• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 462)
  • Działka 1000 m² MPZP Kajetany, gmina Nadarzyn
    1 / 10
    Działka 1000 m² MPZP Kajetany, gmina Nadarzyn

    Kajetany

    • 450 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr ewid. 198/15 o powierzchni 1000 m² w Kajetanach, gmina Nadarzyn, położona bezpośrednio przy ul. Czarny Las. Działka narożna o wymiarach ok. 32 × 33...

  • Sprzedam mieszkanie Warszawa
    Sprzedam mieszkanie Warszawa

    Warszawa

    • 598 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 39,40 m2, Wawer, Falenica, ul. Bysławska. Mieszkanie własnościowe; przedpokój, 2 pokoje, łazienka, oddzielna widna kuchnia. Doskonała lokalizacja: przystanki au...

  • Doskonała lokalizacja | 40m2 | loggia | 2 pokoje

    Warszawa » Ochota » al. Aleje Jerozolimskie

    • 699 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 17 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,15 m², położone na 8. piętrze budynku przy Alejach Jerozolimskich 147 – w jednej z najlep...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów ul. Bryły

    Warszawa » Mokotów » ul. Bryły

    • 790 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ... Zamieszkaj na Mokotowie! ul. Stefana Bryły! Metro Wilanowska! Prezentujemy mieszkanie 50,70m2. 3 pokoje z widną samodzielną kuchnią Rozkładowe słoneczne Wschód Południ...

  • Działka Nowy Prażmów ul. Akacjowa

    Nowy Prażmów » ul. Akacjowa

    • 249 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy klienci,Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej położonej w spokojnej, zielonej części Nowego Prażmowa. To miejsce, w którym tempo codzienności wy...

  • działka usługowa blisko stacji WKD

    Otrębusy

    • 650 000 zł cena
    • 1 522 m2 powierzchnia
    • 428 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka usługowa o symbolu U usytuowana w Otrębusach z dojazdem od strony ulicy gminnej. Dla tego terenu jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania terenu z przeznaczeniem po...

  • Działka przy lesie pod dom 2-lokalowy MPzP Media!

    Kosów

    • 466 000 zł cena
    • 1 720 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana – Kosów, przy granicy Nadarzyna Lokalizacja: Na sprzedaż urokliwa działka położona w Kosowie, tuż przy granicy z miejscowościami Czarny Las oraz Nadarzyn. Bardzo...

  • GOTOWE - 40 m2 / 2 pokojowe / OGRÓDEK / garaż podziemny
    1 / 7
    GOTOWE - 40 m2 / 2 pokojowe / OGRÓDEK / garaż podziemny

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2 – pokojowe przy ul. Ostródzkiej 123 (40 m2) - nowe osiedle. Opis nieruchomości: Mieszkanie w stanie developerskim, usytuowan...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Magazyn 1 piętro , winda towarowa
    1 / 7
    Magazyn 1 piętro , winda towarowa

    Warszawa

    • 7 665 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - biurowa ok 219 m 2 w nowoczesnym biurowcu klasy A na Mokotowie ....

  • Działka w zielonym Wawrze
    1 / 6
    Działka w zielonym Wawrze

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 977 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1075m2, położona w prestiżowej i zielonej części Warszawy – Wawer. Nieruchomość ma regularny prostokątny kształt, o wymiarach...

  • Mieszkanie WYNAJMĘ bezpośrednio od kwietnia 2026
    1 / 10
    Mieszkanie WYNAJMĘ bezpośrednio od kwietnia 2026

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Nowe, ciche mieszkanie, słoneczne, umeblowane blisko przystanek autobusowy 3min, plac zabaw, basen (10min), market 3min. mieszkanie słoneczne, umeblowane, meble w zabudowie. doprow...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Mała
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Mała

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przytulne mieszkanie z charakterem w świetnej lokalizacji? Kawalerka o powierzchni 27,5 m² na 1 piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy z windą i łączy klimat starej Pragi z wygo...

  • 3 pokoje 74 m² | kuchnia | 2 x WC | garaż | klimatyzacja | 1. strefa ZTM | ogród
    1 / 16
    3 pokoje 74 m² | kuchnia | 2 x WC | garaż | klimatyzacja | 1. str...

    Mysiadło

    • 899 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bez pośredników przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (74 m²) w Mysiadle przy ul. Krótkiej, tuż przy granicy z warszawskim Ursynowem. Nieruchomość idealna dla rodziny lub par...

  • Lokal w Wesoła Stara Miłosna , w prywatnym domu
    1 / 8
    Lokal w Wesoła Stara Miłosna , w prywatnym domu

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WARSZAWA-WESOŁA , Stara Miłosna, ok. 76 m2 do wynajęcia, lokal w domu jednorodzinnym w przyziemiu, na prywatnym terenie. Idealny na lokal biurowy, gabinet psychologa, logopedy,...

  • Oferta INWESTYCYJNA! - Lokal usługowy z NAJEMCĄ - Praga Pd
    Oferta INWESTYCYJNA! - Lokal usługowy z NAJEMCĄ - Praga Pd

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 314 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy NA SPRZEDAŻ lokal użytkowy z najemcą - doskonała OFERTA INWESTYCYJNA! Powierzchnia lokalu to 102 m2 z czego ok. 15 m2 stanowi powierzchnia antresoli. Wysokość pomieszcz...

  • Jasne, ciche 3 pokojowe ostatnie piętro, Ursynów
    1 / 8
    Jasne, ciche 3 pokojowe ostatnie piętro, Ursynów

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie Metro Natolin 5 min pieszo Nieruchomość składa się z: -trzech niezależnych pokoi/21.81, 10.06, 11.83 m -widnej kuchni w zabudowie...

  • SUPER biuro 130 m2, al. Jana Pawła II - NOWOLIPKI
    SUPER biuro 130 m2, al. Jana Pawła II - NOWOLIPKI

    Warszawa

    • 9 742 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia, przestronny i widny lokal biurowy o powierzchni 129,90 m2 znajdujący się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola. W najbliższym sąsiedz...

  • Dom Warszawa Wilanów
    1 / 12
    Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 3 900 000 zł cena
    • 414 m2 powierzchnia
    • 9 421 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy NA SPRZEDAŻ duży dom wolnostojący, jednorodzinny na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Wilanowie - okolice Centrum Powsina - jeden z najbardziej pożądanych...

  • 2-pokoje w Royal Residence Wilanów
    1 / 15
    2-pokoje w Royal Residence Wilanów

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 24 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,23 m², położone w prestiżowej inwestycji Royal Residence przy ul. Sarmackiej 27,...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Sonaty
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Sonaty

    Warszawa

    • 2 850 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przestronne Studio / Metro Służew / Komórka lokatorska / Dostępne od 01.03.2026 Studio o powierzchni ~ 30 m2 w nowoczesnej inwestycji w przepięknej i bezpiecznej warszawskiej dzi...