• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 810 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 207, balkon: 6,10 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • Mieszkanie Gdynia Kamienna Góra ul. Krasickiego Ignacego

    Gdynia » Kamienna Góra » ul. Krasickiego

    • 3 200 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Na wynajem mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Krasickiego 14, komfortowe dla 2-3 osób. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, dwustronne, z widokiem na panoramę miasta oraz...

  • Mieszkanie Białystok Sienkiewicza ul.

    Białystok » Sienkiewicza

    • 529 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    UKŁAD: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica i balkon. Dwustronny układ pomieszczeń, bez przechod...

  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 280 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Pragnę przedstawić 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,10m2 położone na IV/IV piętrze znajdujące się w doskonałej lokalizacji os. Kochanowskiego. W pokojach i przedpokoju par...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 1 167 816 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 11 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 402 (dwupoziomowy: 63,01 m + 43,57 m ) , balkon: 7,75 m, Cena brutto miejsca parkingowego podzi...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Tarnogaj ul. Czesława Klimasa

    Wrocław » Krzyki » ul. Klimasa

    • 829 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 14 294 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ul. Klimasa, Osiedle di Trevi Nowoczesne, przestronne, bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie o pow. 58,80 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2017 roku z windą z poziomu zero....

  • Mieszkanie Bolszewo rynek pierwotny ul. Strażacka

    Bolszewo » ul. Strażacka

    • 464 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji przy ul. Strażackiej 23 w Bolszewie - miejscu, które łączy wygodę codziennego życia z urokami spokojnej,...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Szafarnia

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Szafarnia

    • 3 499 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 23 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Ten adres mówi wszystko....jedyne takie mieszkanie nad samą Motławą! Apartament w samym Sercu Starego Miasta!Taras z widokiem na Motławę i panoramę miasta!*TYLKO U NAS!*LOKALIZACJA...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Chłopska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Chłopska

    • 950 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu. To doskonała lokalizacja zarówno dla rodzin, jak i osób szukających nieruchomości po...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Szafarnia

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Szafarnia

    • 10 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    JEDYNE TAKIE MIESZKANIE NAD SAMĄ MOTŁAWĄ ! APARTAMENT W SAMYM SERCU STAREGO MIASTA!TARAS Z WIDOKIEM NA MOTŁAWĘ I PANORAMĘ MIASTA!TYLKO U NAS!LOKALIZACJA: Apartament usytuowany w se...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Stolarska

    Gdynia » Obłuże » ul. Stolarska

    • 375 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!MIESZKANIE:2-pokojowe ustawne, jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni użytkowej około 32,3 m2. Znajduje się na drugim piętrze, co czyni je bardziej wyg...

  • Mieszkanie Bolszewo ul. Strażacka

    Bolszewo » ul. Strażacka

    • 464 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Bolszewo ul. Strażacka

    Bolszewo » ul. Strażacka

    • 464 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Bolszewo ul. Strażacka

    Bolszewo » ul. Strażacka

    • 464 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Połaniec ul. Tadeusza Kościuszki

    Połaniec » ul. Kościuszki

    • 328 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | Połaniec | 55,5 m² | Parter Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,5 m², położone na parterze. To idealna propozycja dla rodzin z...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 419 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 651 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy w Świdnickim Rynku. Mieszkanie składa się z: Salonu Pokoju Kuchni...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Księże Małe ul. Głubczycka

    Wrocław » Krzyki » ul. Głubczycka

    • 639 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ul. Głubczycka okolice, Księże Małe Nowoczesne, przestronne, bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. 47 mkw. z balkonem w budynku z 2012 roku z windą z poziomu zero. Mies...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Chłopska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Chłopska

    • 609 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 15 piętro

    2 pokoje z oddzielną kuchnią - Gdańsk Przymorze!AKCEPTOWANY TYLKO ZAKUP GOTÓWKOWYIdealna propozycja dla inwestora szukającego mieszkania pod wynajem dla studentów (20 minut pieszo...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Długa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Długa

    • 4 900 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania w centrum Warszawy, ale bez kompromisów między klimatem a wygodą? To mieszkanie przy ul. Długiej łączy charakter przedwojennej kamienicy z funkcjonalnym, nowocze...

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Senatorska

    Sochaczew » ul. Senatorska

    • 249 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2 pokoje | Sochaczew, ul. Senatorska | 38,78 m² | 4/4 | balkon francuskiNa sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w ścisłym centrum Sochaczewa przy ul. Sena...