• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Rabsztyńska

    Warszawa » Wola » ul. Rabsztyńska

    • 1 479 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 13 446 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 109,6 m² przy ul. Rabsztyńskiej na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się w nadbudowie kamienicy w spokojnym, wewnętrznym otoczeniu...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 739 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 114,52 m² zlokalizowanego w zabytkowej kamienicy przy ul. Tadeusza Kościuszki w Katowicach. Usytuowane na II piętrze w IV piętrowej k...

  • 0%, gotowe mieszkanie deweloperskie w Otwocku

    Otwock » ul. Ługi

    • 558 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania. Mieszkanie wróciło do sprzedaży !!! Budynek B - LOKAL nr A40, loggia: 6,80 m2, Do mieszkania można dokupić garaż nr 62 (34.000) i na...

  • 3 pokoje | rozkład | balkon | piwnica | Różanka
    1 / 16
    3 pokoje | rozkład | balkon | piwnica | Różanka

    Wrocław

    • 820 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 13 226 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokoje | pełen rozkład | balkon | piwnica | Różanka Lokalizacja: Wrocław – Karłowice / Różanka / ul. Chorwacka • Metraż: 62,10 m² • Ilość pokoi: 3 • Układ: pełen rozkład • Kuchn...

  • Sprzedam apartament
    1 / 6
    Sprzedam apartament

    Kołobrzeg

    • 290 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 12 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Sprzedam mieszkanie w centrum Kołobrzegu bez aneksu kuchennego. Tel [tel]

  • Mieszkanie Białystok Słoneczny Stok, Upalna
    Mieszkanie Białystok Słoneczny Stok, Upalna

    Białystok

    • 399 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 3...

  • Mieszkanie z potencjałem – centrum Susza
    1 / 5
    Mieszkanie z potencjałem – centrum Susza

    Susz

    • 120 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w samym sercu Susza – idealne dla osób, które chcą stworzyć wnętrze dokładnie według własnej wizji. Lokal znajduje się na dr...

  • Słoneczne mieszkanie z oazą zieleni
    Słoneczne mieszkanie z oazą zieleni

    Smolec

    • 550 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Oferuję wyjątkowe mieszkanie z dużym skrajnym 73m² ogrodem wraz z osobnym wejściem. Posiada przestronny zadaszony taras 16m² z wnęką gwarantującą prywatność. Dodatkowym atutem jest...

  • Darłowo - 3 pokoje w bloku!
    1 / 16
    Darłowo - 3 pokoje w bloku!

    Darłowo

    • 330 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA BEZPOŚREDNIA – KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY! Do sprzedaży oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji – w bliskiej odległości cent...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 789 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 9 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    NOWA NIŻSZA CENA! Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe, klimatyczne mieszkanie czteropokojowe na parterze jednopiętrowego budynku w Gliwicach przy ulicy Puszkina, bezpośred...

  • 2 pok. kamienica przy Ogrodzie Saskim, Centrum!
    1 / 14
    2 pok. kamienica przy Ogrodzie Saskim, Centrum!

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 21 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w najlepszej lokalizacji w Warszawie! Tuz obok Ogrodu Saskiego. Mieszkanie o powierzchni 45,35 m2, położone w samym Centrum, tuż obok dw...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Górny, Do Studzienki
    Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Górny, Do Studzienki

    Gdańsk

    • 699 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,2 m², położone na 2. piętrze budynku przy ul. Do Studzienki w jednej z najbardziej cenionych...

  • 4 pokoje na Mokotowie / duża loggia i dwie piwnice
    4 pokoje na Mokotowie / duża loggia i dwie piwnice

    Warszawa

    • 966 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 418 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m², położone na 3 piętrze w budynku na zielonym osiedlu Stegny na Mokotowie. Lokal posiada bardzo praktyczny,...

  • Bezpośrednio | 3 pokoje | 48m2 | 2 piętro | świeżo po remoncie | do wprowadzenia | full stolarz
    Bezpośrednio | 3 pokoje | 48m2 | 2 piętro | świeżo po remoncie |...

    Białystok

    • 499 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    BEZPOŚREDNIO | GOTOWE DO WEJŚCIA | 4 POKOJE | MEBLE+AGD | 3 PIĘTRO | 46,5 m² | CEGŁA 3 niezależne pokoje 2 piętro ul. Dziesięciny Atuty mieszkania: słoneczne i ciepłe – okna wycho...

  • Mieszkanie Katowice Nikiszowiec, Szopienicka
    Mieszkanie Katowice Nikiszowiec, Szopienicka

    Katowice

    • 255 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,24 m2 zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Katowic , w dzielnicy Nikiszowiec . Mieszkanie usytuow...

  • Mieszkanie Kielce Kochanowskiego, Maksymiliana Strasza
    1 / 9
    Mieszkanie Kielce Kochanowskiego, Maksymiliana Strasza

    Kielce

    • 458 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,9 m² , położone na 2 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku przy ul. Strasza, na spokojnym i zielonym Osiedlu K...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Lubomelska
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Lubomelska

    Lublin

    • 799 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Gotowe do zamieszkania, nowo wykończone mieszkanie | apartamentowiec Reduta | Lubomelska 9, Lublin Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie o powie...

  • Mieszkanie Zegrze gm. Serock
    Mieszkanie Zegrze gm. Serock

    Zegrze

    • 790 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98 m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Zegrzu, w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zegrzyńskiego. Mieszkanie znaj...

  • 2 pokoje, partner na monitorowanym osiedlu
    1 / 16
    2 pokoje, partner na monitorowanym osiedlu

    Olsztyn

    • 419 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta? To mieszkanie może być idealnym miejscem dla Ciebie. Zapraszam do zapozn...

  • Kawalerka do sprzedania
    1 / 10
    Kawalerka do sprzedania

    Tarnów

    • 185 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 8 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie(kawalerkę) o powierzchni 23 m2 usytuowane na I piętrze w kamiennicy, w Centrum Tarnowa przy ulicy Asnyka. Mieszkanie stanowi lokum dla j...