• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • 2 POKOJE BLISKO PARKU!
    1 / 6

    Nowe

    2 POKOJE BLISKO PARKU!

    Warszawa

    • 419 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 19 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie przy parku Kombatantów blisko PKP Stare Włochy! Kamienica z 1938 roku w trakcie kompleksowego remontu. Zakończenie prac III kw.2026r ROZKŁAD MIESZKANIA Oryginalne i z...

  • Jagodno z pełnym zapleczem: Garaż i Komórka
    1 / 16

    Nowe

    Jagodno z pełnym zapleczem: Garaż i Komórka

    Wrocław

    • 729 999 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Poranek wita Cię falą naturalnego światła, wpadającego przez wschodnie okna. Poczuj aromat kawy na przestrzennym balkonie, który staje się Twoim punktem regeneracji. Każdy metr tej...

  • Strzał dolarów: 3 pokoje + Kuchnia + Gwarancja
    1 / 16

    Nowe

    Strzał dolarów: 3 pokoje + Kuchnia + Gwarancja

    Wrocław

    • 550 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zanim zaczniesz obliczać zwrot z inwestycji w tę nieruchomość, mam dla Ciebie wiadomość, która zapewni Ci święty spokój. Jako jedyna osoba posiadająca tą ofertę, biorę na siebie pe...

  • 3-pokojowe CZTERY PORY ROKU Kołobrzeg

    Nowe

    3-pokojowe CZTERY PORY ROKU Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 750 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie  na kameralnym  i nowoczesnym osiedlu CZTERY PORY ROKU !!! Idealne  dla rodzin z dziećmi, jak i osób szukających spokoju i komfortu w...

  • 63,73 m2 | do remontu | miejsce postojowe
    1 / 11

    Nowe

    63,73 m2 | do remontu | miejsce postojowe

    Łódź

    • 265 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania z potencjałem, które urządzisz dokładnie po swojemu? A może interesuje Cię nieruchomość inwestycyjna w rozwijającej się części Łodzi? To mieszkanie przy ul. Kili...

  • Duże mieszkanie 4 pokoje , bezczynszowe , 2x parking GRATIS
    1 / 5

    Nowe

    Duże mieszkanie 4 pokoje , bezczynszowe , 2x parking GRATIS

    Opole

    • 899 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 10 454 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezczynszowe 4 pokojowe mieszkanie w bliźniaku – Opole, Winowska Cena 899 000 zł OFERTA PRYWATNA , BEZ POŚREDNIKÓW Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 8...

  • Mieszkanie | 2 pokoje | widok na panoramę miasta
    1 / 7

    Nowe

    Mieszkanie | 2 pokoje | widok na panoramę miasta

    Częstochowa

    • 290 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Dąbrowskiego w Częstochowie, w niskim bloku na czwartym piętrze. To propozycja dla osób, które poszukują nieruchom...

  • OKAZJA! Przedsprzedaż Lofty ul. Moniuszki |Balkon|7500zł/m2
    1 / 6

    Nowe

    OKAZJA! Przedsprzedaż Lofty ul. Moniuszki |Balkon|7500zł/m2

    Radom

    • 487 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Rusza prestiżowa renowacja zabytkowej kamienicy przy ul. Moniuszki (serce Radomia). To unikalna okazja, aby nabyć luksusowy apartament w cenie znacznie niższej od rynkowej dzięki w...

  • Sprzedam mieszkanie Pieczewo 3 pokoje 4 piętro
    1 / 2

    Nowe

    Sprzedam mieszkanie Pieczewo 3 pokoje 4 piętro

    Olsztyn

    • 444 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie Do remontu kuchnia i łazienka 4 piętro bez windy; mieszkanie przy samym lesie, z dużym balkonem i piwnicą Czynsz ok. 650zl Możliwa zamiana na siedlisko n...

  • Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 329 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam zadbane 2 Pokojowe w Gliwicach ul. Krucza (Sikornik) w ocieplonym bloku po termomodernizacji . Lokalizacja: 3 km od Centrum Gliwic ze świetnym dojazdem do Autostrad...

  • Nowoczesne, 2 pokoje, blisko Jasionki

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 578 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63 m2 z loggią. Mieszkanie jest wolne od zaraz. Nieruchomość znajduje się przy...

  • Stary Żoliborz- ul. ks. J.Popiełuszki

    Warszawa » Żoliborz » ul. Popiełuszki

    • 599 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie położone na Starym Żoliborzu, przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki . Kamienica z 1955 roku po remoncie elewacji i klatek schodowych Położenia kamienicy jest w idealnym pun...

  • Mieszkanie Częstochowa ul. Aleja Armii Krajowej

    Częstochowa » al. Aleja Armii Krajowej

    • 265 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie ! Atuty :- 1 piętro w bloku czteropiętrowym -  37m powierzchni- duży balkon - do wł...

  • Funkcjonalne 3 pok.po remoncie,Opole.ZWM.

    Opole

    • 639 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania trzypokojowe o powierzchni użytkowej 60,20 m2 w Opolu., dz. Armii Krajowej, położonego na 8p. w 10 p. budy...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Filarskiego

    Gdańsk » Letnica » ul. Filarskiego

    • 3 300 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesny apartament premium w inwestycji PORTO | 1 km od morza | Siłownia | Garaż Na wynajem wyjątkowy apartament położony w prestiżowej inwestycji PORTO by ROBYG przy ul. Fila...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Pańska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Pańska

    • 4 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie po właśnie skończonym generalnym remoncie. Lokal będzie umeblowany. Wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie przy ul. Pańs...

  • Mieszkanie dwu pokojowe z balkonem Op.Stare Miasto

    Opole » Śródmieście

    • 480 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49 m2, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku, w Opolu, na Starym mieście. Mieszkanie w standardz...

  • Garaż za 1 zł | 4 pokoje + Ogród | Katowice Ligota

    Katowice » Ligota-Panewniki

    • 696 925 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zatrzymaj się. Właśnie znalazłeś ofertę, w której matematyka wygrywa z marketingiem. Kupujesz funkcjonalne 4 pokoje w prestiżowej Ligocie, a miejsce w garażu podziemnym (warte 41 0...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Stoki ul. Listopadowa

    Łódź » Widzew » ul. Listopadowa

    • 499 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,85 m , położone na parterze w inwestycji Natura Park przy ul. Listopadowej na łódzkich Stokach. Lokal znajduje się w kameralny...

  • Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie-Demptowo ul. Chabrowa

    Gdynia » Pustki Cisowskie-Demptowo » ul. Chabrowa

    • 2 400 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia odświeżone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone przy ul. Chabrowej 3D w Gdyni, w spokojnej i zielonej dzielnicy Pustki Cisowskie-Demptowo (8 minut aute...