• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • 56 m² w Rudzie Śląskiej  1. piętro,  259 000 zł
    56 m² w Rudzie Śląskiej 1. piętro, 259 000 zł

    Ruda Śląska

    • 189 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 3 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Mieszkanie 56 m² Ruda Śląska Chebzie ul.  Pawła 259 000 zł Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w Rudzie Śląskiej przy ul.  Pawła, na pierwsz...

  • Mieszkanie Dukla, Trakt Węgierski
    Mieszkanie Dukla, Trakt Węgierski

    Dukla

    • 330 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Krótki opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dukli przy ul. Trakt Węgierski o powierzchni użytkowej 51,63 m...

  • Okazja cenowa: 2- pokoje z dużym ogrodem
    1 / 4
    Okazja cenowa: 2- pokoje z dużym ogrodem

    Warszawa

    • 534 298 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem | Warszawa Białołęka | Rynek pierwotny Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym ogrodem, zlokalizowane na warszawskiej...

  • Przestronne mieszkanie dwupoziomowe
    1 / 16
    Przestronne mieszkanie dwupoziomowe

    Gdańsk

    • 1 090 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 8 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie premium o powierzchni 134,6 m², stworzone dla osób ceniących przestrzeń, komfort i prestiżową funkcjonalność. Nieruchomość położona jest na 4. pi...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała, Krakowska
    Mieszkanie Bielsko-Biała, Krakowska

    Bielsko-Biała

    • 759 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 68 m2 z pięknym widokiem na góry, zlokalizowany przy ul. Krakowskiej w Bielsku Białej. Mieszkanie znajduje się na parterze kameraln...

  • Mieszkanie Mława, Osiedle Młodych
    Mieszkanie Mława, Osiedle Młodych

    Mława

    • 450 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65,16 m², położonego na parterze w 5-kondygnacyjnym budynku przy ul. Osiedle Mło...

  • Mieszkanie Bytów, Zwycięstwa
    Mieszkanie Bytów, Zwycięstwa

    Bytów

    • 485 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,5 m², położonego przy ul. Zwycięstwa w Bytowie. Lokal znajduje się na 4. pię...

  • Mieszkanie Kielce Pod Telegrafem, Karskiego
    Mieszkanie Kielce Pod Telegrafem, Karskiego

    Kielce

    • 1 150 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 12 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament, o wysokim standardzie, pow. 90,95 m2 zlokalizowany na 2 piętrze w 2 -piętrowym budynku z 2018 roku, położonym na cichym, spokojnym osie...

  • Gotowiec pod wynajem | lokal usługowy
    1 / 7
    Gotowiec pod wynajem | lokal usługowy

    Międzyrzecz

    • 290 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Gotowiec inwestycyjny / lokal usługowy | 7 pokoi Międzyrzecz Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny zlokalizowany w Międzyrzeczu przy ul. 30 Stycznia, generujący stabilny dochód z najmu...

  • Jasne 2 pokoje z widokiem na zieleń! Os. Leśne
    1 / 16
    Jasne 2 pokoje z widokiem na zieleń! Os. Leśne

    Koziegłowy

    • 399 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Jasne 2 pokoje z widokiem na zieleń Twoje własne M na Osiedlu Leśnym Mam do sprzedania 46,5-metrowe mieszkanie w Koziegłowach, które jest idealną bazą pod Twój własny projekt. D...

  • Mieszkanie Włocławek Śródmieście, Chopina
    Mieszkanie Włocławek Śródmieście, Chopina

    Włocławek

    • 189 700 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości M3 z balkonem w świetnej lokalizacji - Włocławek, ul. Chopina 17 Jagła Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Fordon
    Mieszkanie Bydgoszcz Fordon

    Bydgoszcz

    • 395 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Wyjątkowa oferta tylko w naszym biurze M4 Fordon os. Szybowników Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m², położo...

  • Mieszkanie Gdańsk Młyniska, Ks. Jerzego Popiełuszki
    Mieszkanie Gdańsk Młyniska, Ks. Jerzego Popiełuszki

    Gdańsk

    • 1 896 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 23 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji „Żurawie” przy ul. Popiełuszki 2 w Gdańsku, zrealizowanej przez renomowanego fińskiego dewelopera YIT. Budynek z...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Północ, Praga, Targowa
    Mieszkanie Warszawa Praga-Północ, Praga, Targowa

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 13 145 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż Stara Praga, centrum | 4 pokoje | 76 m Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie położone w samym sercu Starej Pragi jednej z najbardz...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście,
    Mieszkanie Lublin Śródmieście,

    Lublin

    • 1 295 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 12 573 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 10 piętro

    Mieszkanie przy ul. Lubartowskiej 68a w Lublinie to klasyczny produkt inwestycyjny, często określany jako „trójpak”. Nieruchomość o powierzchni 103,6 m² została fizycznie podzielon...

  • 3 pokojowe , Centrum, 1 piętro, parking
    1 / 5
    3 pokojowe , Centrum, 1 piętro, parking

    Włocławek

    • 369 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 766 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mapa Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i przestronne o powierzchni 66 m², położone na 1 piętrze w kameralnym bloku z cegły z lat 90-tych. To idealna propozyc...

  • Mieszkanie Mława, Napoleońska
    Mieszkanie Mława, Napoleońska

    Mława

    • 325 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 49 m², położonego w Mławie przy ul. Napoleońskiej. Nieruchomość znajduje się na...

  • Mieszkanie Wyszyny gm. Budzyń
    Mieszkanie Wyszyny gm. Budzyń

    Wyszyny

    • 230 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W WYSZYNACH, Osiedle Zielone DODATKOWO GARAŻ ORAZ DZIAŁKA OGRODOWA. Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone w bloku na 2 piętrze. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Szczęśliwice, Białobrzeska
    Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Szczęśliwice, Białobrzeska

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe - Ochota Na sprzedaż przestronne, widne mieszkanie. Funkcjonalny, rozkładowy układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Nieru...

  • Mieszkanie Mława, Osiedle Młodych
    Mieszkanie Mława, Osiedle Młodych

    Mława

    • 410 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 722 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,3 m², położonego w Mławie przy ul. Osiedle Młodych 15. Lokal znajduje się na...