• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 462)
  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola, Skierniewicka
    1 / 10
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola, Skierniewicka

    Warszawa

    • 1 300 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

      + Czynsz bazowy: 1 300 PLN netto / 1 stanowisko pracy / 1 miesiąc  ................................................................................................................

  • Biuro 130 m - Mokotów super skomunikowane.
    1 / 9
    Biuro 130 m - Mokotów super skomunikowane.

    Warszawa

    • 13 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia kameralne biuro 130 m 2 posiadające dużą windę, recepcje, 4 gabinetów, sale konferencyjną, serwerownie, pokój socjalny, toaletę. Lokal wyposażony jest w klimatyzację...

  • Blisko Al. Waszyngtona 135 m2 - Polecam !
    1 / 10
    Blisko Al. Waszyngtona 135 m2 - Polecam !

    Warszawa

    • 5 700 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 135 m2 w pełni umeblowany na parterze budynku usługowo-mieszkalnego na warszawskim Grochowie w otoczeniu zieleni z czterostanowiskowym park...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Jana Rosoła
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Jana Rosoła

    Warszawa

    • 977 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.17,66 m2na3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Białołęka, Dworska, Modlińska
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Białołęka, Dwors...

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    KOSZTY I OPŁATY: Czynsz najmu - 4000 PLN miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 650 PLN miesięcznie Media - płatne wg. zużycia 1 miejsce parkingowe - 70 PLN miesięcznie Kaucja - do uz...

  • Segment Skrajny pow.75m²,Ogródek,Super Lokalizacja
    1 / 9
    Segment Skrajny pow.75m²,Ogródek,Super Lokalizacja

    Warszawa

    • 1 150 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 15 541 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal mieszkalny skrajny w zabudowie bliźniaczej o pow. 74,98 m² znajdujący się przy ul. Armii Krajowej w Warszawie dzielnicy Wesoła. Nieruchomość...

  • Działka Zalesie Górne gm. Piaseczno
    1 / 6
    Działka Zalesie Górne gm. Piaseczno

    Zalesie Górne

    • 1 290 000 zł cena
    • 2 846 m2 powierzchnia
    • 454 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 2846 m2 zlokalizowana w Zalesiu Górnym, gm. Piaseczno. Działka w otoczeniu domów jednorodzinnych i lasu. Stacja kolejowa w odległości 300 m, najbliższy p...

  • Działka usługowa Piastów
    1 / 2
    Działka usługowa Piastów

    Piastów

    • 790 000 zł cena
    • 697 m2 powierzchnia
    • 1 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż narożna działka o pow. 697 m2 zlokalizowana w Piastowie. Działka w kształcie trapezu o przybliżonych wymiarach: 36 x 37 x 27 x 13 . Częściowo zadrzewiona, w tra...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Warszawa Wawer
    1 / 3
    Działka Warszawa Wawer

    Warszawa

    • 867 000 zł cena
    • 897 m2 powierzchnia
    • 967 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 897 m2 zlokalizowana w Falenicy , w dzielnicy Wawer . W najbliższej okolicy tereny zielone i budynki mieszkalne, sklepy spożywcze, piekar...

  • Działka Warszawa Wawer
    1 / 3
    Działka Warszawa Wawer

    Warszawa

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 zlokalizowana w Falenicy , w dzielnicy Wawer . W najbliższej okolicy tereny zielone i budynki mieszkalne, sklepy spożywcze, przed...

  • Lokal użytkowy Tomice gm. Góra Kalwaria, Puławska
    1 / 8
    Lokal użytkowy Tomice gm. Góra Kalwaria, Puławska

    Tomice

    • 13 530 000 zł cena
    • 2 390 m2 powierzchnia
    • 5 662 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Tomicach, na działce o pow. 15 023 m2. W skład nieruchomości wchodzą: 1. Hotel (294 m2) - 12 pokoi z łazienkami. 2. Restauracja...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa Wola

    Warszawa

    • 1 722 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 21 260 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal o powierzchni 81,42 m2 usytuowany na parterze w nowoczesnym budynku na Woli. Atrakcyjna lokalizacja: w odległości 500 m s tacja metra Księcia Janusza , w pobl...

  • ⭐⭐⭐⭐ SUPER 95 m OPEN SPACE, WSZYSTKO W CENIE !!!⭐⭐
    1 / 7
    ⭐⭐⭐⭐ SUPER 95 m OPEN SPACE, WSZYSTKO W CENIE !!!⭐⭐

    Warszawa

    • 6 460 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia, przestronny i widny lokal biurowy o powierzchni 95 m2. Biurowiec położony w strategicznym miejscu dzielnicy Włochy. Doskonale skomunikowany z miastem. W pobliżu lini...

  • Dom Góra Kalwaria rynek pierwotny ul.

    Góra Kalwaria

    • 960 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 5 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 172 m², zrealizowanego w standardzie deweloperskim, z dbałością o...

  • Atrakcyjna lokalizacja, ładna działka Pęcice.

    Pęcice

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 197 m2 powierzchnia
    • 961 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, budynki wolno stojące i bliźniacze. W cenie udział w drodze wewnętrznej, dojazdowej do działki. MPZP p...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz ul. Władysława Broniewskiego

    Warszawa » Żoliborz » ul. Broniewskiego

    • 595 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o doskonałym rozkładzie, z osobną kuchnią, o powierzchni 41,12 m2. Położone na warszawskim Żoliborzu przy ul. Broniewskiego. Usytuowane na 6. pięt...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Wyględów

    Warszawa » Mokotów

    • 5 900 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajmu apartament na Mokotowie, Pole Mokotowskie. Osiedle Eko Park, przy Oranżerii z ochroną i monitoringiem. W osiedlu usługi, handel, gastronomia, dużo zieleni, cisza, spo...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Włochy ul. Ryżowa

    Warszawa » Włochy » ul. Ryżowa

    • 756 € cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 47,30 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Ryżowej poleca Property Office (tel. [tel], mail: [...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Gumińska

    Warszawa » Wola » ul. Gumińska

    • 620 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 21 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 29 mkw, znajdującą się na 2 piętrze w bloku mieszkalnym z windą z 2020 roku zlokalizowanym na zamkniętym osiedlu przy ul. Gumińskiej na...

  • Klimatyczne biuro 64 m - "Eko Park" - Polecam

    Warszawa » Mokotów

    • 1 530 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 23 907 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży piękny słoneczny lokal użytkowy, do zagospodarowania na biuro lub usługi. Idealny na biuro notarialne lub adwokackie.Lokal składa się z dużego pomieszczenia, w którym...