• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 462)
  • Dom 186 m w okolicach Konstancina

    Czarnów

    • 1 800 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 9 678 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom 186 mkw, na działce 1100 mkw.Dom składa się z: sześciu pokoi, salon jest połączony z jadalnią i kuchnią 80 mkw, garażu w oddzielnym budynku na dwa samochody 60...

  • 1 / 3
    Atrakcyjna działka dla inwestora Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 6 232 800 zł cena
    • 5 194 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o pow. 5071 + 123 mkw (droga wewnętrzna) łącznie 5194 mkw w Wilanowie.Nieruchomość ma kształt prostokątny (ok. 90 x 60 m) i jest położona w drugiej linii zabu...

  • 1 / 2
    Lokal Krupia Wólka ul. Główna

    Krupia Wólka » ul. Główna

    • 2 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 36 m², usytuowany na parterze w miejscowości Krupia Wólka. Lokal posiada dużą, przeszkloną witrynę, która zapewnia doskonałą widoczność or...

  • 1 / 3
    Zielony Ursynów - działka 1227 mkw

    Warszawa » Ursynów

    • 1 067 490 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 870 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana na warszawskim Zielonym Ursynowie. Powierzchnia działki to 1227 m2.Działka kształt kwadrat.Woda na działce, media: gaz, prąd w drodze, kanalizacja w...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 229 € cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.17,66 m2na3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • 1 / 2
    Pod segmenty Ursynów Okazja Pyry Leśne MPZP Warto!

    Warszawa » Ursynów

    • 3 276 000 zł cena
    • 1 820 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana na Ursynowie - Pyry Leśne - możliwość zbudowania kilku segmentów lub niskich domów. Zgodnie z MPZP - dla Gminy Ursynów. Teren uzbrojony w media, ga...

  • Dom Głosków rynek pierwotny ul.

    Głosków

    • 1 500 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom z charakterem w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Warszawą.Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w zielonej i...

  • Dom Konstancin-Jeziorna Jastrzębie rynek pierwotny ul.

    Konstancin-Jeziorna

    • 990 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 8 919 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM, który łączy naturę, architekturę i wygodę życiaZapraszam do zapoznania się z ofertą domu w kameralnej inwestycji Dziesiąty Bawarski, miejscu, gdzie nowoczesna architektura spo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Twoje nowe 52 m² spokoju - Wyremontowane, widne
    1 / 16
    Twoje nowe 52 m² spokoju - Wyremontowane, widne

    Warszawa

    • 699 999 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz miejsca, gdzie po prostu wnosisz walizki i zaczynasz nowy rozdział? Zapraszam do odkrycia wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania w sercu warszawskiego Rembertowa (ul. Chruś...

  • 2 pokoje | Ogródek + taras | Nowe | 47 m²
    1 / 12
    2 pokoje | Ogródek + taras | Nowe | 47 m²

    Józefosław

    • 3 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Bezpośrednio do wynajęcia nowe mieszkanie 2 pok 47m2 (salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój, duży balkon i ogródek 50 m2 ) w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota
    1 / 8
    Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 22 614 zł cena
    • 423 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Al. Jerozolimskie, do wynajęcia bardzo uniwersalna powierzchnia biurowa. Oferowany moduł biurowo usługowy 423 mkw., ma dostęp również do wind towarowych. Dostępne są również...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 24 600 zł cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Mokotów, rejon Galerii Mokotów. Do wynajęcia na parterze budynku biurowego o powierzchnia 322 mkw., po klubie fitness. Duże witryny od strony ulicy oraz wejście...

  • Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie
    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam bezpośrednio (Bez pośredników i Agencji Nieruchomości) dwu-pokojowe mieszkanie na zielonej Ochocie - Rakowcu, o powierzchni 38,5 m. kw., na III piętrze w IV-piętrowym blok...

  • 2 pok, 2 balkony,  kamienica
    1 / 15
    2 pok, 2 balkony, kamienica

    Warszawa

    • 1 147 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 22 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Słoneczne i jasne dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, z których roztacza się wspaniały widok na panoramę Warszawy, usytuowane na piątym piętrze w kamienicy z cegły wybudowane...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Karolkowa
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Karolkowa

    Warszawa

    • 103 904 zł cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1413 m2 na 4 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Karolkowej i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieru...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Emilii Plater
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Emilii Plater

    Warszawa

    • 770 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 13 276 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy o pow. 58,11 m2 , zlokalizowany na parterze w 12-piętrowym bloku przy ul. Emilii Plater . W promieniu 400 m Pałac Kultury i Nauki , CH Złote T...

  • Lokal użytkowy Prażmów
    1 / 6
    Lokal użytkowy Prażmów

    Prażmów

    • 12 300 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala magazynowa o pow. 430 m2 z utwardzonym placem o pow. 3500 m2. Obiekt zlokalizowany w Prażmowie (gm. Piaseczno). Rozkład powierzchni: a) Powierzchnia magazy...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Łopuszańska
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Łopuszańska

    Warszawa

    • 14 145 000 zł cena
    • 1 578 m2 powierzchnia
    • 8 964 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek biurowy o pow. użytkowej 1300,89 m2 (o pow. całkowitej 1578,02 m2), usytuowany na działce o powierzchni 1087 m2 , przy ul. Łopuszańskiej w dzielnicy...

  • Lokal użytkowy Warszawa Bemowo, Lazurowa
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Bemowo, Lazurowa

    Warszawa

    • 1 698 441 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 13 922 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 122,19 m2 , zlokalizowany na parterze budynku usytuowanego przy ul. Lazurowej w dzielnicy Bemowo . W pobliżu przystanki autobusowe. Na powier...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Apenińska
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Bemowo, Apenińska

    Warszawa

    • 1 174 181 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 12 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 97,93 m2 , zlokalizowane na wysokim parterze, przy ul. Apenińskiej w dzielnicy Bemowo. Dogodna lokalizacja: centrum handlowe Wola Pa...