• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 462)
  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 128 927 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 20 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,73 m2 z antresolą, usytuowane na parterze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Prag...

  • Lokal użytkowy Warszawa Białołęka
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy-usługowy o powierzchi 61 m2 znajdujący się w budynku wolnostojącym na Białołęce, w pobliżu ulicy Modlińskiej. Do dyspozycji Najemcy 2 pomieszczeni...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Bakalarska
    1 / 10
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Bakalarska

    Warszawa

    • 7 945 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia jasne i przestronne biuro o pow. 95 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku handlowym przy ul. Bakalarskiej. W pobliżu przystanki autobu...

  • Dom Pruszków
    1 / 14
    Dom Pruszków

    Pruszków

    • 1 560 000 zł cena
    • 425 m2 powierzchnia
    • 3 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom oraz garaż wykorzystywany na produkcję i magazynowanie. Budynek położony na pograniczu Piastowa i Pruszkowa. Łączna powierzchnia obiektu to ok. 425...

  • Działka Michałowice-Wieś gm. Michałowice
    Działka Michałowice-Wieś gm. Michałowice

    Michałowice-Wieś

    • 900 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 900 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 zlokalizowana w Michałowicach. Prężnie rozwijająca się okolica. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Dobry dojazd do Warszawy. W...

  • Dom Warszawa Włochy
    1 / 4
    Dom Warszawa Włochy

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 100 m2 na działce o powierzchni 1092 m2 , zlokalizowany w dzielnicy Włochy, na osiedlu Opacz Wielka. Dobry dojazd do centrum. W pobliżu droga szybki...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy

    Warszawa

    • 43 050 zł cena
    • 620 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 15 - pokojowy , klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 620 m2 , zlokalizowany w dzielnicy Włochy. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w budynku biurowym...

  • Dom 219m², działka 1226m² Warszawa Rembertów
    Dom 219m², działka 1226m² Warszawa Rembertów

    Warszawa

    • 1 999 999 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 9 133 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. całkowitej 219 m² znajdujący się w pobliżu ul. Madziarów w Warszawie dzielnicy Rembertów. Nieruchomość została wybudowana w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Podolszyn gm. Lesznowola
    1 / 5
    Działka Podolszyn gm. Lesznowola

    Podolszyn

    • 530 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 442 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1200 m2 zlokalizowana w Podolszynie , gm. Lesznowola. Przybliżone wymiary: 45 m (szerokość) x 28 m / 22 m (długość). Media w ulicy: prąd (ok. 15 m), k...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer,
    1 / 3
    Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer,

    Warszawa

    • 836 236 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    MDP Partners przedstawia: Nova Jeziorowa: Twoja enklawa spokoju w sercu Wawra Odkryj kameralną inwestycję w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Osiedle Nova Jeziorowa...

  • Klimatyczne Nowe dwupokojowe w pełni umeblowane
    1 / 9
    Klimatyczne Nowe dwupokojowe w pełni umeblowane

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe!. Wykończone w bardzo dobrym standardzie. Świeżo wykończone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,09 m2. Mieszkanie na pierwszym piętrze domu wolnostojącego w Wesołe...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer,
    1 / 5
    Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer,

    Warszawa

    • 1 089 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 11 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    MDP Partners prezentuje: Mamy Państwu przyjemność przedstawić ofertę osiedla segmentów Nowa Zabielska 2 zlokalizowanej na Wawrze. Na inwestycji znajduje się 12 segmentów w zabudow...

  • 3 pokoje, parter, ul. Księdza Sitnika 1
    1 / 9
    3 pokoje, parter, ul. Księdza Sitnika 1

    Warszawa

    • 965 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 18 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, zlokalizowane przy ul. Księdza Jana Sitnika 1. Nieruchomość znajduje się na parterze w solidnym budynku z 1...

  • Mieszkanie Pruszków,
    1 / 7
    Mieszkanie Pruszków,

    Pruszków

    • 365 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 14 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Do sprzedaży kameralna, świetnie zlokalizowana kawalerka o powierzchni 26 m2, zlokalizowana w centrum Pruszkowa. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej, umeblowanej i wyposażonej...

  • Do wynajęcia 3-pokojowe na Bielanach w Warszawie
    1 / 9
    Do wynajęcia 3-pokojowe na Bielanach w Warszawie

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń – Bielany, ul. Rodziny Połanieckich Szukasz jasnego, cichego i w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacj...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Wołomińska
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Wołomińska

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 30 m² - Praga Północ, ul. Wołomińska, Warszawa  (Do negocjacji) Oferuję przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 30 m², położone w sercu Pragi Północ,...

  • sprzedam lub wynajmę nieruchomość
    1 / 2
    sprzedam lub wynajmę nieruchomość

    Zalesie Górne

    • 1 190 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 1 082 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana narożna z budynkiem mieszkalnym 100mkw w miejscowości Zalesie Górne przy ul. Granicznej Zalesie Górne (powiat piaseczyński) położone w Chojnowskim Parku Krajobr...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 42 796 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    BEZPOŚREDNIO OD REPREZENTANTA WYNAJMUJĄCEGO Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię biurową o metrażu 886,61 m² netto (1 002,36 m² brutto), usytuowaną na 2. piętrze presti...

  • 63 m 2- Śródmieście /super adres
    1 / 10
    63 m 2- Śródmieście /super adres

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy w odnowionej kamienicy w centrum Warszawy. Koło Placu Bankowego na AL. Solidarności. Lokal odnowiony, odmalowany. Lokal składa się z trzech gabinetów, ł...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Adama Branickiego
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Adama Branickiego

    Warszawa

    • 195 340 zł cena
    • 2 831 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Duża powierzchnia biurowa- doskonale wyeksponowana przy głównych ulicach Wilanowa! Dostępne: 2523 m² netto (elastyczne moduły z niezależnym wejściem) Parter - 1 490 m2, Piętro 1 -...