• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • Mieszkanie Lublin, Motorowa

    Nowe

    Mieszkanie Lublin, Motorowa

    Lublin

    • 389 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,36 m2 zlokalizowane w niskim bloku przy ulicy Motorowej 7 w Lublinie. Blok został oddany do użytku w latach 60-tych. Układ mieszka...

  • Przestronne mieszkanie blisko jeziora CENTRUM

    Nowe

    Przestronne mieszkanie blisko jeziora CENTRUM

    Szczecinek

    • 459 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 5 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą przestronnego mieszkania położonego w centrum Szczecinka przy ulicy Emilii Plater - blisko jeziora, przystani wodnej oraz szkoły muzyc...

  • Mieszkanie Katowice Dolina Trzech Stawów, Graniczna

    Nowe

    Mieszkanie Katowice Dolina Trzech Stawów, Graniczna

    Katowice

    • 480 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiam ofertę - mieszkanie na sprzedaż. Katowice, Dolina Trzech Stawów / Osiedle Paderewskiego ul. Graniczna. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z moż...

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack, Waleriana Szefki
    1 / 11

    Nowe

    Mieszkanie Gdynia Wielki Kack, Waleriana Szefki

    Gdynia

    • 794 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 877 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    SŁONECZNE | DWUPOZIOMOWE | DOBRA LOKALIZACJA | GDYNIA WIELKI KACK Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie

    Nowe

    Mieszkanie Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 799 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament 3 pokojowy z widokiem na morze w pierwszej linii zabudowy, tuż przy wydmach Główne atuty: #widok na morze #pierwsza linia zabudowy #w pełni wyposażony #możliwość kupna...

  • Mieszkanie Kutno, Kanclerza Andrzeja Zamoyskiego

    Nowe

    Mieszkanie Kutno, Kanclerza Andrzeja Zamoyskiego

    Kutno

    • 320 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Zamoyskiego w Kutnie - w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dane nieruchomości: pomieszczenia: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, osobne WC, p...

  • Top kawalerka z potencjałem! Park za rogiem
    1 / 16

    Nowe

    Top kawalerka z potencjałem! Park za rogiem

    Oświęcim

    • 249 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w Oświęcimiu na os. Chemików, przy ul. Mieszka I. To doskonale skomunikowane osiedle, położone tuż przy Parku Pokoju, oferujące szybki dostęp d...

  • 3 POKOJE Z DWOMA BALKONAMI!
    1 / 6

    Nowe

    3 POKOJE Z DWOMA BALKONAMI!

    Warszawa

    • 744 046 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie przy parku Kombatantów blisko PKP Stare Włochy! Kamienica z 1938 roku w trakcie kompleksowego remontu. Zakończenie prac III kw 2026r. Trzypokojowe mieszkanie z dwoma ba...

  • Mieszkanie Siedlce, ul. 10 Lutego
    1 / 16

    Nowe

    Mieszkanie Siedlce, ul. 10 Lutego

    Siedlce

    • 780 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,12 m², zlokalizowane przy ul. 10 Lutego w Siedlcach. Znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku z 2002 roku, wyko...

  • Twój Golden Ticket
    1 / 16

    Nowe

    Twój Golden Ticket

    Wrocław

    • 670 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Pozwól, że Ci coś powiem. Większość ludzi patrzy na to mieszkanie i widzi podłogi do wymiany. Ale Ty? Ty jesteś inny. Ty widzisz 60,4 m² czystego zysku i przestrzeń, która po remon...

  • 3-pokoje, duży taras,  Osiedle Unii Europejskiej
    1 / 12

    Nowe

    3-pokoje, duży taras, Osiedle Unii Europejskiej

    Koszalin

    • 599 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowe i przestronne mieszkanie usytuowane na parterze, nowoczesnego, 3-piętrowego budynku z windą z 2021r. Budynek wyposażony w windę, bez...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Osiedle Podwawelskie, Słomiana
    1 / 15

    Nowe

    Mieszkanie Kraków Dębniki, Osiedle Podwawelskie, Słomiana

    Kraków

    • 698 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | 3 OSOBNE POKOJE Z BALKONEM UL. SŁOMIANA - OS.PODWAWELSKIE Tylko w naszym biurze Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47,3 M2 zlokalizowane na 4 piętrze w bloku...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Kłodnicka
    1 / 15

    Nowe

    Mieszkanie Katowice Ligota, Kłodnicka

    Katowice

    • 380 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Ligocie przy ul. Kłodnickiej. MIESZKANIE JEST PO GENERALNYM REMONCIE - NIGDY NIE ZAMIESZKANE! Lokal stanowiący odrębną...

  • Nad dachami Ursynowa - loft 91 m2, metro M1 Kabaty
    1 / 12

    Nowe

    Nad dachami Ursynowa - loft 91 m2, metro M1 Kabaty

    Warszawa

    • 1 590 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 17 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH (OFERTA 0%)! Istnieją mieszkania, o których powiedzieć możemy, iż są OK, ale i takie, w których od pierwszej chwili czuć to coś, co sprawia, że aż chce...

  • Mieszkanie Opole Śródmieście, Chabrów

    Nowe

    Mieszkanie Opole Śródmieście, Chabrów

    Opole

    • 529 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na 6 piętrze 10-pietrowego wieżowca przy ul.Chabrów (ostatni Deskowiec). Mieszkanie o powierzchni 46,44 2...

  • Na sprzedaż mieszkanie BEZCZYNSZOWE
    1 / 16

    Nowe

    Na sprzedaż mieszkanie BEZCZYNSZOWE

    Białogard

    • 419 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 3 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie BEZCZYNSZOWE o pow. 112,46 m2 z wydzielonymi dwoma lokalami !!! Główne atuty nieruchomości: - MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE - DUŻY METRAŻ 112,46 M2 - DWA  WYDZIE...

  • Mieszkanie 31,13 m2 w bloku z windą CO miejskie
    1 / 13

    Nowe

    Mieszkanie 31,13 m2 w bloku z windą CO miejskie

    Zabrze

    • 249 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Idealna oferta na start i rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu - wchodzisz i mieszkasz! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 31,13...

  • M4 na Południu/ parter/ loggia
    1 / 16

    Nowe

    M4 na Południu/ parter/ loggia

    Włocławek

    • 369 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mapa Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w niskim bloku na osiedlu Południe. Mieszkanie o komfortowym rozkładzie z centralnie położonym przedp...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, ul. Wiosenna

    Nowe

    Mieszkanie Kołobrzeg, ul. Wiosenna

    Kołobrzeg

    • 650 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 7 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż  4-pokojowe duże mieszkanie o powierzchni 87,67 m2 położone 300 m od morza!!!!!! IDEALNE POD INWESTYCJĘ !!! Główne atuty nieruchomości: - 300 M OD PLAŻY - W POBLIŻU P...

  • Oferuję na sprzedaż apartament 350 m od morza !!!

    Nowe

    Oferuję na sprzedaż apartament 350 m od morza !!!

    Sianożęty

    • 470 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 16 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Oferuje na sprzedaż nowoczesny apartament w topowej lokalizacji,  zaledwie 350 m od morza!!! Główne atuty nieruchomości: - APARTAMENT W TURYSTYCZNYM KURORCIE - BASEN I STREFA RELA...