• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - Kałuszyn
    1 / 6

    Nowe

    Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - Kałuszyn

    Kałuszyn

    • 275 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 49 m², położone w spokojnej i zielonej części Kałuszyna. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym bloku bez windy. Mie...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Krzyki, Krakowska

    Nowe

    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Krzyki, Krakowska

    Wrocław

    • 831 740 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem i loggią pozwoli Ci cieszyć się zielenią i prywatnością, a jednocz...

  • Mieszkanie na sprzedaż bezczynszowe 3 pokojowe
    1 / 14

    Nowe

    Mieszkanie na sprzedaż bezczynszowe 3 pokojowe

    Słońsk

    • 299 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m², położone na 1. piętrze przy ul. Winnej w Słońsku. W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna na miedzianą. Zosta...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. europejskie
    1 / 12

    Nowe

    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. europejskie

    Gorzów Wielkopolski

    • 379 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na popularnym i cenionym osiedlu Europejskim. To jedna z...

  • Sprzedam  mieszkanie –  BEZ POŚREDNIKÓW!

    Nowe

    Sprzedam mieszkanie – BEZ POŚREDNIKÓW!

    Zielona Góra

    • 670 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 62,7 m², położone na pierwszym piętrze w spokojnej, zielonej części Zielonej Góry. Wykończone w wysokim standardzie przez profesjonalną...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Krzyki, Krakowska

    Nowe

    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Krzyki, Krakowska

    Wrocław

    • 882 372 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 006 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu nowoczesnym, komfortowym i bezpiecznym. Trzypokojowe mieszkanie z dwiema loggiami położone w świetnie skomunikowanej lokalizacji to idealna propozyc...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Nowe Żerniki, Tadeusza Brzozy

    Nowe

    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Nowe Żerniki, Tadeusza Brzozy

    Wrocław

    • 1 100 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 15 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun oferty: Julia Andrulewicz tel. [tel] licencja PFRN nr 28332 Otoczenie: Mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy WUWA2, która jest znana z modernistycznej architekt...

  • Mieszkanie Kutno, Chrobrego

    Nowe

    Mieszkanie Kutno, Chrobrego

    Kutno

    • 379 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 424 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,8 m, położone na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 90.To świetna propozycja dla osób szukających wygodnej przestrzeni w do...

  • Mieszkanie Katowice Piotrowice, ul. Bażantów
    1 / 12

    Nowe

    Mieszkanie Katowice Piotrowice, ul. Bażantów

    Katowice

    • 599 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,34 m², zlokalizowane na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z 2015 roku, na cenionym i zamkniętym osiedlu Bażanto...

  • 2 pokoje z balkonem, widok, 10 piętro  gotowe!
    1 / 16

    Nowe

    2 pokoje z balkonem, widok, 10 piętro gotowe!

    Warszawa

    • 615 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 10 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, jasne mieszkanie o bardzo dobrym układzie, zlokalizowane na 10. piętrze w 12-piętrowym budynku z 1979 roku (technologia wielkiej płyty). Nieruch...

  • Mieszkanie Kwidzyn, Bolesława Chrobrego

    Nowe

    Mieszkanie Kwidzyn, Bolesława Chrobrego

    Kwidzyn

    • 440 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 566 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Tylko w Keller Williams! Szukasz mieszkania, które nie wymaga absolutnie żadnych nakładów finansowych? Chcesz uniknąć stresu związanego z remontem i rosnącymi cenami materiałów? T...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Partynice, Jeździecka

    Nowe

    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Partynice, Jeździecka

    Wrocław

    • 861 380 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Bardzo jasne, 3-pokojowe, mieszkanie z dużym balkonem idealne dla rodziny lub pary. Komfort, spokój i bujna zieleń otaczająca osiedle w połączeniu ze świetną komunikacją z centrum...

  • Mieszkanie Lublin LSM, Mickiewicza os., Wallenroda

    Nowe

    Mieszkanie Lublin LSM, Mickiewicza os., Wallenroda

    Lublin

    • 315 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,6 m² na osiedlu Mickiewicza, w popularnej dzielnicy LSM, przy ul. Wallenroda - miejscu, które łączy świetne połączenia komunikacyjne z pełną...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Krzyki, Krakowska

    Nowe

    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Krzyki, Krakowska

    Wrocław

    • 860 496 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 659 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Trzypokojowe mieszkanie na 6 piętrze, z dwoma loggiami pozwolą Ci cieszyć się zielenią i prywatnością,...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna
    1 / 10

    Nowe

    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna

    Jastrzębie-Zdrój

    • 279 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie M4 położone przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju, usytuowane na X piętrze w bloku po termomodernizacji. Lokal wyróżnia się przepięknym, nieprzesłonięty...

  • Mieszkanie Poznań Rataje, os. Rzeczypospolitej
    1 / 15

    Nowe

    Mieszkanie Poznań Rataje, os. Rzeczypospolitej

    Poznań

    • 688 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Widok, przestrzeń i wygoda życia 3 pokoje | osobna kuchnia | 76,4 m² | Rataje | Rzeczypospolitej |widok: Zamenhofa Szukasz mieszkania, które daje komfort,...

  • Kawalerka 35.34m2

    Nowe

    Kawalerka 35.34m2

    Wrocław

    • 459 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do zamieszkania od zaraz Ciche,(okna od podwórka) Mieszkanie 1 pokojowe 21m2, kuchnia 9m2, przedpokój 4m2, 2m2WC +brodzik Piwnica 3.03m2.(Łazienka do zrobienia) 3 piętro. Ogrzewani...

  • Bez prowizji od Kupującego!
    1 / 14

    Nowe

    Bez prowizji od Kupującego!

    Olsztyn

    • 469 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 689 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie na ul. Kazimierza Jagiellończyka, położone na parterze budynku z 1950 roku, po termomodernizacji, z wymienionym dachem. Nieruchomość znajduje się w jednoklat...

  • Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie

    Nowe

    Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie

    Kielce

    • 410 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,95 m², zlokalizowane na 4 piętrze 4-piętrowego bloku na ul. Piłsudskiego (Os. Świętokrzyskie) w Kielcach. Mieszkanie składa się z 3...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Kliny, Mieczykowa
    1 / 15

    Nowe

    Mieszkanie Kraków Dębniki, Kliny, Mieczykowa

    Kraków

    • 1 040 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 12 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Kliny, ul. Mieczykowa. 3 pokojowe mieszkanie - 84,08 m 2 z miejscem postojowym. Funkcjonalne, dwustronne, w pełni rozkładowe, starannie wykończone mieszkanie z balkonem n...