• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 462)
  • Mieszkanie Pruszków, Mikołaja Kopernika
    1 / 6
    Mieszkanie Pruszków, Mikołaja Kopernika

    Pruszków

    • 499 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2, zlokalizowane przy ulicy Mikołaja Kopernika w Pruszkowie. Świetna lokalizacja: stacja WKD w odległości 450 m, w bliskim sąsiedztwi...

  • Lokal użytkowy Piastów, Warszawska
    1 / 4
    Lokal użytkowy Piastów, Warszawska

    Piastów

    • 520 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 064 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 47,78 m2 usytuowany w Piastowie przy ul. Warszawskiej. Lokal mieści się na parterze budynku mieszkalnego z 2014 roku. W pobliżu przystanek autob...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 2 457 950 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 27 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie z antresolą o pow. 89,38 m2 usytuowane na VI piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pra...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 249 882 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,58 m2 usytuowane na IV piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy...

  • Dom Rybie gm. Raszyn
    1 / 13
    Dom Rybie gm. Raszyn

    Rybie

    • 8 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia 5-pokojowy dom o powierzchni ok. 185 m2, zlokalizowany w miejscowości Raszyn - Rybie. Spokojna okolica, ok. 30 min. od centrum Warszawy, blisko obwodnicy. Świetnie na...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Żurawia
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Żurawia

    Warszawa

    • 3 758 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 32 m2 usytuowany na 4 piętrze w siedmiopiętrowym biurowcu przy ul. Żurawiej. Korzystna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy. Wokół liczne sklep...

  • TARGÓWEK - 5 min. do METRA / BEZPOŚREDNIO
    TARGÓWEK - 5 min. do METRA / BEZPOŚREDNIO

    Warszawa

    • 742 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 367 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWE MIESZKANIE o powierzchni około 60 m2 m2 + duży ogród z tarasem 43m2 - ul. KĄTY GRODZISKIE 19B Mieszkanie znajduje się na parterze - widok z parteru jest na spory teren rekrea...

  • OKAZJA !! - nowe mieszkanie z OGRÓDKIEM
    1 / 3
    OKAZJA !! - nowe mieszkanie z OGRÓDKIEM

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Samodzielny pokój z aneksem kuchennym
    1 / 16
    Samodzielny pokój z aneksem kuchennym

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia od 15 kwietnia lub 1 maja samodzielny pokój w którym znajduje się samodzielny aneks kuchenny, oraz łazienka która jest przydzielona tylko do tego pokoju. W mieszkaniu...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 42m2
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 42m2

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Bezpośrednio - 43m dwupokojowe oddzielna kuchnia , Marymoncka okolice szpitala Bielańskiego, 8 piętro. Umeblowane do zamieszkania od zaraz. Ok. 200m od autobus tramwaj, ok. 800m od...

  • Wynajmę mieszkanie 2 pokoje Bielany
    1 / 5
    Wynajmę mieszkanie 2 pokoje Bielany

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Bezpośrednio - 43m dwupokojowe wynajmę, Marymoncka okolice szpitala Bielańskiego, 8 piętro. Umeblowane. Ok. 200m od autobus tramwaj, ok. 800m od metra. Media płatne wg zużycia- prą...

  • Działka budowlana, Dobiesz – blisko Piaseczna
    1 / 4
    Działka budowlana, Dobiesz – blisko Piaseczna

    Dobiesz

    • 422 720 zł cena
    • 2 642 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 11/7, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Dobiesz. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, prywatności i bliskości natu...

  • Atrakcyjny budynek komercyjny w Warszawie
    1 / 4
    Atrakcyjny budynek komercyjny w Warszawie

    Warszawa

    • 9 250 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 13 406 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Atrakcyjny budynek komercyjny w Warszawie – idealny na biznes z potencjałem wzrostu! Prezent...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Marcina Flisa
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Marcina Flisa

    Warszawa

    • 21 625 zł cena
    • 376 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal gastronomiczny na PARTERZE w dynamicznie rozwijających się Włochach! Powierzchnia: 353,7 m² netto / 376,87 m² brutto Piętro: PARTER ATUTY: IDEALNY POD GASTRONOMIĘ - ope...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Wspólna
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Wspólna

    Warszawa

    • 17 500 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajem Biura w Reprezentacyjnej Kamienicy w Centrum Warszawy Oferujemy do wynajęcia eleganckie biuro o powierzchni 172 m² w stylowej kamienicy po gruntownej rewitalizacji i mod...

  • Komfortowo dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie
    1 / 12
    Komfortowo dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie

    Warszawa

    • 823 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jeżeli szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych, a jednocześnie znajduje się w lokalizacji pozwalającej na komfortowy dostęp do niezbędnej infrastruktury, w tym ta...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa, Francuska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska...

    Warszawa

    • 57 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedstawiamy Państwu wyjątkowy lokal na wynajem o powierzchni 390m2 na warszawskiej Saskiej Kępie. Lokal znajduje się na ul. Francuskiej, na której znajduje się wiele lokalów usł...

  • Rezydencjonalny dom premium na działce 2000 m²
    1 / 16
    Rezydencjonalny dom premium na działce 2000 m²

    Rusiec

    • 2 590 000 zł cena
    • 369 m2 powierzchnia
    • 7 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA Na sprzedaż dom o charakterze rezydencjonalnym, położony na dużej, ponad 2000-metrowej działce w miejscowości Rusiec, gm. Nadarzyn. Nieruchomość została zaprojektowana...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Nowogrodzka
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Nowogrodzka

    Warszawa

    • 15 480 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biuro ok. 184,6 m2  w sercu Stolicy, w eleganckim biurowcu o nowoczesnej architekturze / Office ca. 184,6 m2 for rent in the heart of Warsaw in an elegant office build...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wawer Wawer, Wał Miedzeszyński
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wawer Wawer, Wał Miedzeszyński

    Warszawa

    • 12 120 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSON'S NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu biura 202 m2 przy Wale Miedzeszyńskim. Biuro może być wykonane wg potrzeb Najemcy w formie układu gabin...