• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 462)
  • 2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu
    1 / 16
    2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu

    Góra Kalwaria

    • 479 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe w Górze Kalwarii, położone przy ul. Chopina 19A. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie oferuj...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 9 704 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    niedaleko CH Galeria Mokotów ----------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 156,80 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 11 147 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 180,10 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów. poleca Agencja Nie...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 3 295 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    niedaleko CH Galeria Mokotów ----------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 77,28 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolica...

  • Wynajmę bardzo ładne, fajne mieszkanie na Bielanach(metro)
    1 / 5
    Wynajmę bardzo ładne, fajne mieszkanie na Bielanach(metro)

    Warszawa

    • 3 985 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam bezpośrednio bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie ul Przy Agorze 17. Ciche, w pełni urządzone, świeżo po remocie. Dwa ustawne b.ładne pokoje, oddzielna, widna kuchnia, duża...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 8 734 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa * Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 141,12 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów. poleca Agencja Nie...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 14 823 zł cena
    • 347 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 347,20 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów. poleca Agencja Nieruchom...

  • 3 POKOJE+ 2 BALKONY+ GARAŻ / Bezpośrednio sprzedam
    1 / 5
    3 POKOJE+ 2 BALKONY+ GARAŻ / Bezpośrednio sprzedam

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pok. 57 m2 - ul. Kąty Grodziskie 19E Sprzedam BEZPOŚREDNIO, NOWE mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji "Osiedle Natura" przy ul. Kąty Grodziskie 19 (w pobliżu ulic...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Bliski Tarchomin przy moście Północnym
    1 / 7
    Bliski Tarchomin przy moście Północnym

    Warszawa

    • 1 100 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Bezpośrednio wynajmę duży czysty pokój 11m na ósmym piętrze. Pokój zamykany na klucz .W pozostałych pokojach mieszkają dwie panie .Cena za pokój 1100 złotych plus opłaty licznikow...

  • Dobra lokalizacja - do remontu

    Warszawa

    • 540 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe do remontu. ciemna kuchnia, świetny dojazd do centrum (10 min tramwajem), blisko dworca wschodniego , zamknięte osiedle, 11 piętro przepiękna panora...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 100 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: salka spotkań dla 4 osób w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 14 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 609 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 6-8 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Prosta

    Warszawa » Wola » ul. Prosta

    • 5 250 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób na 24 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nierucho...

  • Dom 277 + działka 2500 m2
    1 / 16
    Dom 277 + działka 2500 m2

    Korzeniówka

    • 2 050 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 7 401 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący z okazałym ogrodem zlokalizowany w urokliwej zacisznej wsi Korzeniówka. W otulinie lasów Choinowskiego Parku Narodowego. Dom posiada 7 pokoi, 2 łazienki, pomieszcz...

  • Saska Kępa | 2 pokojowe | nowe do wynajęcia
    1 / 8
    Saska Kępa | 2 pokojowe | nowe do wynajęcia

    Warszawa

    • 4 800 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia nowe mieszkanie na Saskiej Kępie 2 piętro Osiedle Lizbońska. Mieszkanie znajduje się przy skrzyżowaniu al. Stanów Zjednoczonych i ul. Saskiej w idealnym punkcie komun...

  • Kawalerka gotowa do zamieszkania - Wola - bezpośrednio od właściciela
    1 / 15
    Kawalerka gotowa do zamieszkania - Wola - bezpośrednio od właścic...

    Warszawa

    • 424 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 21 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Bezpośrednio od właściciela Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość - bardzo funkcjonalna i doskonale zlokalizowana kawalerka o powierzchni 20,2 m² w kamienicy z lat 50-tych....

  • Teren budowlany nad jeziorem
    1 / 2
    Teren budowlany nad jeziorem

    Warszawa

    • 65 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duży teren nad prywatnym jeziorem blisko morza. Działka budowlana prąd i woda dojazd drogą asfaltową. Dojazd 45 minut do Gdańska i 2, 5 h od Warszawy. Tu można zbudować rezydencję...

  • OFERUJE DO WYNAJĘCIA PRZYTULNA KAWALERKE W CENTRUM WARSZAWY
    1 / 8
    OFERUJE DO WYNAJĘCIA PRZYTULNA KAWALERKE W CENTRUM WARSZAWY

    Warszawa

    • 2 250 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Bezpośrednio, oferuję do wynajęcia, w bardzo dobrym standardzie, przytulną kawalerkę typu studio o powierzchni 23m2. Mieszkanie posiada widną, otwartą na pokój kuchnię, łazienkę z...

  • Dom Warszawa Wilanów
    1 / 7
    Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 20 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Kontakt telefoniczny: [tel] Do wynajęcia Willa wolnostojąca o powierzchni 450 m2 w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy, w dzielnicy Wilanów. Bardzo wysoki standard wykończeni...

  • Działka budowlana Bobrowiec gm. Piaseczno,
    Działka budowlana Bobrowiec gm. Piaseczno,

    Bobrowiec

    • 1 265 000 zł cena
    • 1 686 m2 powierzchnia
    • 751 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam wyjątkową ofertę działki: Działka budowlana o powierzchni 1 686 m2. Lokalizacja: Bobrowiec, w okolicy domów jednorodzinnych. Media: pełne uzbrojenie - prąd, gaz, wo...