• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 462)
  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Rzeczna

    Falenty Nowe » ul. Rzeczna

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogro...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 958 € cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 66,08 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów. poleca Agencja Nie...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 1 656 € cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    niedaleko CH Galeria Mokotów ----------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 114,24 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 1 607 € cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    niedaleko CH Galeria Mokotów ----------------------------------- Do wynajęcia: magazyn o pow. 160,72 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. D...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 1 139 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 22,78 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 1 253 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 22,78 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 4
    Działka Nowy Prażmów ul. Akacjowa

    Nowy Prażmów » ul. Akacjowa

    • 280 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejsce, które wybiera się sercem… i zostaje na lataZapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej, położonej w zielonej, spokojnej części gminy Prażmów.To prze...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Grzybowska

    Warszawa » Wola » ul. Grzybowska

    • 2 975 € cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.175 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Grzybowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Pęcice dobra lokalizacja, media
    Pęcice dobra lokalizacja, media

    Suchy Las

    • 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 584 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w dobrej okolicy, mnóstwo terenów rekreacyjnych i nowej ładnej zabudowy. Blisko do lasu i Zalewu Komorowskiego. W pobliżu sklep (ok 500m) oraz dobry dojazd do mniejszego (...

  • Nowe > 2 pokoje > Białołęka > Mańkowska
    1 / 3
    Nowe > 2 pokoje > Białołęka > Mańkowska

    Warszawa

    • 447 180 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 906 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie 2 pokojowe 30,84 m2 w stanie deweloperskim na Białołęce, w Warszawie.Termin odbioru IV 2026E3-11 Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. PARAMETRY...

  • NOWE Mieszkanie  26,42 m2>Białołęka>ul. Białołęcka
    1 / 4
    NOWE Mieszkanie 26,42 m2>Białołęka>ul. Białołęcka

    Warszawa

    • 418 722 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Planowana data oddania: 2026-09-30 Metro odległość : 1 773 mAutobus odległość : 230 mTramwaj odległość : 770 mKomórka lokatorska: TakGaraż: Tak Cena m2 komórki lokatorskiej: 6 000...

  • Super BIURO 142m2, Śródmieście, Pl. Konstytucji
    1 / 16
    Super BIURO 142m2, Śródmieście, Pl. Konstytucji

    Warszawa

    • 16 053 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny, widny, elegancki lokal biurowy o powierzchni 142 m2 znajdujący się odnowionej, pięknej zabytkowej kamienicy. Budynek położony w prestiżowej części Śródmie...

  • Mieszkanie 35,61 m2 > Rembertów > od Dewelopera
    1 / 12
    Mieszkanie 35,61 m2 > Rembertów > od Dewelopera

    Warszawa

    • 473 613 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DEWELOPERSKA MIESZKANIE J1-39 TERMIN ODBIORU IV 2025 Mieszkanie 2 pokojowe 35,61 m2 PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ - ZDJĘCIE NR.2 Idealna propozycja dla singla, pa...

  • ⭐⭐⭐⭐ SUPER Lokal 114m2, Pl. Konstytucji ⭐⭐⭐⭐
    ⭐⭐⭐⭐ SUPER Lokal 114m2, Pl. Konstytucji ⭐⭐⭐⭐

    Warszawa

    • 11 747 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny, widny, elegancki lokal biurowy o powierzchni 114 m2 znajdujący się odnowionej, pięknej zabytkowej kamienicy. Budynek położony w prestiżowej części Śródmie...

  • NOWE > Mieszkanie 53,42 m2 > Rembertów
    1 / 14
    NOWE > Mieszkanie 53,42 m2 > Rembertów

    Warszawa

    • 627 685 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie 3 pokojowe 53,42 m2 PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ Możliwości aranżacyjne - wysokość pomieszczeń: 2.67 m Stan mieszkania - okna: PCV - parapety wewnętrzne...

  • Nowe > 2 pokoje > 36,87 m2
    Nowe > 2 pokoje > 36,87 m2

    Warszawa

    • 449 814 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 495 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,87 m2 Lokal składa się z - salonu połączonego z kuchnią - 1 sypialni - łazienki z wc - dodatkowo logia o pow. 8,70 m2 SZCZEGÓŁOWE P...

  • Apartament 64 m2 w osiedlu RYTM na Ursynowie
    1 / 16
    Apartament 64 m2 w osiedlu RYTM na Ursynowie

    Warszawa

    • 6 400 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia elegancki, trzy­pokojowy apartament wykończony na wysokim poziomie, położony na I. piętrze w V‑piętrowej części nowego budynku RYTM (Echo Investment, 2024) przy ul. Iw...

  • wynajmę samodzielny obiekt super lokalizacja W-wa Włochy
    1 / 4
    wynajmę samodzielny obiekt super lokalizacja W-wa Włochy

    Warszawa

    • 17 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę halę 250m2+biuro 80m2 blisko stacji PKP Warszawa Włochy,dojazd drogą asfaltową,tylko busami,wąska droga dojazdowa dla tira,teren ogrodzony,hala wysoka 4 m,wszystkie media b...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie

    Warszawa

    • 28 200 zł cena
    • 531 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przestronne biuro klasy premium na 4. piętrze w rozwijających się Włochach! Powierzchnia: 489,16 m² netto/ 531 m² brutto. Piętro: 4 piętro (winda ) Atuty: MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NA...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Ochota Ochota,
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Ochota Ochota,

    Warszawa

    • 8 974 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy nowoczesne, w pełni wyposażone biuro o powierzchni 113 m² netto (117 m² brutto), położone w prestiżowej lokalizacji przy Dworcu Zachodnim. Zasada jest prosta: wnosisz ko...