• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 462)
  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 66 739 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 1200 m², zlokalizowana w nowoczesnym budynku biurowym przy ul. Postępu. Biuro zostało zaprojekto...

  • BUDYNEK KOMERCYJNY WARSZAWA 16km OD CENTRUM TRAKT BRZESKI
    1 / 8
    BUDYNEK KOMERCYJNY WARSZAWA 16km OD CENTRUM TRAKT BRZESKI

    Warszawa

    • 4 800 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WARSZAWA –WESOŁA-WAWER TRAKT BRZESKI /JEŹDZIECKA PRZY 2-PASMOWEJ TRASIE TRAKT BRZESKI 16 KM OD CENTRUM [ HANDEL ; MAGAZYNY ; BIURA ; PRODUKCJA ; USŁUGI Budynek i Reklamy na nim...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Puławska
    Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Puławska

    Warszawa

    • 18 450 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o pow. 270 m2 usytuowany na II piętrze budynku z 2000 roku, zlokalizowany w dzielnicy Ursynów przy ul. Puławskiej. Doskonała lokalizacja. Duże natężenie ruchu...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka, Pasłęcka
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka, Pasłęcka

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Białołęka - Tarchomin, ul. Pasłęcka 14C Metraż: ok. 81 m² powierzchni użytkowej + poddasze ok. 15 m² Piętro: 3/3 (mieszkanie dwupoziomowe...

  • Dom Reguły gm. Michałowice
    1 / 10
    Dom Reguły gm. Michałowice

    Reguły

    • 2 200 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 140 m2, na działce o pow. 1833 m2, zlokalizowany w Regułach. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Przystanek autobusowy 800 m, stacja WKD 1,3 km....

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Nowogrodzka
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Nowogrodzka

    Warszawa

    • 4 111 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 35 m2 usytuowany na 3 piętrze w sześciopiętrowym biurowcu przy ul. Nowogrodzkiej. Korzystna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy. Wokół li...

  • Działka Warszawa Wilanów
    1 / 4
    Działka Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 2 739 800 zł cena
    • 2 884 m2 powierzchnia
    • 950 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 2884 m2 zlokalizowana w dzielnicy Wilanów-Powsin. Działka niezabudowana, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w pobliżu Parku Kultury w Powsinie i Las...

  • Lokal użytkowy Michałowice
    1 / 7
    Lokal użytkowy Michałowice

    Michałowice

    • 12 300 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biurowy lokal o pow. 153 m2 zlokalizowany w Michałowicach w sąsiedztwie Alei Jerozolimskich. Dobry dojazd do Warszawy. Lokal usytuowany na 1 piętrze. Pomieszcze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle, Czerwonego Krzyża
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle, Czerwonego Krzyża

    Warszawa

    • 7 752 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajmu lokal mieszkalny na zielonym, warszawskim Powiślu. Oferta w odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy. Doskonała lokalizacja, pełna infrastruktura miejska. Mieszkanie m...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 22 245 € cena
    • 1 483 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 1483 m², zlokalizowana w nowoczesnym budynku biurowym przy ul. Postępu.Biuro zostało zaprojektowa...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 2 775 € cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 25 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowy 110,31 m2 usytuowany na parterze z dużymi witrynami i wyjściem na ulice zlokalizowany przy ul. Postępu.Lokal przystosowany pod różnego rodzaju działalno...