• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Zamiejska

    Gdańsk » Chełm » ul. Zamiejska

    • 3 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym w Gdańsku przy ul. Zamiejskiej.LOKALIZACJA:Z okien rozpościera się spektakular...

  • Miejsce dla rodziny | 4 pokoje | Promocja cenowa !

    Zabrze » Centrum Południe

    • 522 972 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Bez podatku PCC i prowizji !Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 65,73 m², położone na 3. piętrze nowoczesnej inwestycji w centrum Zabrza. To przestrzeń zap...

  • Mieszkanie Jastrzębia Góra ul. Klifowa

    Jastrzębia Góra » ul. Klifowa

    • 650 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Jastrzębia Góra ul. Klifowa - wyjątkowa lokalizacja - odległość zaledwie 150 m od morza i plaży - wejście na plażę nr 18Jastrzębia Góra to Twoje miejsce nad morzem! Zostań właścici...

  • Centrum, blisko uczelni, 3 pokoje

    Rzeszów » ul. Dąbrowskiego

    • 546 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskieg...

  • 4 pokoje | 2 balkony | Ligota | Garaż za 1 ZŁ!

    Katowice » Ligota-Panewniki

    • 837 726 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zanim zaczniesz negocjować cenę, policz, ile już zarobiłeś. W tej ofercie miejsce postojowe w hali garażowej (warte 41 000 zł) otrzymujesz za 1 zł. Dodaj do tego brak podatku PCC o...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 469 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ekskluzywne mieszkanie w stylu glamour, Zielona Kotlina nowe budownictwo, wysoki standard, gotowe do wprowadzenia! Zapraszamy do miejsca, które łączy w sobie elegancję, nowocz...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 259 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ustawne mieszkanie usytuowane na IV piętrze, niskiego pięciokondygnacyjnego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Krasińskiego. To idealna pr...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 349 900 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 644 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni szacowanej na ok. 62 m z balkonem, 2- piętro, ul. Sikorskiego w Jaśle! Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 304 900 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Szukasz przestronnego mieszkania z możliwością zamieszkania od zaraz bez ryzyka remontu i dodatkowych nakładów? Nasza nowa oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Na sprz...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 1 550 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz przytulnego mieszkania w bardzo dobrym standardzie na wynajem? Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą atrakcyjnego mieszkanie zlokalizowane na III piętr...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 1 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KOMFORTOWE ORAZ BARDZO FUNKCJONALNE MIESZKANIE Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM 45M2-ULICA M.KOPERNIKA W JAŚLE! Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 180 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 3 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE Z DUŻYM POTENCJAŁEM UL. METZGERA JASŁO 52,5M2 DO GENERALNEGO REMONTU! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić całkowicie po swojemu? Ta oferta to idealna propozyc...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 2 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze, czteropiętrowego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Szkoln...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 1 490 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze, ocieplonego bloku w Jasła przy ul. Marii Skłodowskiej - Curie. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu komfortowe, świeżo po kapitalnym remoncie mieszkanie bezczynszowe, usytuowane w kamienicy na I piętrze, Jasło ul. Dworcowa. Mieszkanie o powierzchni szaco...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 329 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie usytuowane na II piętrze, niskiego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Adama Mickiewicza. Mieszkanie po ge...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 439 900 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z bardziej cenionych osiedli w Jaśle przy ul. Sikorskiego. Lokalizacja...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 304 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż ustawne i przytulne mieszkanie zlokalizowane na jednym z bardziej cenionych osiedli w Jaśle przy ul. Szkolnej. Lokalizacja ta stwa...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 1 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie, które jednocześnie stanowi całe piętro domu jednorodzinnego w świetnej lokalizacji Jasła, ul. Karoliny Kózkówny....

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 2 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Z radością prezentujemy Państwu na wynajem cztery piękne, nowoczesne mieszkanie usytuowane w nowo-wybudowanym budynku wielorodzinnym z 2025 roku przy ul. Ulaszowice w Jaśle!...