• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • 2 pokoje
    1 / 6
    2 pokoje

    Kołobrzeg

    • 720 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2Pokoje z aneksem kuchennym. Mieszkanie nowe nie wynajmowane gotowe do wprowadzenia.

  • 2 pokojowe | 48,7 m² | Balkon | Piwnica | Po remoncie |
    1 / 8
    2 pokojowe | 48,7 m² | Balkon | Piwnica | Po remoncie |

    Ustka

    • 489 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż słoneczne, w pełni umeblowane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,7 m², położone na III piętrze przy ul. Przylesie w Ustce. Mieszkanie po remoncie, z wymienioną całą...

  • Mieszkanie Kielce Centrum
    Mieszkanie Kielce Centrum

    Kielce

    • 569 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS ! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje ofertę sprzedaży Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57 ,40 m² , położone w ścisłym centrum...

  • Mieszkanie Tarnowskie Góry, Doniecka
    Mieszkanie Tarnowskie Góry, Doniecka

    Tarnowskie Góry

    • 415 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,13m² zlokalizowane w Tarnowskich Górach, Osiedle Przyjaźń, przy ul. Donieckiej. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4 pię...

  • Ustawne, trzypokojowe mieszkanie w Grajewie
    1 / 16
    Ustawne, trzypokojowe mieszkanie w Grajewie

    Grajewo

    • 265 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w Grajewie przy ul. Osiedle Południe 21. Lokal mieszkalny o powierzchni 60,76 m2 znajduje się na trzecim piętrze, trzypiętrowego budynk...

  • 3 pokoje balkon 2 łazienki komórka
    1 / 15
    3 pokoje balkon 2 łazienki komórka

    Wrocław

    • 900 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 11 689 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje | osobna kuchnia | 2 łazienki | balkon | Borek | ul. Januszowicka Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 72,70 m², położone na 2 piętrze w zielonej...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Chrobrego, Marusarzówny
    1 / 15
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Chrobrego, Marusarzówny

    Jastrzębie-Zdrój

    • 378 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Kompleksowo wyremontowane M4 - 63 m², 10. piętro, ul. Marusarzówny, os. VI, Jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 10...

  • 3-pokojowe mieszkanie 54,8 m²  parter  loggia
    3-pokojowe mieszkanie 54,8 m² parter loggia

    Oleśnica

    • 400 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,8 m², położone na parterze w bardzo dobrej lokalizacji Plac Zwycięstwa. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i p...

  • Przytulne mieszkanie z widokiem na zieleń
    Przytulne mieszkanie z widokiem na zieleń

    Katowice

    • 495 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA - Mieszkanie z widokiem na zieleń – gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania, gdzie możesz od razu wprowadzić się bez żadnych remontów? To jest właśnie TO! Lokal po g...

  • Osiedle Horyzont 3 pokoje z antresolą i tarasem
    1 / 5
    Osiedle Horyzont 3 pokoje z antresolą i tarasem

    Stargard Szczeciński

    • 409 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe 3-pokojowe mieszkanie z antresola, balkonem i tarasem | 54,73 m² | Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 54.73 m² z balkonem 3,65 m2, ora...

  • Mieszkanie bezczynszowe w domku.
    1 / 13
    Mieszkanie bezczynszowe w domku.

    Szczecinek

    • 350 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe zlokalizowane w Szczecinku przy ul. Akacjowej, stanowiące całą górę domu. Budynek jest ocieplony, posiada całkowicie wymieniony dach, a w 2021...

  • W nowej cenie mieszkanie 3 pokojowe Os. Pyrzyckie
    1 / 15
    W nowej cenie mieszkanie 3 pokojowe Os. Pyrzyckie

    Stargard Szczeciński

    • 499 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 836 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,87 m² - Osiedle Pyrzyckie. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powie...

  • Dwa pokoje z dużym balkonem
    1 / 11
    Dwa pokoje z dużym balkonem

    Stargard Szczeciński

    • 279 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    To dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Os. Hallera łączy w sobie praktyczność, estetykę i jakość codziennego życia. Jeśli szukasz nieruchomości, do której można się wprowadzi...

  • Na sprzedaż kawalerka przy ul. Kazimierza Wielkieg
    1 / 8
    Na sprzedaż kawalerka przy ul. Kazimierza Wielkieg

    Stargard Szczeciński

    • 233 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 8 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż – Kawalerka w Stargardzie, powierzchni 27,36m2 w sercu Starego Miasta. Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na 3. piętrze w klimatycznej części Starego Mia...

  • Nowa Cena-Stargard dwa pokoje Os. Zachód
    1 / 12
    Nowa Cena-Stargard dwa pokoje Os. Zachód

    Stargard Szczeciński

    • 360 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Ofertą jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 41,64m2. Mieszkanie jest usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku na Os. Zachód. W skład mieszka...

  • Dwupokojowe mieszkanie w centrum Stargard-Starówka
    1 / 7
    Dwupokojowe mieszkanie w centrum Stargard-Starówka

    Stargard Szczeciński

    • 295 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m² położone na II piętrze w zadbanym budynku w samym sercu Stargardu. Nieruchomość idealna dla osób szukających mieszkania do odśw...

  • Pyrzyce – ul. Słoneczna | 4 pokoje | Nowa cena!
    1 / 16
    Pyrzyce – ul. Słoneczna | 4 pokoje | Nowa cena!

    Pyrzyce

    • 323 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie położone w Pyrzycach przy ul. Słonecznej. Lokal znajduje się na 4. piętrze ocieplonego, zadbanego bloku w spokojnej okolicy. Układ pom...

  • Duże 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze
    1 / 13
    Duże 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze

    Stargard Szczeciński

    • 374 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pracujesz w Parku Przemysłowym, albo po prostu chcesz mieszkać w spokojnym miejscu? A może masz już dosyć stania w korkach? TAM ICH NIE MA!!! To duże 54 metrowe mieszkanie położo...

  • Przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem!
    Przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem!

    Mierzyn

    • 544 390 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis z...

  • Lokal 142 m² z możliwością adaptacji na mieszkania
    1 / 12
    Lokal 142 m² z możliwością adaptacji na mieszkania

    Kozielice

    • 305 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 2 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronny lokal w części domu o powierzchni 142 m² z ogromnym potencjałem inwestycyjnym i aranżacyjnym, położony na działce o powierzchni 400 m². Nieruchomość zlokali...