• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • Ostatnie mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Ostatnie mieszkanie 2 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 323 752 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 994 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    GRIFFIN HOUSE to nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone w spokojnej i malowniczej części Stargardu, zaledwie kilka minut od centrum. Inwestycja łączy w sobie komfort życia blisko...

  • 3 pokojowe mieszkanie 48 m², balkon, I p., os. Asnyka
    1 / 16
    3 pokojowe mieszkanie 48 m², balkon, I p., os. Asnyka

    Kalisz

    • 425 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku po termomodernizacji, wybudowanym w 1977...

  • Czteropokojowy Apartament z Garażem Podziemnym
    1 / 16
    Czteropokojowy Apartament z Garażem Podziemnym

    Częstochowa

    • 875 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 10 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży wraz z całym wyposażeniem komfortowe mieszkanie w apartamentowcu w dzielnicy Parkitka . Mieszkanie położone na 4, ostatnim piętrze...

  • 3 pokoje do remontu parter idealne na biuro!
    1 / 15
    3 pokoje do remontu parter idealne na biuro!

    Szczecin

    • 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mamy dla Ciebie ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego do remontu przy ul. Wojska Polskiego. W skład nieruchomości wchodzi: -salon z wyjściem na balkon , -pokój, -pokój, -pokój,...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w Kłodzinie koło Przelewic
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe w Kłodzinie koło Przelewic

    Kłodzino

    • 160 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ofertą jest sprzedaż mieszkania dwupokojowego w miejscowości Kłodzino koło Przelewic w zachodniopomorskim. Mieszkanie o powierzchni 57m2 jest usytuowane na parterze w budynku czter...

  • Duże dwupoziomowe mieszkanie w Brzeźnicy.
    1 / 11
    Duże dwupoziomowe mieszkanie w Brzeźnicy.

    Brzeźnica

    • 135 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 1 008 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe położone w spokojnej miejscowości Brzeźnica, w sąsiedztwie Białego Boru. Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla osób ce...

  • Mieszkanie świeżo po remoncie - Pieńsk 55 m²
    1 / 16
    Mieszkanie świeżo po remoncie - Pieńsk 55 m²

    Pieńsk

    • 430 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    NOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE NA PARTERZE Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dostępem do codziennej infrastruktury...

  • Najlepsza oferta 3-pokojowego mieszkania w okolicy
    1 / 16
    Najlepsza oferta 3-pokojowego mieszkania w okolicy

    Kraków

    • 729 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą, która jest jedyną, aktualnie dostępną taką na rynku. Budynek jest gotowy do zamieszkania, oddany do użytku, a 95% mieszkań jest już zam...

  • Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Psie Pole Psie Pole, Sołtysowice
    Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Psie Pole Psie Pole, Sołtysowice

    Wrocław

    • 699 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    BEZ PROWIZJI I PCC Na sprzedaż bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w nowoczesnym budynku, położonym przy spokojnej, bocznej ulicy. Idealne zarówno dla r...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała, Tadeusza Kościuszki
    Mieszkanie Bielsko-Biała, Tadeusza Kościuszki

    Bielsko-Biała

    • 695 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 75 m² - ul. Kościuszki, 1. piętro w kamienicy Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m², położone na 1. piętrze w zadb...

  • Płochocin: Mieszkanie 70m2, 2 pokoje, blisko PKP
    1 / 12
    Płochocin: Mieszkanie 70m2, 2 pokoje, blisko PKP

    Płochocin

    • 539 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 70 m², położonego przy ul. Fabrycznej 3A w Płochocinie. Lokal znajduje się na pie...

  • Mieszkanie Lubań, Bolesława Krzywoustego
    Mieszkanie Lubań, Bolesława Krzywoustego

    Lubań

    • 329 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem na ulicy Mikołaja 12 w Lubaniu, o powierzchni 66,24m2 do remontu. MIESZKANIE jest w pełni rozkładowe, składa się z: -salonu z aneksem kuchenny...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze Wielkie, Chłopska
    Mieszkanie Gdańsk Przymorze Wielkie, Chłopska

    Gdańsk

    • 459 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 15 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferta dostępna tylko u nas! Na sprzedaż przestronna kawalerka zlokalizowana w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Przymorze w bloku 4 piętrowym 1975r. Budynek po remoncie...

  • Mieszkanie 46m2 - PARTER - 3 pokoje przy Zofilasku
    1 / 16
    Mieszkanie 46m2 - PARTER - 3 pokoje przy Zofilasku

    Biała Podlaska

    • 317 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 045 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, obok Zofilasku, przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię 45.91m2, znajduje się na parterz...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Teofilów, Traktorowa
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Teofilów, Traktorowa

    Łódź

    • 279 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalizacji: Dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie zlokalizowane przy ul. Traktorowej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i dostęp do wszystkich udogodnień miejs...

  • Mieszkanie Tuchola, Warszawska
    Mieszkanie Tuchola, Warszawska

    Tuchola

    • 315 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,4 m², położonego przy ul. Warszawskiej  w Tucholi. Lokal znajduje się na 4....

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna, Gościniec
    Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna, Gościniec

    Warszawa

    • 1 075 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 7 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości EKSPERT LOKALNY zapraszam wszystkie zainteresowane osoby na dzień otwarty w dniu 16.05,2026 o godzinie 13:00 Mieszkanie dla rodziny lub inwestycja.! Lokalizac...

  • Mieszkanie Kielce KSM
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce KSM

    Kielce

    • 437 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości TWOJE M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Idealne mieszkanie dla pary, rodziny lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestro...

  • Mieszkanie Gniewkowo, 700-Lecia
    Mieszkanie Gniewkowo, 700-Lecia

    Gniewkowo

    • 280 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 913 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,56 m², położonego w Gniewkowie przy ul. 700-lecia. Lokal znajduje się na 4....

  • Mieszkanie Dąbrowa Tarnowska, Zazamcze
    1 / 15
    Mieszkanie Dąbrowa Tarnowska, Zazamcze

    Dąbrowa Tarnowska

    • 159 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 6 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka w centrum Dąbrowy Tarnowskiej Na sprzedaż oferujemy kawalerkę o powierzchni 22.46 m2 z piwnicą 9.22 m2 znajdującą się na parterze dwupiętrowego bloku po termomodernizacji...