• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • M3 po remoncie z balkonem - Tuż obok teatru!

    Nowe

    M3 po remoncie z balkonem - Tuż obok teatru!

    Rybnik

    • 335 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie w centrum, przy Placu Wolności gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,85 m², położone na III pię...

  • 2 pokoje, do wprowadzenia, Rybnicka
    1 / 10

    Nowe

    2 pokoje, do wprowadzenia, Rybnicka

    Wodzisław Śląski

    • 259 990 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, piwnicą i dodatkowymi udogodnieniami Na sprzedaż oferuję duże, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielnymi wejściami do każdego...

  • Kawalerka z tarasem przy Arkadii, Wola
    1 / 16

    Nowe

    Kawalerka z tarasem przy Arkadii, Wola

    Warszawa

    • 676 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 28 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Na sprzedaż nowoczesna kawalerka z tarasem przy Arkadii o powierzchni 24,93 m². Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 12-piętrowym budynku z 2019 roku przy ul. Kłopot na warszawsk...

  • GOCŁAW, BLISKO CENTRUM HADLOWE PROMENADA
    1 / 15

    Nowe

    GOCŁAW, BLISKO CENTRUM HADLOWE PROMENADA

    Warszawa

    • 649 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 17 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    GOCŁAW -DUŻA KAWALERKA Z LOGGIĄ - obok centrum handlowego PROMENADA – ul. JANA NOWAKA JEZIORAŃSKIEGO numer 9 -okna na ciche zielone patio | 38,3 m² | loggia 4m² | komórka lokatorsk...

  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, os. Stalowe
    1 / 15

    Nowe

    Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, os. Stalowe

    Kraków

    • 520 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Osiedle Stalowe. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,76 m 2 . Mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, dwustronne, z osobną jasna kuchnią na 4 piętrze w budynku 1956 r....

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Wrzeciono

    Nowe

    Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Wrzeciono

    Warszawa

    • 595 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 16 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA OFERTA: 13.05.2026 Szukasz mieszkania z dobrą komunikacją, ale bez gęstej nowej zabudowy? To 2-pokojowe mieszkanie na zielonych Bielanach łączy świetny dojazd do centrum z ka...

  • Spokój i harmonia na Bałutach
    1 / 16

    Nowe

    Spokój i harmonia na Bałutach

    Łódź

    • 296 966 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 8 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Krzysztofa Kolumba

    Nowe

    Mieszkanie Kołobrzeg, Krzysztofa Kolumba

    Kołobrzeg

    • 525 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ulicy Kolumba (Inwestycja Harmonia). To idealna propozycja dla osób...

  • Apartament z widokiem na morze, Ustronie Morskie
    1 / 12

    Nowe

    Apartament z widokiem na morze, Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 799 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących nieruchomości nad morzem – zarówno do własnego wypoczynku, jak i jako pewna inwestycja. Na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powi...

  • NOWE Mieszkanie z ogródkiem w Kołobrzegu

    Nowe

    NOWE Mieszkanie z ogródkiem w Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 799 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    4-pokojowe mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem na kameralnym osiedlu SŁONECZNE TARASY- IDEALNE DLA RODZINY !!! Główne atuty nieruchomości: - NOWOCZESNE OSIEDLE W DOSKONAŁEJ...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów, ks. Ignacego Stoszki
    1 / 6

    Nowe

    Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów, ks. Ignacego Stoszki

    Kraków

    • 834 400 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Płaszowa ul. Ks. Ignacego Stoszki. Mieszka...

  • Widokowe 2M| 7 piętro| Tauron Arena| Balkon|Garaż
    1 / 16

    Nowe

    Widokowe 2M| 7 piętro| Tauron Arena| Balkon|Garaż

    Kraków

    • 807 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 181 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,53 m2, położone przy ul. Klemensa Janickiego w dzielnicy Prądnik Czerwony. Oferta na zasad...

  • Mieszkanie Bydgoszcz, ul. Kościuszki
    1 / 7

    Nowe

    Mieszkanie Bydgoszcz, ul. Kościuszki

    Bydgoszcz

    • 170 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Kawalerka z potencjałem Al. Kościuszki 10, Bydgoszcz Śródmieście Oferuję na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 18,6 m², położone na 4. piętrze w kamienicy w samym cent...

  • Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe

    Nowe

    Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe

    Kołobrzeg

    • 360 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe- możliwy zakup przez obcokrajowców!!! Główne atuty nieruchomości: - MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW - CICHA I SPOKOJ...

  • Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Strusia
    1 / 15

    Nowe

    Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Strusia

    Kraków

    • 570 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | Bieńczyce, osiedle Strusia. 3 pokojowe mieszkanie o pow. 45,42 m 2 . Mieszkanie do remontu, na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1975 r., dwu...

  • 2 pokoje do remontu na Starych Bielanach

    Nowe

    2 pokoje do remontu na Starych Bielanach

    Warszawa

    • 580 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 147 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem dzięki bliskości metra i świetnej komunikacji. Słoneczne mieszkanie o powierzchni 42 m² położone na 4....

  • Mieszkanie Piekary Śląskie, Leśna

    Nowe

    Mieszkanie Piekary Śląskie, Leśna

    Piekary Śląskie

    • 199 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 423 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,60m² zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Leśnej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w cichej i...

  • GALERIA MOKOTÓW | 3 POKOJE | BALKON | 52m2 | WINDA

    Nowe

    GALERIA MOKOTÓW | 3 POKOJE | BALKON | 52m2 | WINDA

    Warszawa

    • 739 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    [CENA DO NEGOCJACJI] [KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU MIESZKANIA NA KREDYT :: Krótko: Warszawa - Mokotów / 3 poko...

  • Kawalerka z ogrodem

    Nowe

    Kawalerka z ogrodem

    Kołobrzeg

    • 530 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z pięknym, prywatnym ogródkiem o pow. 25 m². Położona przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta i blisko...

  • Mieszkanie Lublin, Motorowa

    Nowe

    Mieszkanie Lublin, Motorowa

    Lublin

    • 389 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,36 m2 zlokalizowane w niskim bloku przy ulicy Motorowej 7 w Lublinie. Blok został oddany do użytku w latach 60-tych. Układ mieszka...