• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 462)
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 772 € cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    niedaleko CH Galeria Mokotów ----------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 77,28 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okoli...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 2 611 € cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 180,10 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów. poleca Agencja Ni...

  • Mieszkanie 2 pokoje 57m2 Warszawa Śródmieście ul.Kopernika 6
    Mieszkanie 2 pokoje 57m2 Warszawa Śródmieście ul.Kopernika 6

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 23 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Śródmieścia. LOKALIZACJA W samym centrum Warszawy, w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się okolicy. Bliskość ce...

  • 3 pok. | Królewski Park | widok na zieleń | bardzo duży balkon | 3 mp + kom.
    1 / 16
    3 pok. | Królewski Park | widok na zieleń | bardzo duży balkon |...

    Warszawa

    • 1 448 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 24 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    DLACZEGO TA OFERTA JEST UNIKALNA? Cisza i Prywatność: 3. linia zabudowy osiedla Królewski Park. Brak hałasu ulicznego, widok na starodrzew, brak bezpośredniego sąsiedztwa innych ba...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Dobra
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Dobra

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 23 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych!  Najwa...

  • Wynajmę lokal w Piastowie - atrakcyjna lokalizacja
    1 / 3
    Wynajmę lokal w Piastowie - atrakcyjna lokalizacja

    Piastów

    • 5 400 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA Lokal usługowy Piastów , ul. Warszawska 28 – bez pośredników Zlokalizowany na parterze, w dogodnym miejscu, w ciągu usługowo - handlowym, w ruchliwej części dzielnicy,...

  • Apartament 95m2 na Miasteczku Wilanów
    1 / 12
    Apartament 95m2 na Miasteczku Wilanów

    Warszawa

    • 7 900 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prestige Nieruchmości prezentuje wygodnie urządzone mieszkanie w Miasteczku Wilanów, w jednym z pierwszych budynków jakie powstały na tym osiedlu, wysokiej jakości. Rok budowy 200...

  • do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie
    1 / 4
    do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe 55m2 na 14 kondygnacji z widokiem na centrum od cichej strony. Bardzo dobra lokalizacja. umeblowane, kuchnia wyposażona w sprzęt AGD, sypialnia. Loggia 7,0 m2...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Kazimierza Pużaka
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Kazimierza Pużaka

    Warszawa

    • 497 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w Ursusie przy ul. Pużaka, w ka...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Szaserów
    Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Szaserów

    Warszawa

    • 554 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Opiekun oferty Emilia Sokół tel. [tel] 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m2 w dobrej lokalizacji! Podstawowe informacje: Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Kondratowicza Ludwika
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Kondratowicza Ludwika

    Warszawa

    • 1 199 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 17 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel. [tel] Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz bardzo dużym tarasem 33,4 m2 w doskonałej lokali...

  • Sprzedam mieszkanie z ogródkiem
    1 / 2
    Sprzedam mieszkanie z ogródkiem

    Warszawa

    • 968 250 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Osiedle składa się z 4 budynków 2-lokalowych w zabudowie bliźniaczej (łącznie 8 mieszkań ). To zapewnia prywatność i komfort mieszkańcom .Lokale A2,B2,C2,D2 znajdują się na piętr...

  • ✅Sprawdź >>>Wyjątkowa kawalerka, kuchnia, garaż✅
    1 / 14
    ✅Sprawdź >>>Wyjątkowa kawalerka, kuchnia, garaż✅

    Warszawa

    • 499 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Polecam nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 32,08 m2, zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Głębockiej. Lokal znajduje się na wysokim parterze w trzypiętrowy...

  • Działka budowlana Warszawa gm. Włochy Włochy, Borsucza
    1 / 9
    Działka budowlana Warszawa gm. Włochy Włochy, Borsucza

    Warszawa

    • 3 604 500 zł cena
    • 1 335 m2 powierzchnia
    • 2 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną  na terenie dynamicznie rozwijającej się części Gminy Włochy, w najbliższym sąsiedztwie Ratusza Włochy, RAKÓW ul. BORSUCZA.. Powie...

  • OKAZJA Ursus Zagłoby
    1 / 16
    OKAZJA Ursus Zagłoby

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Okazja Nowe mieszkanie w ofercie !! Zachęcamy do zapoznania się z tą interesująca ofertą nieruchomości dla rodziny . Zapraszamy na prezentację, aby na własne oczy przekonać się o...

  • Wynajmę gabinet masażu - na godziny. Gabinet/salon/lokal
    1 / 7
    Wynajmę gabinet masażu - na godziny. Gabinet/salon/lokal

    Warszawa

    • 40 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Dzień dobry, oferuję do wynajęcia na godziny wyposażony salon masażu/fizjoterapii, który nadaje się także na inną działalność np. depilację laserową, medycynę estetyczną czy dowol...

  • Mieszkanie 38m do wynajecia Warszawa Rembertow
    1 / 3
    Mieszkanie 38m do wynajecia Warszawa Rembertow

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie38m do wynajecia od zaraz w bloku na pierwszym pietrze w poblizu uczelni ASzWoj Warszawa Rembertow.

  • Czteropokojowy apartament  na Kabatach
    1 / 13
    Czteropokojowy apartament na Kabatach

    Warszawa

    • 7 300 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowy, czteropokojowy apartament położony na Kabatach, na 3. piętrze w budynku z windą. Apartament składa się z trzech sypialni, przestronnego salonu, oddzielnej...

  • Wynajmę mieszkanie uroczo położone wśród drzew
    1 / 16
    Wynajmę mieszkanie uroczo położone wśród drzew

    Warszawa

    • 4 100 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Od kwietnia!!! Mieszkanie usytuowane w 1 z najpiękniejszych miejsc Rembertowa, wśród zielonych parków ze starymi dębami, biegającymi wiewiórkami, ćwierkajacymi ptakami. Oaza ciszy...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 40 212 zł cena
    • 649 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    niedaleko CH Galeria Mokotów ----------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 649,60 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w...