• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 462)
  • Lokal użytkowy Warszawa Ursus
    1 / 11
    Lokal użytkowy Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 4 797 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 55 m2 zlokalizowany w 1-piętrowym budynku z 2008 roku, w dzielnicy Ursus/Skorosze. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy (180m), stacja...

  • Dom Warszawa Mokotów
    1 / 20
    Dom Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 4 250 000 zł cena
    • 410 m2 powierzchnia
    • 10 366 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom-bliźniak o pow. użytkowej 320 m2 (pow. całkowitej 410 m2 ) znajdujący się na działce o pow. 357 m2 . Świetna lokalizacja - ciche osiedle domów jednorodzinnych n...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Słomińskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Słomińskiego

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 88,7 m2, zlokalizowane przy ul. Słomińskiego w Śródmieściu. W mieszkaniu została zdemontowana zabudowa kuchni. Kuchnia jest w trakc...

  • Działka usługowa Komorniki gm. Tarczyn
    1 / 6
    Działka usługowa Komorniki gm. Tarczyn

    Komorniki

    • 4 739 140 zł cena
    • 16 054 m2 powierzchnia
    • 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż budowlano - usługowa działka o pow. 16 054 m2 zlokalizowana w Komornikach, w gminie Tarczyn. Nieruchomość zlokalizowana 1,5 km od al. Krakowskiej, ok. 200 m od now...

  • Sprzedam 1000 m2 Piskórka BUDOWLANA www.piskorka.pl
    1 / 5
    Sprzedam 1000 m2 Piskórka BUDOWLANA www.piskorka.pl

    Piskórka

    • 299 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA ** www.piskorka.pl ** Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 położonych w miejscowości Piskórka. Nieruchomość znajduje się w otulini...

  • Działka 5270 m² w Ładach, blisko Warszawy
    1 / 12
    Działka 5270 m² w Ładach, blisko Warszawy

    Łady

    • 3 689 000 zł cena
    • 5 270 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka budowlana 5270 m² w Ładach! Opis oferty: Miejscowość Łady, gmina Raszyn. Działka budowlana nr 157/9 o powierzchni 5270 m², szerokość ok. 25 m, długość 208,40 m...

  • Dom Górny Mokotów na działce 1017m2 ul. Wita Stwosza
    1 / 14
    Dom Górny Mokotów na działce 1017m2 ul. Wita Stwosza

    Warszawa

    • 4 550 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 10 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Górny Mokotów na działce 1017m2 ul. Wita Stwosza Budynek i działka nadaje się świetnie jako inwestycja. Na rezydencję, bliźniak, dom jednorodzinny, dom z lokalami mieszkalnym...

  • Działka Sękocin Nowy ul. Leśna

    Sękocin Nowy » ul. Leśna

    • 5 018 622 zł cena
    • 12 578 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Kontakt [tel] Sękocin Nowy ul. Leśna gmina Raszyn Na sprzedaż działki ( nr. 87/15 - 87/82 ) o łącznej powierzchni 12 578m2 z warunkami zabudowy i projek...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 169 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio kontakt [tel] OFERTA SPRZEDAŻY DOMU ( bez działki ) Dom pokazowy o powierzchni użytkowej 27,90m2 ( powierzchnia po podłodze 35m2 ) w pełni wykończony i...

  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2...

  • Działka Sękocin Nowy ul. Leśna

    Sękocin Nowy » ul. Leśna

    • 353 460 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 430 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Kontakt [tel] Sękocin Nowy ul. Leśna gmina Raszyn Na sprzedaż 2 działki ( nr. 87//1 i 87/82 ) o łącznej powierzchni 822m2 W trakcie procedowania indywi...

  • Działka Otrębusy ul. Stokrotki

    Otrębusy » ul. Stokrotki

    • 4 128 852 zł cena
    • 10 348 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Otrębusy rejon ulicy Stokrotki gmina Brwinów Na sprzedaż 3 działki nr.64/4/5 i 64/14 o łącznej powierzchni 10 348m2 Cena 4 128 852,00 pln...

  • Działka Pęcice ul. Piachy

    Pęcice » ul. Piachy

    • 599 700 zł cena
    • 954 m2 powierzchnia
    • 629 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Kontakt [tel] Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 954m2 zlokalizowane w Pęcicach gmina Michałowice przy ul. Piachy W sąsiedztwie osiedla Słonecz...

  • Działka Opacz-Kolonia ul. Łąkowa

    Opacz-Kolonia » ul. Łąkowa

    • 3 588 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 897 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż 4 działki ( nr 196/4 - 196/7 ) o łącznej powierzchni 1426...

  • Działka Opacz-Kolonia ul. Łąkowa

    Opacz-Kolonia » ul. Łąkowa

    • 999 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 999 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż działka nr.196/5 o powierzchni 1000m2 z pozwoleniem na...

  • Działka Opacz-Kolonia ul. Łąkowa

    Opacz-Kolonia » ul. Łąkowa

    • 12 796 602 zł cena
    • 14 266 m2 powierzchnia
    • 897 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż 13 działek ( nr 196/4 - 196/17 ) o łącznej powierzchni 14...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 99 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio kontakt [tel] OFERTA SPRZEDAŻY DOMU ( bez działki ) Dom pokazowy o powierzchni użytkowej 9m2 ( powierzchnia po podłodze 12m2 ) w pełni wykończony i wypo...

  • Działka Sękocin Nowy ul. Leśna

    Sękocin Nowy » ul. Leśna

    • 2 098 740 zł cena
    • 5 260 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Kontakt [tel] Sękocin Nowy ul. Leśna gmina Raszyn Na sprzedaż działki ( nr. 87/53 - 87/82 ) o łącznej powierzchni 5 260m2 z warunkami zabudowy i projekt...

  • 1 / 4
    Działka Otrębusy ul. Stokrotki

    Otrębusy » ul. Stokrotki

    • 1 680 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Otrębusy rejon ulicy Stokrotki gmina Brwinów Na sprzedaż działka nr.64/5 o powierzchni 4000m2 Cena 1 680 000,00 pln 420pln za m2 Brak MPZ...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 41 800 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 19 osób na parterze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...