawa

    • 34 560 zł cena
    • 602 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przestronne biuro na 1. piętrze w dynamicznie rozwijających się Włochach! Powierzchnia: 566,66 m² netto / 602,86 m² brutto Piętro: 1 piętro  ATUTY: MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NA GABINE...

  • 2 pokoje z balkonem, zieleń, metro centrum.
    1 / 9
    2 pokoje z balkonem, zieleń, metro centrum.

    Warszawa

    • 865 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 24 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    2 pokoje z balkonem w okolicy Kruczej, Nowogrodzkiej i Wspólnej. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 mieści się w doskonałej lokalizacji, w ścisłym Centrum. Usytuowane jest na 6. piętr...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście, Sapieżyńska
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście, Sapieżyńska

    Warszawa

    • 78 540 zł cena
    • 714 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

      Adres: ul. Sapieżyńska 10A, Śródmieście  Wspaniała lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy w obrębie Nowego Miasta w odległości około 300 m od Sądu Najwyższego.  Najbliższe st...

  • Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Radna
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Radna

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 28 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie - kawalerka na Powiślu : • powierzchnia: 23,5 m² • piętro: 1 • budynek z windą • lokalizacja: Powiśle, ul. Radna 2/4 • ekspozycja: południowa • sprzedaż bezpośrednia Uk...

  • Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Trakt Lubelski
    1 / 15
    Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Trakt Lubelski

    Warszawa

    • 1 600 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 12 699 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Warszawa, ul. Trakt Lubelski Typ: lokale w zabudowie bliźniaczej Liczba lokali: 4 Powierzchnia domu: ok. 127 m² każdy Powierzchnie działek: od 135...

  • Działka z własnym lasem, MPZP
    1 / 2
    Działka z własnym lasem, MPZP

    Ostrówek

    • 130 000 zł cena
    • 3 842 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Kupujący nie płaci prowizji Działka z własnym lasem - zabudowa letniskowa, działka posiada MPZP. Na sprzedaż działka położona w miejscowości Ostrówek, gm. Łochów, w otoczeniu la...

  • Włochy Okęcie jednorodzinny dla rodziny lub firmy
    1 / 16
    Włochy Okęcie jednorodzinny dla rodziny lub firmy

    Warszawa

    • 15 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    DO WYNAJĘCIA DOM JEDNORODZINNY w pobliżu lotniska Nieruchomość do zamieszkania dla rodziny lub na siedzibę firmy (cel mieszkaniowy) Powierzchnia domu 200 m2 po 100 m2 na parterze...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Krucza
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Krucza

    Warszawa

    • 2 171 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 16,5 m2 usytuowany na 6 piętrze w siedmiopiętrowym biurowcu przy ul. Kruczej. Korzystna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy. Wokół liczne s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Karczew Centrum
    1 / 6
    Lokal użytkowy Karczew Centrum

    Karczew

    • 448 891 zł cena
    • 20 361 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala magazynowa (lub pod lekką produkcję) o pow. 20 361m2 (w tym biuro) zlokalizowana w Karczewie , w odległości 20 km od Warszawy, 500 m od trasy DK50. Możliwość...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Grójecka
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Grójecka

    Warszawa

    • 375 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 719 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal o powierzchni 32,52 m2, zlokalizowany w budynku z 1981 roku, przy ul. Grójeckiej w dzielnicy Ochota. W pobliżu liczne restauracje, placówki medyczne, sklepy spo...

  • Odstąpię prawo do działki ROD
    1 / 8
    Odstąpię prawo do działki ROD

    Warszawa

    • 36 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odsprzedam prawo do użytkowania działki ROD na Mokotowie o powierzchni ok 280 m2 Działka znajduje się w pobliżu stacji metra Wierzbno, w pobliżu znajdują się również przystanki au...

  • Działka Warszawa Wilanów, Przyczółkowa
    1 / 5
    Działka Warszawa Wilanów, Przyczółkowa

    Warszawa

    • 16 245 600 zł cena
    • 13 538 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość o pow. 13 538 m2 , zlokalizowana w Warszawie w dzielnicy Wilanów-Powsinek przy ul. Przyczółkowej . Teren z potencjałem inwestycyjnym. Nie...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Żurawia
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Żurawia

    Warszawa

    • 5 370 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 46,70 m2 usytuowany na 5 piętrze w siedmiopiętrowym biurowcu przy ul. Żurawiej. Korzystna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy. Wokół liczne...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Żurawia
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Żurawia

    Warszawa

    • 2 875 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 25 m2 usytuowany na 7 piętrze w siedmiopiętrowym biurowcu przy ul. Żurawiej. Korzystna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy. Wokół liczne sk...

  • NOWE Mieszkanie 25,29 m2
    1 / 3
    NOWE Mieszkanie 25,29 m2

    Warszawa

    • 399 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka z wc RAZEM : 25,29 m2 Dodatkowo : - Balkon Szczegółowe parametry w kolekcji zdjęć. Szczegóły Bud...

  • Przestronny dom wolnostojący 225m² w Magdalence
    1 / 15
    Przestronny dom wolnostojący 225m² w Magdalence

    Magdalenka

    • 2 900 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 12 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Murowany dom wolnostojący z 1980 roku w Magdalence to propozycja dla tych, którzy myślą o nieruchomości nie tylko jako miejscu do życia, ale też jako źródle stałego dochodu. Dwa w...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Stalowa
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Stalowa

    Warszawa

    • 714 025 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 22 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się w ofertą tego niezwykłego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej barwnych i dynamicznie rozwijających się części Warszawy - przy ulicy Stalowej...

  • Idealne trzy pokoje tuż przy metrze, obok lasku.
    1 / 11
    Idealne trzy pokoje tuż przy metrze, obok lasku.

    Warszawa

    • 1 270 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 18 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Warszawa, Targówek, Zacisze, ul. św. Wincentego Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 70,8 m2 z dużym balkonem 12 m2 znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku, na zamkniętym...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Lazurowa
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Bemowo, Lazurowa

    Warszawa

    • 865 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 21 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Hubert Kask tel. [tel] Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,23 m2 z ogródkiem, które łączy w sobie wygodę codziennego życia, dostęp...

  • ✅Zobacz!>>>Zobacz 2 pokoje 115m2 Mokotów!✅
    1 / 15
    ✅Zobacz!>>>Zobacz 2 pokoje 115m2 Mokotów!✅

    Warszawa

    • 10 900 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Luksusowy, przestronny apartament 115 m² z widokiem na Warszawę – Mokotów, ul. Sobieskiego 1 Do wynajęcia wyjątkowo przestronny, dwupokojowy apartament o powierzchni 115 m², położ...