• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 244 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania w sprawdzonej, rodzinnej lokalizacji w Jaśle, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może myślisz o bezpiecznej inwestycji pod wynajem? Ta oferta ł...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 215 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE-44M- UL FRANCISZKAŃSKA W JAŚLE! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,40 m, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Jasła przy ul. Franciszk...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 224 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 47,8m2 - idealnego dla małej rodziny z dzieckiem lub pary z planami na...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 359 900 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie na III piętrze Jasło, ul. Dworcowa. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny i ustawny rozkład pomieszczeń, który stwarza dogod...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 304 900 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Szukasz przestronnego mieszkania z możliwością zamieszkania od zaraz bez ryzyka remontu i dodatkowych nakładów? Nasza nowa oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Na sprz...

  • Mieszkanie Jasło rynek pierwotny

    Jasło

    • 475 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WYJĄTKOWE MIESZKANIA Z PRYWATNYMI OGRODAMI - NOWA INWESTYCJA Z 2025 ROKU -JASŁO UL. ULASZOWICE! Z dumą prezentujemy kameralną inwestycję obejmującą cztery nowoczesne mieszkania...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu komfortowe, świeżo po kapitalnym remoncie mieszkanie bezczynszowe, usytuowane w kamienicy na I piętrze, Jasło ul. Dworcowa. Mieszkanie o powierzchni szaco...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 248 900 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż duże mieszkanie usytuowane na I piętrze, dwupiętrowego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Adama Mickiewicza. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 54m2 posiada ogr...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 269 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 50,07 m w świetnej lokalizacji Jasło, ul. Mickiewicza Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego mieszkania o po...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służew ul. Aleja Wyścigowa

    Warszawa » Mokotów » al. Aleja Wyścigowa

    • 5 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o pow. 80 m2 zlokalizowane przy Al. Wyścigowej 4 na warszawskim Mokotowie- Służewcu. Lokal usytuowany na 2-gim piętrze w budynku wybudowa...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Ksawerów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 7 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 135 m², położony przy ul. Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 9. piętrze budynku z windą. Funkcjonalny ukł...

  • Mieszkanie Jasło rynek pierwotny

    Jasło

    • 372 385 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży trzech mieszkań z nowej inwestycji Zielony Zakątek w Jaśle miejsca, w którym cis...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Szwedzka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Szwedzka

    • 2 750 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z bardzo dobrze zagospodarowaną przestrzenią.  Nieruchomość o powierzchni 33,00 m2 zlokalizowana przy ul. Szwedzkiej (5 minut...

  • Mieszkanie Niegłowice

    Niegłowice

    • 249 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferujemy parter domu jednorodzinnego, położonego w miejscowości Niegłowice, gmina Jasło - w cichej okolicy, z łatwym dostępem do miejskich udogodnień. To doskonał...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 349 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą wyjątkową i niezwykle atrakcyjną ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania w centrum Jasła, ul. Słowackiego - świeżo po kapitalnym remo...

  • Mieszkanie Dębica

    Dębica

    • 449 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 4 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie na II piętrze Dębica, os. Matejki. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny i ustawny rozkład pomieszczeń, który stwarza dogo...

  • Mieszkanie Giżycko ul. Kolejowa

    Giżycko » ul. Kolejowa

    • 2 200 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Giżycku przy ulicy Kolejowej 22A/41 o powierzchni 29,40 m2. Nieruchomość mieści się na III piętrze bloku z windą. W skład mi...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście

    Warszawa » Śródmieście

    • 25 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Apartament 142 m z panoramicznym widokiem, werandą 28 m oraz loggię o powierzchni 3,65 m.przy Parku Mirowskim. Przestronne, doskonale zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie, położ...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Williama Lindleya

    Łódź » Śródmieście » ul. Lindleya

    • 3 200 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42 m2 na inwestycji Primo IV przy ul. Lindleya 8 w ścisłym centrum miasta. Apartamentowiec z 2025 r. w bliskim sąsiedztwie dworca...

  • Ogród 81m | 4 pokoje | PŁD-ZACH | Promocja Cenowa!

    Katowice » Ligota-Panewniki

    • 667 950 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Szukasz domu, ale chcesz zostać w mieście? To mieszkanie to jedyna taka konfiguracja w Ligocie. 61 mkw inteligentnie zaprojektowanej przestrzeni z gigantycznym, słonecznym ogrodem...