• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 462)
  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 4 082 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 66,08 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów. poleca Agencja Nier...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu
    1 / 10
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 42 486 zł cena
    • 662 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 662,10 m², zlokalizowana w nowoczesnym budynku biurowym przy ul. Postępu. Biuro zostało zaprojek...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 6 847 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    niedaleko CH Galeria Mokotów ----------------------------------- Do wynajęcia: magazyn o pow. 160,72 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Dom...

  • Apartament z tarasem - 3 pokoje - Metro Młynów
    1 / 16
    Apartament z tarasem - 3 pokoje - Metro Młynów

    Warszawa

    • 1 236 900 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 19 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Elegancki 3 pokojowy Apartament z tarasem 10 m 2 w inwestycji Wola Tower. Wystrój mieszkania w stonowanej kolorystyce zgodny z ostatnimi trendami. Kuchnia oraz łazienka w pełni wyp...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 37 598 zł cena
    • 684 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 684 m2 na 9 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu
    1 / 14
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 11 872 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowy 110,31 m2 usytuowany na parterze z dużymi witrynami i wyjściem na ulice zlokalizowany przy ul. Postępu. Lokal przystosowany pod różnego rodzaju działal...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota
    1 / 9
    Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 80 190 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Al. Jerozolimskie, do wynajęcia bardzo uniwersalna powierzchnia biurowa. Oferowany moduł biurowo usługowy 1500 mkw., ma dostęp również do wind towarowych. Biuro jest umeblowa...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 37 653 zł cena
    • 685 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.685 m2 na 4 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 57 827 zł cena
    • 1 052 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1052 m2 na 3 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Do wynajęcia lokal mieszkalny umeblowany Pruszków przy wkd
    1 / 8
    Do wynajęcia lokal mieszkalny umeblowany Pruszków przy wkd

    Pruszków

    • 1 900 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę nowoczesne małe mieszkanie. 20 m. Kuchnia aneks kuchenny z pokojem i łazienką. Mieszkanie w nowym budynku wielorodzinnym umeblowany. Dodatkowo w mieszkaniu pralka, lodówka,...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 38 038 zł cena
    • 692 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia moduł biurowy o pow. 692 m2 na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 8 355 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.152 m2 na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 22 702 zł cena
    • 413 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 413 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Ignacego Daszyńskiego
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa

    • 285 877 zł cena
    • 2 877 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 2877 m2,na 4 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 20 613 zł cena
    • 375 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 375 m2 na 10 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 21 955 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal gastronomiczny o powierzchni 256 m², zlokalizowany na parterze prestiżowego biurowca klasy A Marynarska Point 2 przy ul. Postępu 15 na Mokotowie. Lokal posiada...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 17 425 zł cena
    • 317 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 317 m2 na 9 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 26 893 zł cena
    • 393 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Śródmieście, rejon ul. Marszałkowskiej. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa 387 mkw. na piętrze trzecim wykończona i odświeżona w wysokim standardzie. W...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska

    Warszawa

    • 3 465 654 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 26 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 12 piętro

    Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w Warszawie, łącząca elegancką architekturę, liczne udogodnienia oraz komfortową lokalizację z szybkim dostępem do centrum miasta. Zakup bezpośre...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 66 739 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 1200 m², zlokalizowana w nowoczesnym budynku biurowym przy ul. Postępu. Biuro zostało zaprojekto...