• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 462)
  • Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Okopowa
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Okopowa

    Warszawa

    • 919 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] Pięknie zaprojektowane i wygodne mieszkanie, tuż przy dzielnicy biznesowej - ul. Okopowa I Mirów I Wola. Podstawowe informacje: Z przy...

  • Idealne na start lub inwestycję  Willa Ochota
    1 / 11
    Idealne na start lub inwestycję Willa Ochota

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 21 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 33 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Willa Ochota przy ul. Mszczonowskiej 9 w Warszawie (dzielnica Ochota – Szczęśl...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Jana Kazimierza
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Jana Kazimierza

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem 2-pokojowe, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 5 piętrze nowoczesnego 8 piętrowego budynku na Woli, zaledwie kilka minut spacerem od P...

  • Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Świętokrzyska
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Świętokrzyska

    Warszawa

    • 790 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 29 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Kawalerka 27,60 m² z balkonem i osobną, widną kuchnią, położona w ścisłym centrum! Składa się z: • salonu z wyjściem na balkon • oddzielnej kuchni z oknem • łazienki • przedpokoju...

  • Wilanów | 67 m² | 3 pokoje |
    1 / 11
    Wilanów | 67 m² | 3 pokoje |

    Warszawa

    • 6 900 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wilanów | 67 m² | 3 pokoje | balkon | 2 miejsca parkingowe Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 67 m², położone przy ul. Kazachskiej 5 w Warszawie,...

  • Nowy Dom w Czersku na Sprzedaż
    1 / 14
    Nowy Dom w Czersku na Sprzedaż

    Góra Kalwaria

    • 790 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowany dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Czersk (gmina Góra Kalwaria), ukończony w 2023 roku i nigdy nie zamieszkany. Ten klasyczny, funkcj...

  • Dom blisko st. metra Wilanowska
    1 / 14
    Dom blisko st. metra Wilanowska

    Warszawa

    • 32 000 zł cena
    • 488 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przepiękny dom, idealnie nadający się na zamieszkanie, jak też na prowadzenie działalności, zlokalizowany blisko stacji metra Wilanowska. Budynek o pow. 488,5 m2 w stylu secesyjnym...

  • Karolkowa, 45 m2, 2 pokoje, kamienica, widok
    1 / 16
    Karolkowa, 45 m2, 2 pokoje, kamienica, widok

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia od zaraz ciche, klimatyczne mieszkanie z osobną kuchnią na Woli, przy ulicy Karolkowej 66/74. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 na I. piętrze w zadbanej kamienicy z lat...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Karolina gm. Baranów
    1 / 2
    Działka budowlana Karolina gm. Baranów

    Karolina

    • 359 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Położona w Karolinie gm. Baranów działka budowlana o powierzchni 1800m. Przy drodze asfaltowej. Przy działce media - gaz, prąd, wodociąg, linia telekomunikacyjna. dla działki wyd...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Super BIURO 101 m2! Dolny Mokotów! ⭐⭐⭐⭐⭐
    ⭐⭐⭐⭐⭐ Super BIURO 101 m2! Dolny Mokotów! ⭐⭐⭐⭐⭐

    Warszawa

    • 7 124 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia wygodny, widny i ustawny lokal biurowy o powierzchni 101,24 m2. Biurowiec położony na Dolnym Mokotowie, w doskonałej lokalizacji, dobrze skomunikowanej z pozostałą c...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Połczyńska
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Połczyńska

    Warszawa

    • 9 314 zł cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biuro o powierzchni 223 m² w nowoczesnym budynku biurowym, zlokalizowanym w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się okolicy warszawskiego Bemowa, u zbiegu ulic Połc...

  • ⭐⭐⭐⭐Super BIURO, URSUS, 88 m2, MEDIA , 3 m-ca park
    1 / 13
    ⭐⭐⭐⭐Super BIURO, URSUS, 88 m2, MEDIA , 3 m-ca park

    Warszawa

    • 5 400 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy w Warszawskiej dzielnicy Ursus (Czechowice) o powierzchni 88 m2, składający się w sumie z 5 pomieszczeń: 1. Biuro: 38,01 m2 2. Kuchnia: 13,74 m2 3. Biur...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Plac Stanisława Małachowskiego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Plac Stanisł...

    Warszawa

    • 16 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz eleganckiej przestrzeni biurowej w ścisłym centrum stolicy? To wyjątkowe biuro 8-osobowe w odrestaurowanej kamienicy przy Placu Małachowskiego łączy prestiżową lokalizacj...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Polska
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Polska

    Warszawa

    • 860 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 21 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,8 m² z prywatnym ogródkiem 33 m², położone na zielonym, kameralnym osiedlu przy ul. Polskiej na Mokotowie. To propozycja dla osó...

  • Duże biuro 231 m2, super lokalizacja!
    Duże biuro 231 m2, super lokalizacja!

    Warszawa

    • 20 417 zł cena
    • 231 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia, przestronne biuro o powierzchni 231,65 m2. Biuro znajduje się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola w sąsiedztwie Fabryki Norblina i B...

  • Lokal biurowy 87.9m2 Mokotów Lux Warto
    1 / 5
    Lokal biurowy 87.9m2 Mokotów Lux Warto

    Warszawa

    • 6 692 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy, o powierzchni 87,9 m2. składający się z 4 oddzielnych pomieszczeń biurowych, korytarza i łazienki: 1. Pokój 7,86m2 2. Pokój 5,55m2 3. Pokój 30,22 m2 4....

  • ⭐⭐⭐⭐ LUX 121 m 4-POK. LOKAL W BIUROWCU ⭐⭐⭐⭐
    1 / 16
    ⭐⭐⭐⭐ LUX 121 m 4-POK. LOKAL W BIUROWCU ⭐⭐⭐⭐

    Warszawa

    • 7 897 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny i widny lokal biurowy o powierzchni 121,5 m2 znajdujący się w nowoczesnym obiekcie oddanym do użytku w 2010 roku. W budynku znajduje się recepcja z ochroną...

  • Wynajmę
    1 / 8
    Wynajmę

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Od listopada wynajmę kawalerkę 24 m przy ul. Zagójskiej na 4 piętrze w bloku jest winda. Mieszkanie słoneczne w pełni umeblowane z klimatyzacją. Mieszkanie jest po remoncie.Okolica...

  • Ostatnia z podziału dobra lokalizacja
    Ostatnia z podziału dobra lokalizacja

    Rusiec

    • 380 000 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w czwartej linii zabudowy od ulicy Głównej. Sąsiedztwo nowopowstających domów jednorodzinnych. Teren objęty MPZP. Przy działce woda i prąd. Gaz i kanalizacja w ul....

  • 3 pokoje z balkonem – Gocław, Orlego Lotu
    1 / 2
    3 pokoje z balkonem – Gocław, Orlego Lotu

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Lokal o powierzchni 63 m² znajduje się na 4 piętrze w budynku z 1980 roku z windą przy ul. Orlego Lotu w Warszawie. Dwustronna ekspozycja północ–południe sprawia, że mieszkanie jes...